Sari la conținut

Club Moto Tg Jiu


uvictor
 Share

Postări Recomandate

Ivan, eu am incercat sa mai dau cate un PM la administrator, insa degeaba. Nu am primit nici un raspuns. Si eu cred ca pana la urma o sa trebuiasca sa invadam sectiunea aceasta, fiindca nu avem locul nostru. :rolleyes:

Nu merge PM la admin! Asta iti spun sigur.

Incerc eu azi cu un mail in care reatrag atentia asupra topicului si astept raspunsul!

 

Sau mai este o varianta, tot ce avem de spus de tg-jiu, gorj o facem in topicul cu infiintarea ca deja are 14 pagini! :cheers:

Editat de uvictor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ostenii mei! Calare pe "cai" inarmati-va cu bastoane electrice! Cu manusi cu protectii din titan! Si sa le aratam Moderatorilor ca noi suntem suverani in Gorj! :rolleyes:) Nr. motociclistilor creste de la an la an in gorj... De vreo cateva zile a aparut un CBR negru mai vechi pe aici,dar tipul nu cred ca are permis,dar da ture la greu :cheers:) Mai avem si un gs500f mai nou...La vara si eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ostenii mei! Calare pe "cai" inarmati-va cu bastoane electrice! Cu manusi cu protectii din titan! Si sa le aratam Moderatorilor ca noi suntem suverani in Gorj! :rolleyes:) Nr. motociclistilor creste de la an la an in gorj... De vreo cateva zile a aparut un CBR negru mai vechi pe aici,dar tipul nu cred ca are permis,dar da ture la greu :cheers:) Mai avem si un gs500f mai nou...La vara si eu :laugh:

 

Ehe, uite, incet incet mai apar si gorjeni pe aici. E bine ca incet incet o sa ne strangem cat mai multi, si o sa formam si noi o comunitate pe acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o porti sanatos, fara incidente!

 

 

Rog ADMIN sa mute topicul la sectiunea specifica nou-infiintata:

/index.php?showforum=153

 

Multumesc!

Multumim...,uite mai baieti,ca ne mai asculta si pe noi cineva citeodata! :)

Acum ne putem aduna si ordona pe caprarii aici,nu mai avem motive sa ne plingem! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am intilnit un prieten motociclist care mi-a confirmat ca deja clubul moto din Gorj exista (sub forma unui ONG).Dupa ce voi afla amanunte o sa "vars" aici tot,fiindca cel in cauza nu intra pe net si nu prea stie ce discutam noi aici.In afara discutiilor purtate impreuna,despre care unora dintre voi le-am adus la cunostinta,nu exista legaturi intre asa zisul grup din care face parte el si cel al nostru,pe care ne chinuim sa-l largim!Putintica rabdare va solicit,fiindca acum is incurcat cu alte "fenomene"! :rock: Apoi voi incerca o fuziune de grupuri,poate noi invatam ce stiu ei :rock: si ei vor invata sa intre pe net! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu putina stradanie cred ca am putea si noi sa creem un ONG, trebuie doar rabdare si putina bataie de cap...sau mai multa!

Trebuie organizata o intalnire si cu cei care au acest club si nu intra pe net si de vazut daca suntem 'compatibili'...daca nu, vorba lui jimmy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sintem compatibili,asta va spun sigur!Sint baieti de treaba,dar cu ceva "pile" sau cu mai multa trecere! ;) Iar ca sa infiintam inca un ONG si noi,nu vad rostul,nu trebuie sa fim scindati,daca nu sintem uniti...vom fi! ;)

Asta va spun fiindca cunosc citiva dintre cei care au facut acest ONG si stiu ce fel de oameni sint!Sper sa nu ma insel! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sintem compatibili,asta va spun sigur!Sint baieti de treaba,dar cu ceva "pile" sau cu mai multa trecere! ;) Iar ca sa infiintam inca un ONG si noi,nu vad rostul,nu trebuie sa fim scindati,daca nu sintem uniti...vom fi! ;)

Asta va spun fiindca cunosc citiva dintre cei care au facut acest ONG si stiu ce fel de oameni sint!Sper sa nu ma insel! :)

Doamne ajuta! Ar fii ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca sint extrem de suparat pe asa-zisii prieteni motociclisti din Gorj,aviz special celor care posteaza aici,revin cu date noi despre clubul moto.

Clubul este deja infiintat,se numeste "Mereu Tanar" ("For ever young"-scuzati engleza dupa ureche,in cazul greselilor) si are ca presedinte pe Andi Popescu.

Pentru inscriere voi primi in curind un formular pe care il voi trimite acelora care doresc inscrierea in acest club moto,cu urmatoarele precizari si documente necesare inscrierii,primite de la fondatori:

-taxa de inscriere este de 100 lei;

-cotizatia anuala este de 132 lei (11 lei pe luna);

-copie dupa B.I. sau C.I...

Nu cunosc detalii fiindca nu am avut timp de discutii amanuntite si ca atare nu-mi puneti inca alte intrebari!Oricum,nu prea meritati osteneala unor raspunsuri! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca sint extrem de suparat pe asa-zisii prieteni motociclisti din Gorj,aviz special celor care posteaza aici,revin cu date noi despre clubul moto.

Clubul este deja infiintat,se numeste "Mereu Tanar" ("For ever young"-scuzati engleza dupa ureche,in cazul greselilor) si are ca presedinte pe Andi Popescu.

Pentru inscriere voi primi in curind un formular pe care il voi trimite acelora care doresc inscrierea in acest club moto,cu urmatoarele precizari si documente necesare inscrierii,primite de la fondatori:

-taxa de inscriere este de 100 lei;

-cotizatia anuala este de 132 lei (11 lei pe luna);

-copie dupa B.I. sau C.I...

Nu cunosc detalii fiindca nu am avut timp de discutii amanuntite si ca atare nu-mi puneti inca alte intrebari!Oricum,nu prea meritati osteneala unor raspunsuri! :unsure:

Daca mai tii minte in primele zile de cand am inceput topicul asta, ti-am trimis un mesaj privat si ti-am zis de clubul asta.

Cand am vrut sa deschid magazinul prin iulie-august, aproape ma intelesem pt inchiriatul unui spatiu comercial cu un tip care zicea ca este printre membrii fondatori ai clubului asta. El are un Ducati Monster galben si zicea ca au tot felul de deplasari ba pe la Ranca, ba pe la Herculane cu cei din club.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca sint extrem de suparat pe asa-zisii prieteni motociclisti din Gorj,aviz special celor care posteaza aici,revin cu date noi despre clubul moto.

Clubul este deja infiintat,se numeste "Mereu Tanar" ("For ever young"-scuzati engleza dupa ureche,in cazul greselilor) si are ca presedinte pe Andi Popescu.

Pentru inscriere voi primi in curind un formular pe care il voi trimite acelora care doresc inscrierea in acest club moto,cu urmatoarele precizari si documente necesare inscrierii,primite de la fondatori:

-taxa de inscriere este de 100 lei;

-cotizatia anuala este de 132 lei (11 lei pe luna);

-copie dupa B.I. sau C.I...

Nu cunosc detalii fiindca nu am avut timp de discutii amanuntite si ca atare nu-mi puneti inca alte intrebari!Oricum,nu prea meritati osteneala unor raspunsuri! :unsure:

Daca mai tii minte in primele zile de cand am inceput topicul asta, ti-am trimis un mesaj privat si ti-am zis de clubul asta.

Cand am vrut sa deschid magazinul prin iulie-august, aproape ma intelesem pt inchiriatul unui spatiu comercial cu un tip care zicea ca este printre membrii fondatori ai clubului asta. El are un Ducati Monster galben si zicea ca au tot felul de deplasari ba pe la Ranca, ba pe la Herculane cu cei din club.

 

P.S. Si apropo de ce esti suparat pe noi, cei care postam aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca sint extrem de suparat pe asa-zisii prieteni motociclisti din Gorj,aviz special celor care posteaza aici,revin cu date noi despre clubul moto.

Clubul este deja infiintat,se numeste "Mereu Tanar" ("For ever young"-scuzati engleza dupa ureche,in cazul greselilor) si are ca presedinte pe Andi Popescu.

Pentru inscriere voi primi in curind un formular pe care il voi trimite acelora care doresc inscrierea in acest club moto,cu urmatoarele precizari si documente necesare inscrierii,primite de la fondatori:

-taxa de inscriere este de 100 lei;

-cotizatia anuala este de 132 lei (11 lei pe luna);

-copie dupa B.I. sau C.I...

Nu cunosc detalii fiindca nu am avut timp de discutii amanuntite si ca atare nu-mi puneti inca alte intrebari!Oricum,nu prea meritati osteneala unor raspunsuri! :unsure:

Daca mai tii minte in primele zile de cand am inceput topicul asta, ti-am trimis un mesaj privat si ti-am zis de clubul asta.

Cand am vrut sa deschid magazinul prin iulie-august, aproape ma intelesem pt inchiriatul unui spatiu comercial cu un tip care zicea ca este printre membrii fondatori ai clubului asta. El are un Ducati Monster galben si zicea ca au tot felul de deplasari ba pe la Ranca, ba pe la Herculane cu cei din club.

 

P.S. Si apropo de ce esti suparat pe noi, cei care postam aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai tii minte in primele zile de cand am inceput topicul asta, ti-am trimis un mesaj privat si ti-am zis de clubul asta.

Cand am vrut sa deschid magazinul prin iulie-august, aproape ma intelesem pt inchiriatul unui spatiu comercial cu un tip care zicea ca este printre membrii fondatori ai clubului asta. El are un Ducati Monster galben si zicea ca au tot felul de deplasari ba pe la Ranca, ba pe la Herculane cu cei din club.

 

P.S. Si apropo de ce esti suparat pe noi, cei care postam aici?

De ce-s suparat?Oare tu cum te-ai simti cind ai avea promisiunea ca la nunta cuiva apropiat,foarte apropiat tie,vor veni N+1 motociclisti,tu sa te pregatesti moral si fizic si sa ai surpriza sa nu vina nici macar unu'? :unsure:

Multumesc totusi celor din Tr.Severin care au avut macar bunul simt sa opreasca pentru citeva minute si sa-si ceara scuze ca nu pot ramine! :rock:

Multumesc in mod deosebit lui Cosmin...mare om,mare caracter! :D

Il inteleg si pe Jimmi,care-si are scuzele de rigoare!

Pentru ceilalti,care au impresia ca se muta Pestera Muierilor din locul in care se afla,printre ei numarindu-se "prieteni" adevarati si unii chiar vechi,am numai cuvinte de "multumire"! :D

Judecati-ma daca gresesc cumva! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt bucuros ca mi-am terminat motocicleta, dupa ce am bagat cateva sute de euro in ea :unsure:, dar sunt trist ca nu am putut participa la nunta. Ivan, sti bine ca nu aveam cu ce sa vin, mai ales la problemele care le-am avut. Daca ma lua cineva pasager, veneam cu cea mai mare bucurie. Lasa, ca te iau la un chef de ziua mea, ti-am promis :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt bucuros ca mi-am terminat motocicleta, dupa ce am bagat cateva sute de euro in ea :D, dar sunt trist ca nu am putut participa la nunta. Ivan, sti bine ca nu aveam cu ce sa vin, mai ales la problemele care le-am avut. Daca ma lua cineva pasager, veneam cu cea mai mare bucurie. Lasa, ca te iau la un chef de ziua mea, ti-am promis :D

Chiar crezi ca un chef o sa stearga o amintire trista?Te inseli! :unsure:

Stiu ca tu ai avut belele,tocmai de aceea ti-am acordat circumstantele de rigoare! :rock:

Ma refeream la ceilalti,care nici nu au avut macar bunul simt sa isi anunte lipsa,daca prezenta nu au putut-o confirma!

Multumesc pe ultima suta de metri si lui Gabi,care asta seara a trecut sa mincam o sarmaluta si sa bem un suc impreuna!

El a recunoscut sincer ca a preferat sa mearga acolo unde a votat grupul...deci io-s suparat pe "grup",iar daca si cind voi "crapa" veti proceda la fel,promit sa va adun "dincolo" unu' cite unu' si sa va educ,asa cum nici parintii vostri nu au facut-o! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te-as fi cunoscut personal si daca as fi fost in localitate atunci as fi venit. Dar daca ceilalti au zis ca merg la Pestera Muierii inseamna ca nu veneau la nunta fiicei tale, nu? Ah, ca daca au scris/zis ca vin si nu au mai anuntat ca nu vin atunci iti dau dreptate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca baietii s-au speriat ca trebuie sa sara cu "daru'" si atunci au renuntat subit!Nu cred ca au inteles ca pentru ei erau pregatite MOKA vreo 800 sarmale,10-12 feluri de prajituri de casa,friptura,caltabosi,"beuturi" pentru toate gusturile...si cam tot ce trebuie in asemenea situatii!Dar asta este...nu pot indrepta situatia si consider asta un subiect inchis!

Nu vreau sa mai aud scuze sau sa citesc de motive mai mult sau mai putin intemeiate,e tardiv si ireparabil! :disappointed:

Hai sa inchidem subiectul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca baietii s-au speriat ca trebuie sa sara cu "daru'" si atunci au renuntat subit!Nu cred ca au inteles ca pentru ei erau pregatite MOKA vreo 800 sarmale,10-12 feluri de prajituri de casa,friptura,caltabosi,"beuturi" pentru toate gusturile...si cam tot ce trebuie in asemenea situatii!Dar asta este...nu pot indrepta situatia si consider asta un subiect inchis!

Nu vreau sa mai aud scuze sau sa citesc de motive mai mult sau mai putin intemeiate,e tardiv si ireparabil! :disappointed:

Hai sa inchidem subiectul asta!

Ok, pai tb sa zici si tu ceva daca tu crezi acest lucru! Gata nu mai zic nimic ca probabil ca esti suparat si acum si o sa mai fi in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...