Jump to content

Barbatul Sau Motocicleta Pe Primul Loc?

paispe
 Share

Barbatul sau motocicleta pe primul loc?  

1,056 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da,sunt perfect de acord cu tine.Dar depinde si de obstacolele pe care le'ai intampinat.

Aceasta este parerea mea.

Oricum,sunt doar o pustoaica de 16 ani.Adevaratele greutati apar mai tarziu.

mai cresti :moto:

• Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai, voi chiar sunteti cu capul. :moto: 124 de posturi in 330 minute... asta inseamna un post la aproximativ 2,6 minute (2:40).

Nota 10 Karja : Ai reusit sa le faci topicul varza :D) Hai, pleaca acasa ca ti s-a terminat tura :ok:

asa este, insa ce e mai important? IUBIREA sau OBSTACOLUL?

Depinde mult si de ranile pe care le-ai lasat in urma. Sunt oameni care pur si simplu nu ne merita si totusi ar face totul pentru noi, dar cata vreme noi nu ii avem printre prioritati, n-are nici un sens. Multe se iarta, multe nu se uita si @b.ride, iubita, la varsta ta gandeam la fel. Pana am constatat ca dragostea totusi poate fi conditionata de multe, inclusiv de bani :moto:

Nu e asa usor, deseori te trezesti ca esti singurul care a depus eforturi si constati ca ai vorbit cu peretii. Frate, sunt oameni si oameni. Unii mai crestem, altii ne consolam cu idei absurde ca sa nu ne mai simtim vinovati si altii trecem peste, sperand ca data viitoare o sa fie mai bine.

Dar sa fim on topic, eu am ales printul, in ideea ca inca nu am gasit pe cineva care sa merite locul I, dupa motoreta, asta in cazul in care eram pusa sa aleg intre el si motocicleta. Cel mai bine e sa eviti momentul in care poti fi pus sa alegi, de-aia tot spun, tineti motorul departe de relatie, daca vedeti ca nu le puteti impaca. e foarte complicata problema, dar totul, in fond si la urma urmei, se reduce la compromisuri - care merita si care nu merita? Problema e ca iti dai seama ca ai facut alegerea gresita ceva mai tarziu. :ok:

..Ca si orice alta motoreta.Doar ca intervine "dragostea" asta neconditionata.

"Dragoste" din partea ta fata de ea, caci ea nu poate sa-ti poarte nici o dragoste, e doar un ansamblu de mecanisme, nici macar procesor nu are...

Nici vibratorul nu are procesor si tot le arata 'dragostea' :moto:

Depinde mult si de ranile pe care le-ai lasat in urma. Sunt oameni care pur si simplu nu ne merita si totusi ar face totul pentru noi, dar cata vreme noi nu ii avem printre prioritati, n-are nici un sens. Multe se iarta, multe nu se uita si @b.ride, iubita, la varsta ta gandeam la fel. Pana am constatat ca dragostea totusi poate fi conditionata de multe, inclusiv de bani :ok:

... oare asta sa fie si cazul meu :moto:

Depinde mult si de ranile pe care le-ai lasat in urma. Sunt oameni care pur si simplu nu ne merita si totusi ar face totul pentru noi, dar cata vreme noi nu ii avem printre prioritati, n-are nici un sens. Multe se iarta, multe nu se uita si @b.ride, iubita, la varsta ta gandeam la fel. Pana am constatat ca dragostea totusi poate fi conditionata de multe, inclusiv de bani :D

Cum am mai zis,am 16 ani.Mai am foarte multe de invatat.

Dar am zis ca e bine sa'mi expun si parerea mea.

pai si tu il crezi pe ala? :moto:

De ce barbatul trebuie sa se creada intotdeauna superior femeii? :ok:

De ce barbatul trebuie sa se creada intotdeauna superior femeii? :ok:

Pai stiu si e foarte bine c-ai facut-o, poate ne mai amintim si noi cum era pe vremuri... :D intr-un fel imi pare rau pentru voi, pentru ca o sa va loviti grav de niste ziduri, si presupun ca va veti transforma in chestiile ca noi... :D

Terminati cu gradele intre femei si barbati. Nu suntem egali, nu suntem superioare dar nici voi nu sunteti inferiori, personal consider ca ne completam reciproc. Da' copchiii mai au pana o prind p-asta :moto:

Edited by Ralucone

Daca tot exista topic cu femeia sau motocicleta pe primul loc, sa facem si unul complementar.

Eu votez "poate candva, un print..." in ideea ca probabil va exista cineva la un moment dat pentru care voi fi dispusa sa renunt la diverse placeri. Pana una alta, ne place viata :moto:

:D :ok: :D Daca intrebai :D :D RUJUL sau MOTORUL mai intelegeam dar asa.......nu ma pot abtine

De ce barbatul trebuie sa se creada intotdeauna superior femeii? :moto:

pai nu se crede! EL ESTE! :D :ok:

"Motocicleta sau barbatul pe primul loc?"

Pai ce calaresti mai mult, barbatul sau motocicleta? :ok: Atunci vei afla raspunsul la intrebare. :moto:

Fetitele prezente pe topic nu au un punct de vedere? :moto:

Fetitele prezente pe topic nu au un punct de vedere? :moto:

Eu cred ca au lasat motocicleta balta... :ok:

in caz ca nu stiai , noro e pierdut , daaca sti u accidentul cu papucul , de fapt a intrat sub papuc

vezi ca la tine haremul tre sa fie pe 1 loc

bai , u esti om casatorit , taci...

bre, HAIDUCULE, ia vezi-ti tu de papuceii tai dragalasi ca nu ti-a pus nimeni amicu' sub papuc :moto:

Lasati ma motoreta unde-i e locul, pe sosea ori coclau, n-o mai bagati in pat ca nu e a buna :moto:

motoreta poate inlocui patul la o adica ... de ce sa bag in pat fieru' ?

stiu eu multe cu fantezii d-astea

on topic : "femeile conduc lumea ".... si asta a zis-o un barbat,da' cred ca era indragostit , ori era prea beat ca sa isi dea seama la vorba.

Edited by blue_nightwish

asa femeie , arata-i u cine este seful in casa :moto:

go home