Sari la conținut

Accident Policlinca Titan


bogdancbr
 Share

Postări Recomandate

Imi pare rau de el d-zeu sa l ohihneasca . Acum 1 luna si jumatate am avut un accident similar k al lui dar impactul a fost de cateva ori mai mare si am scapat k 3 fracturi si alea nu grave . Nush ce s ar putea face sa fim macar putin mai mult respectati si protejati . Tre facut ceva . post-28528-1216730900_thumb.jpg

post-28528-1216730953_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atata timp cat la noi SE CUMPARA dreptul de a circula pe drumurile patriei si nu numai ,doar un still de pilotaj f preventiv si multa bafta ne pot feri de belele :crack: Sa nu uitam de faza lunga...Asa merg ziua :laugh: Noaptea le alternez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate oamenii nu au chef sa puna pe tapet astfel de informatii sau sa vada moace de baicari si mobre la inmormantare, pastreaza-le intimitatea

analizand majoritatea topicurilor in care s-a vorbit despre accidente care s-au terminat cu evenimente tragice, familiile celor decedati, de obicei, NU preferau ca zeci de motociclisti ANONIMI sa vina si sa tureze motoarele intr-un teribilism gratuit, facand din asta inca un mod de a se afisa, pentru ca au existat si cazuri din astea.

de obicei, inmormantarea ar trebui sa fie o ceremonie sacra, care sa se desfasoare cu participarea celor care i-au fost familie, rude, prieteni foarte apropiati.

sa ne inchipuim cam ce ar insemna sa participe d-nul florincristian la aceasta inmormantare.

rusine! :unsure:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de el d-zeu sa l ohihneasca . Acum 1 luna si jumatate am avut un accident similar k al lui dar impactul a fost de cateva ori mai mare si am scapat k 3 fracturi si alea nu grave . Nush ce s ar putea face sa fim macar putin mai mult respectati si protejati . Tre facut ceva . post-28528-1216730900_thumb.jpg

 

Imi pare rau pentru intamplarea ta! Sper ca ranile s-au vindecat si sper ca ai timp sa ne spui si noua ce te-a salvat (poate in afara de noroc)? Echipamentul? Ai incercat cumva sa eviti? Ai "stiut sa cazi"? Pentru ca dupa cum ai vazut multi, dintre cei care inca au avut norocul si nu au facut "botezul", ne intrebam cum unii mor la 60km/h iar altii scapa la 100+... Salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah hai nu mai terfeliti topicul ...

 

mie imi pare rau ca in general la accidente lumea se ia la harta si scopul acestei sectiuni din forum ar fi sa traga unii, poate, niste invataminte ... nu sa invete nici injuraturi (nu ma refer numai la topicul de fata) nici sa vada cearta dintre sustinatori si critici.

 

e greu sa spui ... da, am gresit (asta daca mai poti) sau da, a gresit (chiar daca ii esti prieten) .... din pacate acest om ne-a demonstrat ca trecutul pe rosu poate fi fatal, nu e nici primul si nici ultimul.

 

 

putina decenta domnilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...