Sari la conținut

Postări Recomandate

pai noi ce sa zicem, am venit din Oradea sambata numai pentru ca sa mai prindem ceva din intrunire!

am ajuns sambata noaptea si dupa ce ne-am chinuit sa facem cortul ne-am dus la concert!

nu mai stiu cine canta ca eram rupti de oboseala asa ca ne-am dus pe terasa si am scos "licoarea magica" si ne-am imprietenit cu niste brasoveni si culmea nu erau motociclisti ce au venit la intalnire ca stiau ca se vor distra bine, dar erau un pic dezamagiti pana, vezi filmuletul!

 

http://www.youtube.com/watch?v=OmyJy5vbpXY

 

alte poze aici

/index.php?...0&start=540

 

vom veni si la anul dar numai sa fie locatia mai buna ca toata lumea zice

"nu esti un biker adevarat daca nu mergi la intrunirea din brasov...."

 

numai bine si asfalt uscat! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pentru cei care au mers cu prietenii si au stiut sa se distreze,pentru cei care stiu sa se simta bine oriunde si oricum,pentru cei care nu vin cu pretentii si figuri de dat in stamba a fost foarte ok. Toti stiu sa se planga si sa reclame,dar habar nu au ce greu se face o intrunire si ce efort au depus acesti baieti pentru ca nu sari peste anul acesta.Daca v-a placut pana acum la Darste a fost nu numai pt ca locatia este mult mai buna ci poate pentru ca si baietii astia sunt foarte de treaba si s-au straduit sa va faca sa va simtiti bine. Anul asta s-a schimbat doar locatia...nu si persoanele,asa ca mai usor cu reclamatiile!!!

 

Pe cuvantul tau??!!!! Ceea ce a iesit acolo n-are nicio legatura cu figurile, iar de pretentii ce sa zic: hai sa stam in grajd ca asa e cool!!! Fiecare si-a spus parerea proprie si personala despre asa numita intrunire. Daca tie ti-a placut, good for you...Dar nu e nimeni obligat sa o dea cu stima si respect din complezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia asta am inteles ca la o astfel de intalnire 90% face locatia ... astfel nu imi explic esecul total al acestei petreceri altadata vestite si la care ma duceam cu placere.

 

Am stat 2 zile la o pensiune in prejmer cu gandut sa fiu aproape ... si la 'intrunire' am intrat o singura data 2 ore ... dupa care nu am mai dat pe acolo.

 

Ca un spirit de gluma am inteles cei care am ajuns la intalnire ... de ce Bull Bikers Party s-a tinut intr-un targ de vite :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au mers cu prietenii si au stiut sa se distreze,pentru cei care stiu sa se simta bine oriunde si oricum,pentru cei care nu vin cu pretentii si figuri de dat in stamba a fost foarte ok. Toti stiu sa se planga si sa reclame,dar habar nu au ce greu se face o intrunire si ce efort au depus acesti baieti pentru ca nu sari peste anul acesta.Daca v-a placut pana acum la Darste a fost nu numai pt ca locatia este mult mai buna ci poate pentru ca si baietii astia sunt foarte de treaba si s-au straduit sa va faca sa va simtiti bine. Anul asta s-a schimbat doar locatia...nu si persoanele,asa ca mai usor cu reclamatiile!!!

prietene tu despre care intrunire vorbesti?ai fost la brasov anu asta?esti sigur?vezi poate ai fost la baietii cu transalpuri ca am auzit ca acolo a fost foarte ok.nu stiu cat de bine te poti simti tu in momentul in care iti rupi mainile in incercarea de a pune cortul in combinatia aia de piatra cu tarana care era pe jos, indiferent cu cat de bine stii tu sa te distrezi.cat despre prieteni , da au fost cu noi si si si-au plimbat copii printr-un targ de vite, la fel si unii dintre noi ne-am plimbat prietenele in acelasi targ de vite. inclin sa cred ca stai pe undeva prin brasov sau te-a cazat vreun prieten prin apropierea intrunirii ( asta in cazul in care ai fost acolo si nu vorbesti de alta ).intentia mea nu e sa ma iau de viata ta dar ceea ce ai scris tu acolo e aberant si suparator pentru niste oameni care au batut sute de km in cautare de distractie si relaxare si au platit ca sa primeasca kilograme de bataie de joc si indiferenta din partea organizatorilor.cam asta e parerea mea si dupa ce am citit pana acum pe diverse forumuri inclin sa cred ca multi sunt deacord cu mine.numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciumpi@: ai prins doi iepuri deodata, si intrunire si gradina zoo. :lol:

La anul propun sa se populeze cu mai multe specii, magari, ponei,etc.O sa fie si mai mare distractia! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mizerabila intalnire la care am fost in aproape 10 ani !!! :lol: Praf de nedescris, mizerie, 0 conditii de orice fel, jur ca am vazut ferme si foste C.a.p. - uri care aratau mult mai bine, ce sa mai zic mai bine stateau naibii si faceau o pauza anu` asta, nu inteleg ce-o fost in capu` organiz. 20 ron + benzina + un drum infect si lung din Brasov pana in mizeria aia de comuna = nervi si timp pierdut ! :P

Dupa Cheile Turzii, a mai ramas Zetea ca si locatie faina, apoi Darste care a devenit cea mai interesanta si printre cele mai faine intruniri, insa cu asta au dat-o in bara rau, au si pus oamenii pe drumuri , porcarie.

In rest celor care cica ,,le-au placut" sunt aceiasi mizerabili , ori super incepatori = prima intrunire si n-au termen de comparatie , ei vor doar sa faca parte din marele k.k.t. numit romanesc, ori erau manga. :eek:

Oricum, din pacate calitatea intrunirilor de la noi se judeca in primul rand prin prisma alcoolului baut de niste borati nespalati care efectiv de-aia vin, sa se dea in stamba in singurul loc in care ( cred ei ) ii baga cineva in seama.

Cine a lipsit, a fost un om f. castigat! Noi celilalti am stat max. o ora , apoi restul week. ne-am bucurat de oras si Poiana ( apropo, nota 10 primarului si multa m.u.-e. in u.e. primarilor sasi si vitelor care i-au votat >> Sibiu / Medias )!

Editat de DUKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omuleti buni,prieteni motociclisti si restul lumii,

am ajuns la prejmer de vineri dimineata..ca nu ne-a intampinat nimeni,nu ne-am suparat..ca nu am gasit loc de cort la umbra,pe iarba sau undeva unde se poate monta un cort in conditii normale..nu ne-a suparat(prea tare)..ca am gasit singurul loc la umbra...asta chiar ne-o veselit:D...bautura a fost cat s-a putut...mancare la fel,chiar de nu era cine stie ce acolo in tzarcul de vite cum il numesc multi,puteati sa gasiti mancare in apropiere,la alimentara..destul de ieftin si proaspat.

motoare multe...pacat ca oamenii sunt mofturosi..reamintesc baietilor care se plang de tualete ca aveau alaturi un dita mai campul...nu mai stiti sa va pisati din picioare?!ce mama naibii..loc a fost pt toata lumea...partea cu camparea cred ca a fost problema..dar in afara acestui lucru..daca vroia cineva show de show..sa ridice mana sus si sa spuna cu voce tare ca e prea las sau mai stiu eu ce ca sa se bage la concursuri si fel si fel de chestii...noi ne-am distrat..ne-am intalnit acolo..am cunosc omuleti de gasca...

pentru cei care se asteptau sa doarma...ei hai!chiar asa?!si mie imi venea sa ii omor pe aia de isi turau motoarele la 5 dimineata dar ce era sa facem?!parca ne adunasem acolo pentru intrunire de motociclisti nu ca sa dormim nu?eu personal as fi pus muzica de dimineata pana dimineata a doua zi dupa care as fi luat-o de la capat...

sunt cateva aspecte inconvenabile..dar una peste alta chiar a fost fain...plus ca hai sa fim seriosi...cine s-ar fi gandit la o asemenea locatie?!prea tare!...putin mai multa organizare pe viitor nu ar strica...si mai multa lume implicata,sponsori si chestii...

bafta!salutari celor cu care ne-am intalnit!ne vedem la urmatoarea! :P :eek: :D :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, chiar daca ati stat la intrunire sau nu, tot v-ati distrat cumva. Drumul pana acolo, serpentine, pe unde v-ati mai dus la plimbare... cred ca ar trebui lasat topicul asta pentru cine vrea sa puna poze.

 

Parerea mea! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe ce tare pe forum toata lumea se vaita da la bv nu lam vazut pe unu care sa stea intrun colt si sa se planga ca aoleuu ce naspa e locatia cui nui ia placut a plecat in rest toata lumea a baut si a fost fericita eu asta am vazut.Intradevar praf locatia dar creca si organizatorii regreta fosta locatie ca si noi.Bafta! :lol:

cui sa te vaiti omule de locatie si de proasta organizare?afisului blond de la intrare?am incercat eu dar cred ca saracuta era scoata pentru prima data in societate si nu reusea sa comunice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cui sa te vaiti omule de locatie si de proasta organizare?afisului blond de la intrare?am incercat eu dar cred ca saracuta era scoata pentru prima data in societate si nu reusea sa comunice.

 

:lol: doar era blonda :P

 

poate ca ea nici nu avea treaba cu locul ales. membrii clubului sau cine s-a ocupat de locatie...nu ma pricep si asa ca mai bine nu ma bag. oricum cred ca "afisul blond" punea bratari si cam atat. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator !!!
Pentru cei care au mers cu prietenii si au stiut sa se distreze,pentru cei care stiu sa se simta bine oriunde si oricum,pentru cei care nu vin cu pretentii si figuri de dat in stamba a fost foarte ok. Toti stiu sa se planga si sa reclame,dar habar nu au ce greu se face o intrunire si ce efort au depus acesti baieti pentru ca nu sari peste anul acesta.Daca v-a placut pana acum la Darste a fost nu numai pt ca locatia este mult mai buna ci poate pentru ca si baietii astia sunt foarte de treaba si s-au straduit sa va faca sa va simtiti bine. Anul asta s-a schimbat doar locatia...nu si persoanele,asa ca mai usor cu reclamatiile!!!

:lol: inc-o fle.gma intre ochii celor care au fost la asa zisa "intrunire" :P tie ti s-a parut ca e intrunire de motoare sau de vite?!... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OAMENI BUNI ....SI MAI PUTZIN BUNI....... EU AM O IDEE POATE-I BUNA POATE NU....DE ACUMA CEI CARE ORGANIZEAZA INTRUNIRI AR TREBUI SA SPUNA : ESTE PENTRU DEMENTZI(BAUTURA GARLA :eek: , MOTOARE TURATE :P , 2 NOPTZI NEDORMITE :D ).....SAU ESTE INTRUNIRE PENTRU CEI MAI LINISTITZI (SOMN, SUCURI :lol: ETC) SI FIECARE AR TREBUI SA STIE UNDE SA MEARGA! CE ZICETI DE ASTA? SI ATUNCI NU SE MAI INJURA NIMENI PE FORUM NU SE MAI FAC REPROSURI.

...SI POATE MAI PUNETI POZE.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, da a postat cineva aici in detaliu care a fost patania cu locatia...

din ce am inteles, si-au batut unii si altii joc de ei referitor la locatie si la bani, si au ajuns in aceasta nefericita situatie, cand deja era prea tarziu sa mai dea inapoi...

 

incercati sa nu injurati niste oameni care poate nu au vina datorita locatiei(mai ales atunci cand nu se cunosc exact cauzele)...stim cu totii cum merge treaba cu banii in romania :lol:

 

ar trebui totusi sa intre cineva din partea organizatorilor sa explice ce si cum, pt ca tacerea nu rezolva nimic.

e clar ca a iesit o intrunire proasta, dar oare credeti ca ei au vrut sa iasa asa?mai ales pt faptul ca Brasovul a dat una dintre cele mai faine intalniri din tara, in general.

 

intr-un fel imi pare rau ca am ratat Brasovul al 3-lea an consecutiv...

 

eu merg la intrunire sa ma vad cu prietenii, sa ma plimb, sa cunosc oameni cu aceeasi pasiune, sa ma distrez...conditiile in cort sunt aceleasi ca in vama :P (si daca esti baiat istet, pt 50 de mii gasesti un dush oriunde)

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cui sa te vaiti omule de locatie si de proasta organizare?afisului blond de la intrare?am incercat eu dar cred ca saracuta era scoata pentru prima data in societate si nu reusea sa comunice.

 

 

Aici 'afisul blond' de la intrare!

Nu stiu care dintre noi doi este mai blond! Tu care nu esti instare sa scrii corect, 'scoata', adica 'scoasa' sau eu care mi-am tinut gura, ce mai era sa zic?! Sa fi zis ca e iarba, umbra, tot ceea ce nu era? Atunci ma faceai si nebuna. Nu aveam legatura cu organizarea, pur si simplu m-am oferit sa ajut la intrare. Daca asta ma face un afis blond, atunci mai bine asa decat un f.r.a.i.e.r ca tine. Nu te-a obligat nimeni sa intri....asa ca fugi in munti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: doar era blonda :P

 

poate ca ea nici nu avea treaba cu locul ales. membrii clubului sau cine s-a ocupat de locatie...nu ma pricep si asa ca mai bine nu ma bag. oricum cred ca "afisul blond" punea bratari si cam atat. :eek:

 

 

de tine nu am ce sa zic, esti moldoveanca si asta spune totul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toalete mai multe si mai curate decat la multe alte intruniri unde te p.i.s.i in rahaturile albastre unde nu poti intra ( gen Sibiu) , bere la fel, mancare buna si ieftina, muzica ambele seri de nota 20, concursurile au iesit traznet, numai oamenii de distractie au ramas.

Locatia, asta a fost, se stie ce s-a intamplat, oamenii au vrut totusi sa faca o intrunire care in afara de locatie ( ce a deranjat zic eu doar pe jumatate din participanti) a iesit mult mai bine ca alte intruniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toalete mai multe si mai curate decat la multe alte intruniri unde te p.i.s.i in rahaturile albastre unde nu poti intra ( gen Sibiu) , bere la fel, mancare buna si ieftina, muzica ambele seri de nota 20, concursurile au iesit traznet, numai oamenii de distractie au ramas.

Locatia, asta a fost, se stie ce s-a intamplat, oamenii au vrut totusi sa faca o intrunire care in afara de locatie ( ce a deranjat zic eu doar pe jumatate din participanti) a iesit mult mai bine ca alte intruniri.

 

 

 

 

Oamenii de distractie au ramas, si aia mai prosti s-au dus cu cortul prin imprejurimi.Din motivul ca ei nu stie sa se distreaza,da..

Sigur a iesit mai bine ca la alte intruniri? :lol: Adica da, asa incep si eu sa gandesc cand sunt aburit bine de tot...dar cand ajungi la locul cu pricina, esti treaz, deci vezi realitatea.

Daca "afisul" a aparut, organizatorii chiar nu au nimic de zis?Dar de fapt, si-au scos parleala, nu-i mai intereseaza.Rusine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Asta e prima data cand particip. Normal ca nu mi-a convenit locatia care era dintr-un film la care as fi vrut sa ma uit nu sa joc in el...ROAD WARS sau California Dreaming :P. Oricum gasca noasta a campat in padure...la 2-3 kilometri de tarc. Padure, liniste. Oricum mie mi-a placut DRUMUL pe intorsura buzaului care e superb si la intoarcere putin enduro pan muntii vrancei. Macar nu am mai vazut semafoare si trafic ca in oras.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''cine nu munceste nu grseste si daca nu greseste merita promovarea''

adevaru' e ca cu greu in bv poti gasi un loc mai nasol decat cel in care a fost locatia (a se vedea in poze)

 

dar a plouat asa...nostim.....

 

apoi s-a inseninat si ne-am putut pune corturile aici intr-o liniste deplina cu toate ca in sol am gasit o piatra si a trebuit sa-mi scot cuiul de aur suflat cu argint care imi sustinea cortul fin de matase.

 

aer curat....nu ne deranja nimeni. atat de liniste ca am vazut s-o capra neagra

 

of....:lol: in acea dimineata roua era pura dar..... prea rece sa ma spal.....

apoi au venit dezmatatii si au stricat toata armonia.

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica ce vrei sa zici despre moldoveni?

 

 

cred ca este destul de evident cum sunteti unii dintre voi, cel putin. Atat spun: ATV-ul cu nr de VS...care stresa pe toata lumea, degeaba i s-a spun in nenumarate randuri sa o lase mai moale...nici gand...se credea acasa la ma-sa, unde face cum il taie pe el cap ala patrat. Invatati sa va comporati si sa vorbiti, nu judecati oamenii fara sa ii cunoasteti si nimeni nu are nimic cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...