Sari la conținut

Husa Exterior Neutilizata


Corsar
 Share

Postări Recomandate

Vand husa luata dupa louis - 140 RON (40euro)

- motivul: este prea scurta pentru Xt 600. Imi trebuie husa mai mare ca sa o pot lega pe sub motoreta

- ce vand este SL ce imi trebuia este XL-XXL

 

100% waterproof

For the outside and inside

UV-stabilized

Respiratory Active

Stable cold

ReiĂfest

 

 

High-quality protection plans for long-term value of your machine. The function woven material with waterproof and breathable membrane is UV-stabilized and extremely durable. The lackschonende Material effectively prevents scratches in the paint. Comfortable sitting all by rubber trains front and rear. One area in the lower middle appropriate fastening belt clip closure ensures even when stronger winds for outstanding support. Color: silver with anthracite-coloured Louis logo. Material: polypropylene and TPU membrane.

 

SL: Length: 208 cm, height: (front) 115 cm, (rear) 70 cm, width: (front) 76 cm, (rear) 50 cm

XL-XXL: Length: 245 cm, height: (front) 135 cm, (rear) 100 cm, width: (front) 78 cm, (rear) 58 cm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand husa luata dupa louis - 140 RON (40euro)

- motivul: este prea scurta pentru Xt 600. Imi trebuie husa mai mare ca sa o pot lega pe sub motoreta

- ce vand este SL ce imi trebuia este XL-XXL

 

100% waterproof

For the outside and inside

UV-stabilized

Respiratory Active

Stable cold

ReiĂfest

 

 

High-quality protection plans for long-term value of your machine. The function woven material with waterproof and breathable membrane is UV-stabilized and extremely durable. The lackschonende Material effectively prevents scratches in the paint. Comfortable sitting all by rubber trains front and rear. One area in the lower middle appropriate fastening belt clip closure ensures even when stronger winds for outstanding support. Color: silver with anthracite-coloured Louis logo. Material: polypropylene and TPU membrane.

 

SL: Length: 208 cm, height: (front) 115 cm, (rear) 70 cm, width: (front) 76 cm, (rear) 50 cm

XL-XXL: Length: 245 cm, height: (front) 135 cm, (rear) 100 cm, width: (front) 78 cm, (rear) 58 cm

 

MA orce e cumparat...poate sa fie nou nout...se mai scade din pretul de magazin;)..ce te-a mai costat pe tine ....comision...e problema ta;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa chief ca o iau de la louis din vitan, si noua, si cu reducere. bafta la vanzare.

 

 

pai eu am scris destul de clar. daca te intereseaza suna.

in rest cu preturi reguli de vanzare scos din magazin luat din vitan comisioane ... problemele voastre nu ma privesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am scris destul de clar. daca te intereseaza suna.

in rest cu preturi reguli de vanzare scos din magazin luat din vitan comisioane ... problemele voastre nu ma privesc.

 

e totusi bine sa stii ca orice produs odata cumparat scade cu 10-15% din pretul de achizitie ... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e totusi bine sa stii ca orice produs odata cumparat scade cu 10-15% din pretul de achizitie ... :unsure:

 

 

1. ce este al meu vand cu cat vreau indiferent ce reguli stii tu

2. 10% ~ 15ron ... sa nu cadem in ridicul

3. asta se poate discuta la un telefon pentru cine este interesat

4. vorbesc in general, deci nu vreau sa sa simta cineva anume: daca nu iti convine esti liber sa te duci in vitan sau in alta parte

 

Daca pentru cineva interesat 15ron era un impediment: PRET NOU 120RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa te superi, dar eu am luat de la ei din vitan o husa ca asta cu mai putin de 100 ron, acum 4 zile.Si nu era nici un discount, si nu era nici ultima cred... Pur si simplu modelul asta marimea S-L il au ei cu 800 mii. Pot sa postez o poza, husa e noua pt ca nu am folosit-o inca. Poate ar fi bine sa mai verifici, lumea nu a vrut sa fie rea (sper)...

Editat de mugurg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ce este al meu vand cu cat vreau indiferent ce reguli stii tu

2. 10% ~ 15ron ... sa nu cadem in ridicul

3. asta se poate discuta la un telefon pentru cine este interesat

4. vorbesc in general, deci nu vreau sa sa simta cineva anume: daca nu iti convine esti liber sa te duci in vitan sau in alta parte

 

Daca pentru cineva interesat 15ron era un impediment: PRET NOU 120RON

 

 

bineinteles ca tu vinzi cu cat vrei tu... sau cel putin incerci sa vinzi, pentru ca iti spun sincer ca nu o sa reusesti daca nu urmezi ce am zis mai sus ... parerea mea :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...