Jump to content

Fetele Reloaded

paispe
 Share

Recommended Posts

Au fost cateva fete care au spus ca e ok ziua si locul, asa ca facem topic separat :D

Joi, 7 august 2008, 20:30 la Arc . Dupa ce ne strangem mergem pe undeva la o samanta si-o cola :)

Lansez aceeasi invitatie ca si saptamana trecuta, pentru toate fetele motocicliste si cele in devenire sa ne intalnim si sa impartasim experiente cu moto, echipamente si alte alea :)

De ce doar fete? Pentru ca vrem sa auzim alte discutii in afara de "frate, nu i-ai dat capat", "esti prost, mergi prea incet", "am depasit camionu p-o roata, frate" si altele despre grade, profesori etc..

Rog un moderator sa stearga toate posturile baietilor ;)

Edited by paispe

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eu momentan sunt in deplasare :lol:...nu depinde de mine intoarcerea dar cu mare placere am sa vin daca ma intorc joi in

bucuresti!

Edited by Amandina

eu momentan sunt in deplasare :D...nu depinde de mine intoarcerea dar cu mare placere am sa vin daca ma intorc joi in

bucuresti!

Daca nu ajungi joi, poate facem o plimbare sambata :lol:

Sambata am fost cu Josephine si laura87 pe Cheia si toate 3 am fi incantate de o plimbare la Sighisoara de o zi :eek: Vom vedea :P

Nu putem sa ne intalnim mai devreme? Ca daca iar e vorba de 20:30, pana ne strangem, pana mai stam de vorba, iar se face 11 pana plecam undeva. Mai bine ne intalnim mai devreme, si la 20:30 plecam de la arc la plimbare.

Daca nu ajungi joi, poate facem o plimbare sambata :lol:

Sambata am fost cu Josephine si laura87 pe Cheia si toate 3 am fi incantate de o plimbare la Sighisoara de o zi :D Vom vedea :eek:

vin si eu la arc....si vreau si la sighisoara. cand va hotarati anuntati-ma!!!

:P

Nu putem sa ne intalnim mai devreme? Ca daca iar e vorba de 20:30, pana ne strangem, pana mai stam de vorba, iar se face 11 pana plecam undeva. Mai bine ne intalnim mai devreme, si la 20:30 plecam de la arc la plimbare.

Intalnirea a fost stabilita...din punctul meu de vedere,daca tot sucim orele si locatia nu rezolvam nimic.Eu zic sa ne intalnim la aceeasi ora(unele dintre noi poate si-au facut deja alte planuri),oricum am vazut ca majoritatea a fost de acord cu ce am stabilit de la inceput...daca vrem sa ne plimbam mai incolo,cu atat mai bine,traficul o sa fie si mai lejer :lol: ...

Josephine, ma gandeam la 8 jumate sa aiba lumea timp sa ajunga acasa de la munca, sa faca un dus, o manichiura, alea alea :P

dihania, tu esti cu nasu' pe sus, ma... :lol:

nicolette, daca plecam te anunt prin telefon unde ne gasesti!

Ramy, hai si tu sa vedem si noi un dainese yu lady live :eek:

Ramy, hai si tu sa vedem si noi un dainese yu lady live :P

Am dosarul pregătit. Trebuie să mă înscriu Âşi să pun burta pe învățat :eek:

După care mă alătur vouă. :lol:

Am dosarul pregătit. Trebuie să mă înscriu Âşi să pun burta pe învățat :D

După care mă alătur vouă. :P

Vino si asa, poate-ti iese Fireblade-ul la care te gandesti din cap :eek: O sa-ti povesteasca Josephine cum e sa incepi pe un 954 :lol:

dihania, tu esti cu nasu' pe sus, ma... :lol:

initial m-ai luat ca se amana plimbarea trecuta, mi-am facut planuri cu baietii...nu imi place sa vb una si sa fac alta.de asta nu am mers cu voi. acum m-am anuntat ca vin cu voi si asa o sa fac...nesuferito :P

Vino si asa, poate-ti iese Fireblade-ul la care te gandesti din cap :( O sa-ti povesteasca Josephine cum e sa incepi pe un 954 :P

Doar ca pasageră mă gândesc la 954 ... :eek: Faiărbleidul îi va apraține scumpului meu soț :lol:

Mulțumesc frumos pentru invitație Anca. :D Vin cu plăcere la întâlnirea voastră. :)