Sari la conținut

Marea Neagra In Weekend (25.26.27)


andrei_corobea
 Share

Postări Recomandate

Salut,

ash veni shi eu cu placere, dar nu pot pentru ca sambata sunt de serviciu...eu ash putea duminica, luni shi marti...daca e altcineva disponibil in acea perioada...eu am un GSX 600 F 99

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....astazi mi-am luat permisul inapoi de la Politia Romana!!!! :laugh: :crack: :laugh: Dupa o luna intreaga....

 

Felicitari, cred k a fost cel putin ingrozitoare asteptarea.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc! Asteptarea a fost mult usurata datorita unui scuter imprumutat. Daca mergeam cu transportul in comun dadeam in depresie, avand in vedere distanta considerabila dintre casa si locul de munca...

Concluzia (iar off topic): nu mai depasesc in viata mea coloana de masini aflata la stop, traversand linia continua. :crack: Stiu, chestie de care probabil multi vor face misto, avand in vedere cum se circula in Bucuresti :laugh:

Deci, mergem pana la mare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa vin cu moto, o sa merg cu masina duminica pana la mare (o sa fac niste scufundari) si ma intorc seara.

Incercam altadata sa mergem undeva impreuna....sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa vin cu moto, o sa merg cu masina duminica pana la mare (o sa fac niste scufundari) si ma intorc seara.

Incercam altadata sa mergem undeva impreuna....sorry

 

unde faci scufundarile? eu si nadia mergem in eforie sud sa ne facem scufundarile ptr advanced si respectiv open water; poate ne gasim acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu sambata (daca se pleaca la o ora rezonabila!!!) :crack:

 

Cum e cam cald in iulie (anunta pe net maxima de 22 de grade sambata, dar la ei la aer conditionat poate), ma gandesc sa plecam de la Mol de la autostrada la 8:30.

Dar daca vad ca ploua... merg cu masina, ca ma deprima mersul prin apa cu echipamentul pe mine :) Au anuntat 50% sanse sa ploua, fir-ar. Si abia mi-am luat permisul!

Chiar, de cand am noua motocicleta, aproape fiecare weekend a plouat. De cand mi-au suspendat permisul, a fost soare. Cum l-am luat inapoi, cum ploua. :unsure: E o conspiratie?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e cam cald in iulie (anunta pe net maxima de 22 de grade sambata, dar la ei la aer conditionat poate), ma gandesc sa plecam de la Mol de la autostrada la 8:30.

Dar daca vad ca ploua... merg cu masina, ca ma deprima mersul prin apa cu echipamentul pe mine :) Au anuntat 50% sanse sa ploua, fir-ar. Si abia mi-am luat permisul!

Chiar, de cand am noua motocicleta, aproape fiecare weekend a plouat. De cand mi-au suspendat permisul, a fost soare. Cum l-am luat inapoi, cum ploua. :unsure: E o conspiratie?? :)

 

Ioana eu zic sa te duci cu scuterul la mare ca tot a inceput sa iti placa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, de cand am noua motocicleta, aproape fiecare weekend a plouat. De cand mi-au suspendat permisul, a fost soare. Cum l-am luat inapoi, cum ploua. :unsure: E o conspiratie?? :)

Pune'ti costumul de ploaie si da'i bice. E super si pe ploaie, calatorie sa fie! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune'ti costumul de ploaie si da'i bice. E super si pe ploaie, calatorie sa fie! :unsure:

 

Mare dreptate ai! Deci, dragi to'arasi si pretini, se pleaca (chiar daca doar eu cu superbul meu SV) de la inceputul autostrazii, de la Mol, sambata, 26 august, la 8:30 de dimineata. Daca merg numai eu, o sa imi pozez doar motorul :) Daca mai vine cineva, il/o pozez si pe el/ea :)

 

Iar off topic: diseara e Metallica!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Off topic de introducere: astazi mi-am luat permisul inapoi de la Politia Romana!!!! :) :unsure: :) Dupa o luna intreaga....

 

Acum, la subiect: eu vreau la mare in weekend, dar nu plecat vineri seara, ci sambata dimineata devreme. Daca vrei sa mergi atunci?

de.......lenea! :crack:

Editat de bauz500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa incins un pic topicul.

Eu o sa plec vineri seara pe la 8 chiar daca ploua, abia astep sa termin serviciul si am plecat, imi iau gagica si :) . De ce plec vineri dupa masa? Simplu. Ajung la 12-1 noaptea am instalat cortul si pana dimineata ma imbat de ma fac plraf la ovidiu! Daca plec sambata dimineata , pana ajund, pana pun cortul , se pierde o jumatate de zi, ca sa nu mai spun ca a doua zi trebuie iar strans cortul. Ideea este ca am sa castig o noapte!

 

Cine este interesat il astept. 0740089797

 

PS: Inca mai am toba aia criminala :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de.......lenea! :lol:

 

Hai la mare! Relu e acolo deja de joi noaptea cu urmatoarele activitati: :) :crack: :crack: Noi nu stam in Bucuresti, nu?

 

sa incins un pic topicul.

Eu o sa plec vineri seara pe la 8 chiar daca ploua, abia astep sa termin serviciul si am plecat, imi iau gagica si :crack: . De ce plec vineri dupa masa? Simplu. Ajung la 12-1 noaptea am instalat cortul si pana dimineata ma imbat de ma fac plraf la ovidiu! Daca plec sambata dimineata , pana ajund, pana pun cortul , se pierde o jumatate de zi, ca sa nu mai spun ca a doua zi trebuie iar strans cortul. Ideea este ca am sa castig o noapte!

 

Cine este interesat il astept. 0740089797

 

PS: Inca mai am toba aia criminala :unsure:

 

Distractie placuta, rationamentul e bun! Dar se poate bea si pe malurile dambovitene :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rog admin sa schimbe titlul topicului

 

MAREA NEAGRA IN MAREA VERDE

 

nu va luati creme de plaja ca va acopera algele

nu va luati cearaceaf ca nu e loc sa.l puneti pe plaja

nu va luati sampon ca vin aia cu caii si ramane spuma de la ei

 

PERLA LITORALULUI ROMANESC - MAREA VERDE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde faci scufundarile? eu si nadia mergem in eforie sud sa ne facem scufundarile ptr advanced si respectiv open water; poate ne gasim acolo

pai si eu tot cu/la Ramiro.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...