Sari la conținut

Prezentarea Motociclistilor Din Zona Neamt


SYMM
 Share

Postări Recomandate

tataii...... eu trebuia sa fiu ala chitros aici .

 

wai Cezarica ie da-i drumul la scara ta .......glumesc ... n-ai cum sa te duci la scara ta ca aici suntem pe Internet wai baiete !

 

 

:P) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tin tin,i-a poze cu ceberistu nostru ca el iti spun sincer nu are cu costumul cel nou (vezi ca mai are eticheta pe el).

sa-l foloseasca sanatos...misto, ma bucur k si-a luat!....ii sta bine!... :rock: ...sa nu i-o dea careva la buci cu succesu' asta!....e atat de...beton...!

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
La Bacau sunt facute, ai ghicit bine, dar nu sunt cele mai reusite, avem si mai spectaculoase

 

am mai vazut cateva poze aici, in coltisorul vostru(Neamt) :crack: cool..

anu asta vreau sa vin cat pot de des sa ma dau si io pe circuitu' ala, poate ne vedem acolo;pana atunci multa bafta. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt antrenamente si putina distractie, plus posibilitatea de a mai invata si lucruri noi de la altii mai experimentati, e cel mai bun lucru care se putea intampla. Noi suntem in jur de 10 care frecventam circuitul, chiar daca nu mergem toti odata, incercam sa fim cat de des ne permite timpul si vremea. 60 de km nu sunt o piedica sigur, ce nu inteleg e ca nu am prea vazut din Bacau, adica 3-4 e insignifiant totusi. Au fost zile in care erau si 30-40 de motoare pe pista, veniti din toata tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala din planu' 3?cu ochelari de vedere?...k in planu' doi is eu...

cel din planu 3 e un nene padurar, om de nota 10 :yikes:

 

jhonson stai pe inv pe mess ca nu te mai vad

:yikes:) sau o luat astia curentu in piatra :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salutare baieti. eu sunt ciprian din tg neamt, motociclist mai vechi, dar mai nou pe forum.

cunosc o parte din baietii din piatra, cativa din roman, mai multi din iasi si multi altii...

ca motoare am avut prima data o aprilia rs 125 din 95, apoi un cbr 600 din 95 si acum am un cbr 600 f3 din 98, negru cu orange si nr inmatriculare nt 99 eny. asta fara sa nu le mai aduc in discutie si pe cele ale lui frate-miu marius.

sunt membru fondator al micului nostru club moto "soimii nemteni", acum ocup si functia de secretar al clubului.

baietii care au fost la nefericitul eveniment organizat de noi la inmormantarea lui spicu ma vor recunoaste (sper).

de laudat ma mai pot lauda cu una dintre cele mai numeroase colectii de machete moto din tara. poze mai in detaliu gasiti pe topicul rezervat machetelor, la motociclisti in timpul liber.

post-43816-1234788130_thumb.jpg

post-43816-1234788329_thumb.jpg

post-43816-1234788690_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare baieti. eu sunt ciprian din tg neamt, motociclist mai vechi, dar mai nou pe forum.

cunosc o parte din baietii din piatra, cativa din roman, mai multi din iasi si multi altii...

ca motoare am avut prima data o aprilia rs 125 din 95, apoi un cbr 600 din 95 si acum am un cbr 600 f3 din 98, negru cu orange si nr inmatriculare nt 99 eny. asta fara sa nu le mai aduc in discutie si pe cele ale lui frate-miu marius.

sunt membru fondator al micului nostru club moto "soimii nemteni", acum ocup si functia de secretar al clubului.

baietii care au fost la nefericitul eveniment organizat de noi la inmormantarea lui spicu ma vor recunoaste (sper).

de laudat ma mai pot lauda cu una dintre cele mai numeroase colectii de machete moto din tara. poze mai in detaliu gasiti pe topicul rezervat machetelor, la motociclisti in timpul liber.

post-43816-1234792556_thumb.jpg

post-43816-1234792590_thumb.jpg

post-43816-1234792635_thumb.jpg

post-43816-1234792679_thumb.jpg

post-43816-1234792716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan -28-Piatra Neamt-Precista, terminat Col Forestier in 2000 la seral !

Acum (din 2000) in Bucuresti ! probabil voi revini la batranete - am fugit cat mai departe de el si de Tata-Comunistu !

Momentan conduc un Drag de Star din 2000 , cel din poze, pe vine e un Dakar din 2006-07 !

Dragul e de vanzare precum e in semnatura !

 

Pe curand dragii mei plaiesi !

post-39515-1235481475_thumb.jpg

post-39515-1235481485_thumb.jpg

post-39515-1235481495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan -28-Piatra Neamt-Precista, terminat Col Forestier in 2000 la seral !

Acum (din 2000) in Bucuresti ! probabil voi revini la batranete - am fugit cat mai departe de el si de Tata-Comunistu !

Momentan conduc un Drag de Star din 2000 , cel din poze, pe vine e un Dakar din 2006-07 !

Dragul e de vanzare precum e in semnatura !

 

Pe curand dragii mei plaiesi !

 

Hehe inca un precistanean:D fugit in Bucuresti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...