Jump to content

Intalnire Ca Intre Fete

paispe
 Share

Recommended Posts

Avand in vedere ca au aparut mai multe fete motocicliste intre timp si ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem inca, propun sa ne intalnim joi, 31 iulie 2008, la 20:30 la Arc.

Ne-am intalnit si anul trecut cateva fete si am fost la Biker's Otopeni la un cico :moto:

Sunt invitate si fetele care inca nu au motocicleta pentru a le 'proba' pe ale noastre, sa impartim pareri si, de ce nu, sfaturi.

Eu am un zxr 400 verde, numar CL 14 ANK - 0721 42 35 30

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rog un moderator sa stearga toate posturile baietilor de pe acest topic.

Multumesc!

2 poze de la 2 intalniri de fete de anul trecut :moto:

post-13408-1217436086_thumb.jpg post-13408-1217436091_thumb.jpg

Edited by paispe

Am nevoie de o acomodare... mare ca am observat zilele astea pe pielea mea cati taranoi exista in trafic. Numai bine si poate ne vedem :D

Daca puneai si tu mai din timp putin topicul asta ... as fi venit si eu. Poate data urmatoare, mai capat si eu pana atunci putin experienta si mai scap de frica din trafic. Daca nu ... poate mai sunt fete in militari/leu care vor sa mearga incolo si sa mergem impreuna :D

Cam sta sa ploua :D Deci pana la urma cine vine sigur?

Care sunteti din Militari si vreti sa veniti dar va e teama de trafic, s-o sunati pe ank14, ea sta la Leu.

Pentru ca vremea nu tine cu noi, am vb cu ank14 si am stabilit sa amanam intalnirea. Poate cu ocazia asta fetele care nu puteau sa vina din diverse motive vor avea ocazia sa ni se alature data viitoare.

Avand in vedere ca au aparut mai multe fete motocicliste intre timp si ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem inca, propun sa ne intalnim joi, 31 iulie 2008, la 20:30 la Arc.

Ne-am intalnit si anul trecut cateva fete si am fost la Biker's Otopeni la un cico ;)

Sunt invitate si fetele care inca nu au motocicleta pentru a le 'proba' pe ale noastre, sa impartim pareri si, de ce nu, sfaturi.

Eu am un zxr 400 verde, numar CL 14 ANK - 0721 42 35 30

Din pacate si eu am vazut prea tarziu acest topic,as fi venit cu cea mai mare placere :)

Totusi,cand se pune de urmatoarea intalnire?!! :D

salut fetele....gata sala....gata traseul...gata si permisul :D acum, pentru vreo doua saptamani inca mai stai si suspin pana la achizitionare de moto ( am asa mult avant in mine...incat as merge si cu tritineta ;) ) ideea e ca abia astept s fiu 'cu acte in regula' . so...bine v-am gasit si sper s ne cunoastem cat mai curand!