Sari la conținut

Accident Brasov-Rasnov ?


Nashu'
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am vazut la TV (antena 1) ca a avut loc un accident langa Brasov, pe drumul dinspre Rasnov, in care a fost implicat si un motociclist: un microbuz care tracta un aro a intrat intr-o caruta si din spate a intrat sub microbuz motociclistul care nu cred ca a mai avut timp sa evite. Parea destul de nasol avand in vedere ca motocicleta era cu rotile in sus sub microbuz dar sper ca motociclistul a dat drumul la motor si e bine. NU AU SPUS NIMIC DESPRE MOTOCICLIST LA STIRI ! :crack: (oricum era un naked rosu/visiniu parca).

Cine stie mai multe sa posteze...

SANATATE MAXIMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut,eu la stirile de dimineata,la PROTV sau REALITATEA.

Stirea suna cam de genul

-accidentul s-a produs din cauza unei carute,care a dus la un "carambol",implicate in aceasta "isprava",erau un ARO care tragea un camion :crack: ,care a franat brusc la vederea sau manevra carutei(mai obisnuiesc sa iasa de pe drumul lateral,batand calul sa cupleze TD-iul probabil),camionul a intrat in ARO,ca probabil nu avea frane daca era tractat :blbl:,lucrul acesta a dus la inplicarea si a unui moto,care din imagine era undeva intre ARO si camion(sub una dintre ele).

Ori nu a avut timp sa opreasca,ori incercau sa-l depaseasca si-n urma manevrelor de evitare l-au acrosat.

Motociclistii,din Italia,au reusit sa se arunce de pe moto,in sant, inaintea impactului moto cu restu'.

Bilantul: motoristii grav accidentati,impreuna cu nevasta carutasului. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfffffff......iarasi !? :D

Sper sa fie ok ,in final, cu motociclistii! si in general cu toti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a rupt oistea la carutza, care a scapat pe contra sens.au fost implicate 3 masini si un moto. Intradevar moto a ajuns sub roti, de fapt masina care a sarit in sant si ea a nimerit peste moto.Am inteles ca unul din cei doi de pe moto a fost mai grav accidentat, cand aflu ceva detalii va anunt.

Carutele astea sunt o mare problema, mai ales pe un drum ca acela cu o singura banda pe sens...

Oricum e clar ca putea sa iasa si mai rau....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carute, aro tractind camioane.... fascinanta Romanie.

217888[/snapback]

Aici ai dreptate,singura solutie e sa plecam de aici,oricat ne-am impotrivi cativa ca nu o sa se schimbe nimic,si in plus la foarte multi iq e undeva catre zero :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...