Sari la conținut

Cupa So-moto Racing


Postări Recomandate

:bounce: Unde sunt bani la mijloc sunt si discutii. Cu cat mai multi, cu atat mai mari discutiile. :rock:

nu am fost acolo..nu ma bag..dar exact asa se intampla..in loc sa fim prieteni ne suparam si ne jignim unii pe altii..

 

nu fac nici o aluzie..asa ca sa nu ma inteleaga nimeni gresit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRATARA ESTE PUSA CA ATUNCI CIND TRECI PRIN CHECK POINT SA INREGISTREZE TIMPUL NU TRANSMITE LA SATELIT NIMIC PRIETENE!POATE LA K G B. :bounce:

prietene..daca te-ai informa ai afla ca exista un traking sistem..unde iti urmareste pozitia permanent pe un monitor..nu mai stiu cum se numeste firma,noua ne-au propus sa ne puna echipamentul lor la dispozitie,dar la ce facem noi nu se preteaza sa investim atatia bani in inchirierea echipamentului..daca chiar vrei pot sa aflu exact ce si cum..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti care e treaba!maninci (cuvant urat)!!!!!!!!mare de tot!!!!la somo am fost pe 3 la open dani pe 2 si eu am fost penalizat.iar in prima zi ati fost abandon jumate si open si extrem!!!va dat un riu somo care va spart si pe voi si pe motoare!!!!!!!!!la open au terminat in prima zi 1-un baiat care se da cu many 2 teodorescu daniel-3 otil dany atit restu abandon!!!!abandon!!!!ce premiu vrei????????iar a doua zi au punctat doar astia 3 restu va ti plimbat pe track!!!!!ca erati abandon!!!!ASA MANINCA UNI (cuvant urat) SI NU STIU SA MERGA DECIT PE MACADAM SI FORESTIER CICA ENDURO!!!!!!!!!! :rock:

 

din pacate prietenul meu liviu nu prea are timp de acest forum si nu imi permit sa-ti raspund in numele lui dar nu m-am putut abtine.

 

1. liviu nu a concurat pentru premiu, altfel se inscria la open !!!

2. a terminat al 4-lea la extrem in prima zi dupa ce a parcurs 98% din traseu pe pana !!! si dupa ce a ramas fara benzina (a uitat sa alimenteze :bounce: !!!) si a stat dupa unu altu care l-au ajutat printre care a fost si laurentiu din cate am inteles.

in a II-a zi a terminat pe locul 2 dupa ce tot traseul a fost pe locul 1 pana cand a fost depasit neregulamentar (zic eu) in acea localitate.

 

nu stiu cu-i ii permiti tu sa spui ca stie sa mearga doar pe forestiere si macadam dar ai gresit directia rau de tot si mai mult de atat nu stiu cum de iti permiti sa vb. asa cu cine nu cunosti, dar cu siguranta nu dai dovada de buna crestere si prea multa inteligenta si pe langa mai e si vulgar.

 

asa ca nu stiu care e treaba cum zici tu dar liviu sigur nu mananca "cuvant urat" spre deosebire de .... . si nici nu stiu cum de ai tupeu sa spui asa ceva !!!

 

cred ca moderatorii ar trebuii sa i-a masuri in privinta ta !!!

 

repet ca nu-s in masura sa raspund in numele lui liviu insa acest post, fata de restul, m-a cam deranjat si doar pt. faptul ca e total paralel cu realitatea.

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti care e treaba!maninci (cuvant urat)!!!!!!!!mare de tot!!!!la somo am fost pe 3 la open dani pe 2 si eu am fost penalizat.iar in prima zi ati fost abandon jumate si open si extrem!!!va dat un riu somo care va spart si pe voi si pe motoare!!!!!!!!!la open au terminat in prima zi 1-un baiat care se da cu many 2 teodorescu daniel-3 otil dany atit restu abandon!!!!abandon!!!!ce premiu vrei????????iar a doua zi au punctat doar astia 3 restu va ti plimbat pe track!!!!!ca erati abandon!!!!ASA MANINCA UNI (cuvant urat) SI NU STIU SA MERGA DECIT PE MACADAM SI FORESTIER CICA ENDURO!!!!!!!!!! :bounce:

 

 

Chiar daca ai terminat pe nu stiu ce loc nu inseamna ca esti indreptatit sa vorbesti in felul acesta despre altii, poate ca cei despre care spui astfel de lucruri sunt cu mult mai buni decat tine (la enduro, la caracter,...) Daca ai fi mai bun probabil ca ai sti cum sa vorbesti.

 

Cat despre concurs sunt sigur ca cei care au avut interese foarte mari ca sa aiba rezultate bune daca nu s-a putut prin fair play sa le obtina, s-au folosit de orice lucru sau persoana ca sa obtina acele rezultate, doar traim in Romania si asa se rezolva problemele pe aici. Era chiar culmea sa fie printre primii un necunoscut care sa intreaca multi favoriti, sa intreaca toata armata de KTM-uri (si eu am tot KTM). Pai nu va ganditi ce ar fi spus sponsorii..., sau alte persoane... Pentru mine e totul foarte clar, indiferent ce cred sau spun altii. Voua ce nu va e clar...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca ai terminat pe nu stiu ce loc nu inseamna ca esti indreptatit sa vorbesti in felul acesta despre altii, poate ca cei despre care spui astfel de lucruri sunt cu mult mai buni decat tine (la enduro, la caracter,...) Daca ai fi mai bun probabil ca ai sti cum sa vorbesti.

 

Cat despre concurs sunt sigur ca cei care au avut interese foarte mari ca sa aiba rezultate bune daca nu s-a putut prin fair play sa le obtina, s-au folosit de orice lucru sau persoana ca sa obtina acele rezultate, doar traim in Romania si asa se rezolva problemele pe aici. Era chiar culmea sa fie printre primii un necunoscut care sa intreaca multi favoriti, sa intreaca toata armata de KTM-uri (si eu am tot KTM). Pai nu va ganditi ce ar fi spus sponsorii..., sau alte persoane... Pentru mine e totul foarte clar, indiferent ce cred sau spun altii. Voua ce nu va e clar...???

 

 

vrem dovezi :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti care e treaba!maninci (cuvant urat)!!!!!!!!mare de tot!!!!la somo am fost pe 3 la open dani pe 2 si eu am fost penalizat.iar in prima zi ati fost abandon jumate si open si extrem!!!va dat un riu somo care va spart si pe voi si pe motoare!!!!!!!!!la open au terminat in prima zi 1-un baiat care se da cu many 2 teodorescu daniel-3 otil dany atit restu abandon!!!!abandon!!!!ce premiu vrei????????iar a doua zi au punctat doar astia 3 restu va ti plimbat pe track!!!!!ca erati abandon!!!!ASA MANINCA UNI (cuvant urat) SI NU STIU SA MERGA DECIT PE MACADAM SI FORESTIER CICA ENDURO!!!!!!!!!! :rock:

Vad ca te-a prins microbul forumului :bounce:

Enjoy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti care e treaba!maninci (cuvant urat)!!!!!!!!mare de tot!!!!la somo am fost pe 3 la open dani pe 2 si eu am fost penalizat.iar in prima zi ati fost abandon jumate si open si extrem!!!va dat un riu somo care va spart si pe voi si pe motoare!!!!!!!!!la open au terminat in prima zi 1-un baiat care se da cu many 2 teodorescu daniel-3 otil dany atit restu abandon!!!!abandon!!!!ce premiu vrei????????iar a doua zi au punctat doar astia 3 restu va ti plimbat pe track!!!!!ca erati abandon!!!!ASA MANINCA UNI (cuvant urat) SI NU STIU SA MERGA DECIT PE MACADAM SI FORESTIER CICA ENDURO!!!!!!!!!! :bounce:

 

 

cum poti sa vorbesti asa de urat despre cineva pe care nu-l cunosti, care a concurat si a terminat la extrem(sa nu mai spunem pe ce loc a terminat in realitate), care s-a si intrecut cu campionul national de anul trecut....ti s-a urcat la cap locul trei la open??? Chestia este ca in primul rand nu ai respect fata de alti motociclisti, asta spune exact ce carcater de "cuvant urat" ai.

Mentionez ca eu i-am spus lui Liviu de concurs si de premii...iar raspunsul lui a fost hai sa mergem, pt. ca, daca sunt asa premii trebuie sa fie si un traseu superb, nici o clipa nu s-a gandit la premii, doar ca este deranjant sa scoti un rezultat atat de bun si sa te trezesti pe lista cu rezultate pe un asemenea loc...a si felicitat organizatorii pt traseu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI PRIETENI SI VECINI DACA CINEVA ABANDONEAZA CA NU MAI POATE OMU,CE SA I FAC EU?SA MAI BAGE ANTRENAMENT.DAR SA TE TREZESTI VORBIND CA SAU FACUT SMECHERI!?E URIT MIROSI A FRAIER!SI DACA NU POTI LA EXTREM TE BAGI LA OPEN,SINT MULTI CARE SE BAGA LA EXTREM DE FITA DAR SINT VARZA SI LA OPEN.EU SINT INCEPATOR DAR MA STRADUIESC.SI PS UNDE NU AJUNGE PUTE!!!!!!!!!!!! :D .BAFTA SI SCUZE DACA AM SUPARAT PE CINEVA!TEO

 

IN PRIMA ZI LA OPEN DOAR 3 AU TERMINAT RESTUL ABANDON ABANDON AU LESINAT PA SI PUSI CE NU INTELEGI NU E NICI O MANEVRA!!!IAR TRASEUL A FOS 80% MACADAM DAR 20% EXTREM SI LA OPEN A FOST ACELASI A DOUA ZI CA LA EXTREM SI NU A FOST USOR. :rolleyes:

 

CIND NU SE SCOT REZULTATE SE DA VINA PE ROMANIA SAU ASA I LA NOI ETC NU E CHIAR ASA.

 

CIND NU SE SCOT REZULTATE SE DA VINA PE ROMANIA SAU ASA I LA NOI ETC NU E CHIAR ASA.

 

IA ZU TU BATRINE PE CE LOC A TERMINAT RESPECTIVU IN REALIATATE. CE BAIETI BUNI SINTETI INIMA DE MAMA IMI VINE SA PLING.NUMAI CAMPIONI NENE DAR SINTETI FURATI LA TRIBUNAL CU EI.AJUNGETI PRIMI SI SINTETI PE LISTE ULTIMI CE GHINION.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI PRIETENI SI VECINI DACA CINEVA ABANDONEAZA CA NU MAI POATE OMU,CE SA I FAC EU?SA MAI BAGE ANTRENAMENT.DAR SA TE TREZESTI VORBIND CA SAU FACUT SMECHERI!?E URIT MIROSI A FRAIER!SI DACA NU POTI LA EXTREM TE BAGI LA OPEN,SINT MULTI CARE SE BAGA LA EXTREM DE FITA DAR SINT VARZA SI LA OPEN.EU SINT INCEPATOR DAR MA STRADUIESC.SI PS UNDE NU AJUNGE PUTE!!!!!!!!!!!! :D .BAFTA SI SCUZE DACA AM SUPARAT PE CINEVA!TEO

 

IN PRIMA ZI LA OPEN DOAR 3 AU TERMINAT RESTUL ABANDON ABANDON AU LESINAT PA SI PUSI CE NU INTELEGI NU E NICI O MANEVRA!!!IAR TRASEUL A FOS 80% MACADAM DAR 20% EXTREM SI LA OPEN A FOST ACELASI A DOUA ZI CA LA EXTREM SI NU A FOST USOR. :rolleyes:

 

CIND NU SE SCOT REZULTATE SE DA VINA PE ROMANIA SAU ASA I LA NOI ETC NU E CHIAR ASA.

 

CIND NU SE SCOT REZULTATE SE DA VINA PE ROMANIA SAU ASA I LA NOI ETC NU E CHIAR ASA.

 

IA ZU TU BATRINE PE CE LOC A TERMINAT RESPECTIVU IN REALIATATE. CE BAIETI BUNI SINTETI INIMA DE MAMA IMI VINE SA PLING.NUMAI CAMPIONI NENE DAR SINTETI FURATI LA TRIBUNAL CU EI.AJUNGETI PRIMI SI SINTETI PE LISTE ULTIMI CE GHINION.

[/quot

 

sincer...pe mine ma lasi cam fara cuvinte de ceea ce sustii dupa cate s-au scris....fraier esti tu ca vb. fara tine...ti-am mai zis o data si ma repet din nou ca nu-i frumos sa jignesti o persoana pe care nu o cunosti....mai trebuie sa traiesti cateva vieti ca sa ajungi un asa om cum este liviu...de respectat sa nu mai vorbim...dar tind sa cred ca iti place doar sa faci valva pe forum....asa ca este ultimul meu replying....la cat mai multe concursuri cu trasee cat mai extreme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...