Sari la conținut

Oala Ambreaj Husky Sm 610 2002


Postări Recomandate

FRATILOR AM UN MOTOR EXTRATERESTRU SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATILOR AM UN MOTOR EXTRATERESTRU SI NU IMI POT GASI OALA DE LA AMBREAJ S-A FRECAT PINIONUL DIN CAPAT DE LA OALA E OK CE ZICETI LA STRUNG E O VARIANTA?? SA REFAC PINIONUL????????? SUNT DIN ARAD DACA CUMVA AVETI PIESA ..... O CUMPAR..PRET SI O POZA PLS ASTEPT SA IL FAC DE 4 LUNI SI LA TIPIII CE DUC PIESE{ HUSQVARNA }NU E IN CATALOG PLEASE HELP ME!! DATI-MI UN PRET SAU O VARIANTA.....MS MULT

am un motor intreg de husvarna...e bubuit numa pistonu...

 

pe ambreiaj scrie cumva cagiva?

 

poate te pot ajuta. 0724228284

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un motor intreg de husvarna...e bubuit numa pistonu...

 

pe ambreiaj scrie cumva cagiva?

 

poate te pot ajuta. 0724228284

nush sigur motorul este la un tip in arad si el a dar oala la cineva sa imi caute ai cumva o poza ?? alinstan1710@yahoo.com daca imi poti trimite 2 poze fata spate sa vad daca e buna! ms anticipat ce an e motorul are electromotor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush sigur motorul este la un tip in arad si el a dar oala la cineva sa imi caute ai cumva o poza ?? alinstan1710@yahoo.com daca imi poti trimite 2 poze fata spate sa vad daca e buna! ms anticipat ce an e motorul are electromotor ?

 

Incearca la moto mania parca ...aia de pe cotroceni....patronul are un husky din 2008 .....sau vb pe forum cu thomas .....cred ca ei te pot ajuta....am si eu un husky si pana acum au fost ok ....succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...