Jump to content
Sign in to follow this  
paispe

Barbatul Sau Motocicleta Pe Primul Loc?

Barbatul sau motocicleta pe primul loc?  

1,056 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Daca nu te-as cunoaste (indirect), sigur as fi picat. Citatul la care ai dat quote era o gluma,eu respect toate fetele pe moto, fie ele si manelare, cum zici tu.

Ca veni vorba de picat, te dai aproape sa-ti fac un pic de anamneza?!

Ps: :rose:

Aaaaah, uite ca am uitat sa mentionez in postul initial ca doar am dat quote la ce ai scris pt ca cuprinde chintesenta(grasa, urata,tatuata).

Nu are legatura cu mataluta pt ca ti-am urmarit posturile :wave: .

Daca nu te gasesc baietii interesanta..ma sacrific eu...pentru binele umanitatii :))) :makeout:

Tu esti tatuata si rocherizda.....ti-ai distrus sansele!

Inteleg, nem problem draga. :cheers:

:kick: "draga"...asa sa le vorbesti barbatoaselor care au motocisicli! :blbl:

I love barbatoasele citite, mai ales cu motosicli. :smoke:

Aaaaah, uite ca am uitat sa mentionez in postul initial ca doar am dat quote la ce ai scris pt ca cuprinde chintesenta(grasa, urata,tatuata).

Nu are legatura cu mataluta pt ca ti-am urmarit posturile :wave: .

Tu esti tatuata si rocherizda.....ti-ai distrus sansele!

Bine dreaq ca nu-s rocherizda :glare: adica sansele mele cu tine sunt ca si inexistente?!?!?! :dropsmilie:

Bine dreaq ca nu-s rocherizda :glare: adica sansele mele cu tine sunt ca si inexistente?!?!?! :dropsmilie:

Tu ramai prima, singura, ultima mea alegere! Deviem subiectul de la nasparloasele de motocicliste...si nu pot sa nu remarc cata importanta acorda barbatii astia sectiunii pt femei.

Nici aici nu ne putem varsa frustrarile de grase/urate in liniste?! Ce mai vreti?! Ce mai vreeeeeeeti?!?!?!?!

Guest PopaCosmin

Am diploma de "Pețitor", si va pot intermedia "tranzactia", voi nu trebuie decat sa va faceti frumoase ... pentru :makeout:

Am diploma de "Pețitor", si va pot intermedia "tranzactia", voi nu trebuie decat sa va faceti frumoase ... pentru :makeout:

Nu, ca suntem grase si urate. Repugnam superbitatilor care tin intre cracii lor(cracanati adesea-apanajul barbatilor) motoare adevarate!:what:

Nu, ca suntem grase si urate. Repugnam superbitatilor care tin intre cracii lor(cracanati adesea-apanajul barbatilor) motoare adevarate!:what:

De fapt, tu esti chiar foarte frumoasa, lucru pe care il putem deduce cu usurinta din modul in care postezi vis-a-vis de subiect. :rolleyes:

@Sangerete, pune si tu un * la regula cu motociclistele urate. Uite, mai sunt si frumoase (rar, rar, ce-i drept). :wacko:

Nu, ca suntem grase si urate,eventual blonde. :rolleyes:

De fapt, tu esti chiar foarte frumoasa, lucru pe care il putem deduce cu usurinta din modul in care postezi vis-a-vis de subiect. :rolleyes:

@Sangerete, pune si tu un * la regula cu motociclistele urate. Uite, mai sunt si frumoase (rar, rar, ce-i drept). :wacko:

Dar why se ataca o domnita?

Daca nu te prinzi de ironia posturilor mele, nu e my problem :friends: .

Mai destindem atmosfera ca prea se incinsesera baietii astia in paginile anterioare.

Esti roacheritza?:rolleyes:

Multa minte trebuie unora, bai domnilor si doamnelor...haidi pa.

Edited by Satana

Dar why se ataca o domnita?

Daca nu te prinzi de ironia posturilor mele, nu e my problem :friends: .

Mai destindem atmosfera ca prea se incinsesera baietii astia in paginile anterioare.

Esti roacheritza?:rolleyes:

Si cand ma gandesc ca eu chiar am vrut sa sune ca un compliment. :huh:

`Nu, eu sunt bucatareasa. :bigstar:

Si cand ma gandesc ca eu chiar am vrut sa sune ca un compliment. :huh:

`Nu, eu sunt bucatareasa. :bigstar:

Sorry..ma grabesc sa plec acasa.:cheers:

Te copiez imediat si eu la treaba cu bucataritul.

eu chiar am vrut sa sune ca un compliment. :huh:

Pentru complimente, de regula, exista barbatii.

Admirabil, faptul ca fetele isi fac intre ele complimente.

Guest PopaCosmin

Cum ii sta mai bine unei motocicliste, decat la .... :rolleyes:

...serviciu?...a, nu..sau...la mine acasa? poate si la ea acasa... eu cred ca raspunsul corect e oriunde :blbl:

post-46302-0-31701000-1311776894_thumb.jpg

nu vreti sa vorbim si despre cratita?

sau despre numarul nevestelor. ice-ule, daca ar fi la liber, cate ti-ai alege si de ce?

nu vreti sa vorbim si despre cratita?

sau despre numarul nevestelor. ice-ule, daca ar fi la liber, cate ti-ai alege si de ce?

Faza cu cratita era ironica. A picat fix pe intrebarea baiatului.

Sa raspund la intrebare, sincer:

-minim doua

-am recunoscut si voi recunoaste toata viata, imi iubesc actuala, dar ma uit si la altele.

-desi ma uit la altele, ma abtin si nu pasesc gresit, nu am facut-o nici o data,am caracter.

-in umila mea viata, "am stat" in pat si cu doua, nu e nici o bravada, e de moment.

-am spus sincer de la inceput, actuala este pe placul meu 100%, dar tot ma uit la altele.

Cam asta ar fi. Ma duc la plimbare, ceau. :burnout:

Ps: da un pm daca vi in Ph,fac cinste.

Edited by Ice-D

Faza cu cratita era ironica. A picat fix pe intrebarea baiatului.

Sa raspund la intrebare, sincer:

-minim doua

-am recunoscut si voi recunoaste toata viata, imi iubesc actuala, dar ma uit si la altele.

-desi ma uit la altele, ma abtin si nu pasesc gresit, nu am facut-o nici o data,am caracter.

-in umila mea viata, "am stat" in pat si cu doua, nu e nici o bravada, e de moment.

-am spus sincer de la inceput, actuala este pe placul meu 100%, dar tot ma uit la altele.

Cam asta ar fi. Ma duc la plimbare, ceau. :burnout:

Ps: da un pm daca vi in Ph,fac cinste.

parca esti in aramata asa ai raspuns...

tine-o pe actuala departe de internet daca nu vrei sa ti-o iei sau sa voteze si ea fieru', :laugh:

cred ca esti destul de fun la o bere. esti pe lista. no worries, dar trebuie sa mergem mai mult decat stam.

minim doua?

jesalooo!!

ce muncesti tata?

te astept sa povestesti unde le pui, pe ce sectoare, ce le cumperi, cum administrezi lupta, cum le alegi?

dai petreceri de ziua lor?

surpriza le-o faci tu sau participa toata familia?

motocicliste sau nu?

ce faci daca moare una, o inlocuiesti? :lol:

dar daca se imbolnaveste?

funny bastard,

grijanie la tonti pe strada, mate

parca esti in aramata asa ai raspuns...

tine-o pe actuala departe de internet daca nu vrei sa ti-o iei sau sa voteze si ea fieru', :laugh:

cred ca esti destul de fun la o bere. esti pe lista. no worries, dar trebuie sa mergem mai mult decat stam.

minim doua?

jesalooo!!

ce muncesti tata?

te astept sa povestesti unde le pui, pe ce sectoare, ce le cumperi, cum administrezi lupta, cum le alegi?

dai petreceri de ziua lor?

surpriza le-o faci tu sau participa toata familia?

motocicliste sau nu?

ce faci daca moare una, o inlocuiesti? :lol:

dar daca se imbolnaveste?

funny bastard,

grijanie la tonti pe strada, mate

Nu am avut "onoarea" sa fac armata si nu-mi pare rau. Tot in acelasi stil raspund:

-asistent medical (nu castig cat trebuie, fac medicina si nu se poate amandoua)

-nu le cumpar nimic, le satisfac micile placeri ale vietii (un strand, cosmetica,etc) Recunosc, caut pentru noi un a seis tdincredibil sau o decapotabila. Masina care o am este cadou,nu-mi permit sa i-o dau.

-cum administrez lupta?! Depinde de caracter,eu inca stau doar cu una, nu ma complic. Nici nu se merita.

-dau petreceri de ziua lor, in fond si speta, cate vieti avem?!

-cum aleg? mmm, un must pentru mine e sa nu fie botanista (la propriu si figurat) O femeie care se respecta nu va face nici o data un oral. Asa am ales eu, nu regret. Nu intru in detalii aici.

-si eu si familia, trebuie sa fim uniti, daca suntem o familie.

-motocicliste?! As alege instinctiv si nu cu sufletul. Ar fi cam trist sa ai ratiune, stii ce poate face un motor, cum iti poate lua persoana draga. Ma gandesc sa ma las de asa ceva, serios! Sper sa nu fie cineva nevoit sa dea cu Rip-ul, este exact ca in chirurgie, esti chirurg, o ruda de gr 1 are probleme, dar nu-l operezi, ceva de genul.

-am iesit cu catelusa la plimbare, mi-a intrat frica in oase cu accidentele astea, desi eu merg incet.

Gata, ma cunosc femeile acum, ca veni vorba de "introducere". :crack:

-asistent medical (nu castig cat trebuie, fac medicina si nu se poate amandoua)

dupa avatar am crezut ca esti instructor de fitness, ceva ..

Guest PopaCosmin

...serviciu?...a, nu..sau...la mine acasa? poate si la ea acasa... eu cred ca raspunsul corect e oriunde :blbl:

Eu vroiam sa spun ... la Selena pe circuit, studiind "Motorcycle Controls" :cheers:

dupa avatar am crezut ca esti instructor de fitness, ceva ..

Funny that ! Cum poti sa judeci un om dupa avatar?! :crack: Si nu se zice instructor de fitness, ci, in "vocabularul meu", fizio-terapeut, dar tot acolo ajungi. :bounce: