Jump to content

Fetele Reloaded

paispe
 Share

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cateva poze din cele facute de Adena si andreea01 :kiss:

Le astept si pe celelalte sa pot face o galerie, sa ajunga pozele la toate fetilii.

post-13408-1218143213_thumb.jpg post-13408-1218143218_thumb.jpg post-13408-1218143223_thumb.jpg post-13408-1218143229_thumb.jpg post-13408-1218143183_thumb.jpg post-13408-1218143207_thumb.jpg

Edited by paispe

baaaaiiii...foarte tare cu fetile si cu motoarele...ar trebuii sa o facem mai des...sau poate chiar sa devina o obisnuinta joi la arc...

ps... vreau pozeeeeee .. .multe :kiss:

la naiba fetelor, din cauza intalnirii voastre, a trebuit sa plece Nadia de la adunarea noastra de Fazere.

si mai vad lume cuoscuta pe acolo, vecina cu SV-ul albastru carenat... btw, nici acum nu stiu cum te cheama :kiss:)

Edited by Metal Heart

la naiba fetelor, din cauza intalnirii voastre, a trebuit sa plece Nadia de la adunarea noastra de Fazere.

si mai vad lume cuoscuta pe acolo, vecina cu SV-ul albastru carenat... btw, nici acum nu stiu cum te cheama :D)

:kiss: suntem vecini??? ce tare eu nu te stiu...:) diana ma cheama ..tu unde stai? :D

aha, deci dihania ti se zice... eu sunt claudiu, cu Fazerul rosu fara carena. ne-am mai intalnit seara la rond.

/index.php?...0&start=410

ia vezi, poate ma recunosti de pe aici... :kiss:

/index.php?...70&start=70

Edited by Metal Heart

aha, deci dihania ti se zice... eu sunt claudiu, cu Fazerul rosu fara carena. ne-am mai intalnit seara la rond.

/index.php?...0&start=410

ia vezi, poate ma recunosti de pe aici... :D

/index.php?...70&start=70

cred ca am vb ok data cu tine de fazerul tau... :) dar daca te vad fara motor nu te stiu... :D iertare dar nu prea retin uamenii..oricum ..cand ne mai vedem pe la rond sa ma tragi de maneca :kiss:

Mi-a placut foarte mult cu toate ca a fost cam scurta plimbarica...

Pana la urma ramane stabilita si pentru saptamana viitoare.Joia este seara fetelor :kiss: ?

Edited by Nadia_YC

Ca pun numarul la vanzare de echipament sau moto, sau ca il pun aici... tot aia e :lol:

Am fost 17 fetite :kiss:

Asta e lista de prezenta :D

post-13408-1218141634_thumb.jpg

Super!!!

bravo fetelor, felicitari!!! :D

cu prima ocazie ma prezint si eu :)

ma ucideti cu ziua de joi dar noroc ca am intrat in concediu. daca nu plec din bucuresti o sa vin cu siguranta. pt fetele incepatoare... curaj . acum o luna inghetam numai la gandul ca tb sa tai intersectia aia si sa ma urc pe trotuar.

nadia.... diseara ne vedem la parc?

S-au facut anumite greseli la aceasta intalnire, este doar parerea mea din ce am vazut. Nu am putut sa ajung la 8 30 la arc asa ca am aterizat direct la suc. Au fost fete incepatoare carora nu li s-a explicat cum se merge in grup, de care nu s-a tinut cont..fiecare mergea cum stia. Trebuia sa se stabileasca o medie de viteza si sa se conformeze toata lumea...pana la urma nu conta cu cat mergem ci ca faceam senzatie in trafic...eram aproape 20 de muieri pe motoare :D Data viitoare vom incepe intalnirea si cu o mica sedinta sa ne putem adapta toate, fiecare dintre noi a fost obisnuita sa merga intr-un fel dar in grup se merge cu totul altfel. Si eu am fost incepatoare si am fost protejata (multumesc ancuta) asa ca o sa incerc sa spun din putinele mele cunostinte si altor fete care sunt mai incepatoare decat mine. :kiss:

nu rade mei..ca mi-a placut de ea.. :D

Pai atunci,ce s-a intamplat,de ce ti-a lasat un gust amar intalnirea:( ?!

Imi pare rau...sper totusi sa mai iesi cu noi :kiss:

Edited by Nadia_YC

pentru ca s-a mers haotic desi am anuntat ca sunt incepatoare cu noi (ok vroiam sa ii dau gaz..luam baietii cu mine)+ ca nu stiam cum sa ajung acolo(multumesc roxanei) , apoi locatia a lasat de dorit, plus ca nu am reusit sa cunosc niciuna dintre voi..

hai, ca nu vreau sa ma intelegeti gresit sa va explic ca in pitesti suntem cateva motocicliste dar nici nu ne cunoastem bine si deja exista tensiune intre noi. ce sa mai zic sa avem si noi intrunirea noastra.

ma gandeam sa cunosc si alta lume.

daca v-am deranjat cu ceva ............... scuze! :kiss:

:) intre cine e tensiunea? :D