Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2008, Plaiul Talii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vine fataaaa :D :crack: :peace:

 

Concursuri pentru fete sunt?.....Sa ma antrenez de azi :scratch:

 

Apropo, vine si Mad Max ????.. ca vreau si eu sa dorm 3 ore spre dimineata :kali:

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va ia mama lu' coana Naiba daca haliti tot bulzul si toate sarmalele pana ajungem noi maine :scratch:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepatoare cu scoala in curs va saluta pe toti si va ureaza distractie maxima :kali: oftez pe bara deocamdata dar din primavara nu mai scapati de mine :scratch: pana una alta ... vreau si eu... vreun calaretz cu loc liber de pasager?:crack: (sunt dresata si echipata :D)) ) semnalmente "tehnice" la cerere:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepatoare cu scoala in curs va saluta pe toti si va ureaza distractie maxima :D oftez pe bara deocamdata dar din primavara nu mai scapati de mine :kali: pana una alta ... vreau si eu... vreun calaretz cu loc liber de pasager?:peace: (sunt dresata si echipata :crack:)) ) semnalmente "tehnice" la cerere:D

 

 

:scratch: weeee ne vedem acolo

 

 

 

sigur se gaseste un binevoitor... nu-i asa? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stephoane, ce inseamna doar pentru prieteni? monsteristii ar putea fi prietenii vostri? ca sa o zic pe sleau, noi am putea veni la intalnire?

 

Daca te tin placutele vino :scratch:

Editat de ady_viteza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: se pleaca si in grup din bucuresti?

 

 

vreau si eu :D

Pleaca Chopper Academy sambata dimineata, vezi site-ul lor si topicurile cu Intalnire Choppere Bucuresti din acest forum. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extraordinara locatia, nu am mai fost la nici o intrunire care sa aiba o asezare asa superba si pitoreasca. Imi pare rau ca n-am cort ca as fi ramas sigur. Noroc ca stau aproape :scratch: si vin si maine. Jos palaria ! Bravo Stephon si organizatorilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Impresii:

Chiar daca nu am putut sta peste noapte, ne-am facut o impresie buna asupra intrunirii:

- bere si racoritoare pe alese, pastrate la rece si nu coapte ca-n alte locatii :kali:

- mancaruri bune, variate, foarte gustoase si preturi foarte decente (am gustat cam din toate :crack: )

- multe umbrele+mese+banci sa te-ascunzi de canicula

- generatoare de lumina, dusuri, paza, etc.

- SARMALELE foarte bune :peace:

 

Neasteptat de multa lume, localnici dar si din toata tara (BC, SV, CT, B, BV, SB, MS, MM, etc)

 

Singurul minus: daca lasi masinile la liber in locul de campare, e inevitabil sa nu apara probleme -> cat am stat noi unul a daramat 1 motor si-un scuter in scurt :scratch:

 

Per total, felicitari Stephon & Family pentru reusita si de anul asta. Nu e usor sa organizezi atata. Toata stima si sa ne vedem sanatosi si la anul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali: am revenit pe plaiuri computerizate....

 

@ STEPHON multam fain si de vama veche vineri noapte dar mai ales tie si "ajutoarelor" de intruneala - prima mea iesire de acest fel foarte fain :scratch:

 

de-abia astept sa vad poznele curgand

 

numai bine, sanatate si ne vedem la anul

 

bafta maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos,

ne-am simtit bine,

 

multam mult clubului stephon&family MC pentru eforturile depuse!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurul minus: daca lasi masinile la liber in locul de campare, e inevitabil sa nu apara probleme -> cat am stat noi unul a daramat 1 motor si-un scuter in scurt :kali:

 

Dupa care era sa dea si peste o fata...... Dar si-a primit un pumn meritat.

 

In rest ne-am simtit foarte bine, mancare buna, vreme frumoasa..... Felicitari organizatorilor! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi bag pixu', unde puii mei au fost sarmalele? :kali:

Altfel, mancare farte variata ( nota 10 pt micu' dejun), dar eu venisem chitit pe sarmale, ca mi-a facut DLI pofta cu ceva poze....

Asta e, poate la anu'....

 

Felicitari organizatorilor ! :scratch:

Editat de Skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da ..sa tot mai mergi la intruniri asa misto!!

bravo stefane!!! :lol: :D :lol:

a fost...pfffffffffffffffffffff!!! :peace:

mancare si bautura cu niste tarife scandaloase de mici ;) ... era un prieten care se ruga de cei de la dozatoare sa dea berea cu 5 lei.. asta ca sa nu mai bea...ca a baut nu sa incurcat..pai la asemena tarife cum sa nu bei??? :crack: :scratch:

locatie de vis.. aer de munte privelisti superbe atat ziua cat si noaptea.. ;) ..cine dorea umbra peste zi era la 5-8 min de mers pe jos cataaa umbraaa doreaaa!! eu unu asa am facut, m-am retras la umbra unui copac si am bagat un somn!!!!

muzica pe absolut toate gusturile.. oameni de calitate..

din partea mare un mare A+!!! :lol: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic... Superb.Daca ar fi toate intrunirile ca intalnirea asta ce bine ar fi.Sanatosi sa fim sa mergem si la anul.Urmeaza intrunirea de la Paulesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...