Sari la conținut

Prezentarea Motociclistilor Din Zona Neamt


SYMM
 Share

Postări Recomandate

Incepator de vreo 2 luni, posesor de Kawa Zephyr 550. Deocamdata imi duc veacul prin Bucuresti :( dar sper ca pe viitor sa ma intorc in Piatra Neamt.

Nu gasesc nici o poza cu mobra da' promit ca o sa revin cu una :crack:

 

post-49797-1259397359_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HE HE HE......credeati ca scapati de mine... ;) salutare celor care nu ma cunosc si celor care "n-au avut ocazia" pana acum sa ma vada pe aici . s-a datorat unor probleme de soft :D je sunt Maria... uneori baiat bun , fara vicii (pe care sa nu le cunoasteti) si din pacate fost posesor de moto..dar mai vedem .. am sa atasez si eu 2 sau 3 poze cu ce am avut la inceput si de ce m-am despatit de putin timp...offf dragele de ele...un M 72 (prima) si o Kawa drifter1500

post-53816-1261519815_thumb.jpg

post-53816-1261519906_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dupa cum am zis, iaca si o poza cu zefiru meu :banana: E facuta in parcarea firmei de catre un coleg. El e cu "brontozaurul" Harley Sportster 1200, cred ca multi ii stiti topicul in care isi prezinta motorul.

 

/index.php?...t&id=563297

 

 

Cat mai e pana la primavara....?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt Marius din Piatra Neamt. Sunt proaspatul posesor al unei HONDA CBR 600 F4I Sport. Din primavara ne vedem pe sosele.

O sa ma dau mai mult prin Bucuresti pentru ca lucrez aici, dar cu siguranta ne vedem si la Piatra.

post-54156-1263759778_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am zis, iaca si o poza cu zefiru meu :D E facuta in parcarea firmei de catre un coleg. El e cu "brontozaurul" Harley Sportster 1200, cred ca multi ii stiti topicul in care isi prezinta motorul.

 

/index.php?...t&id=563297

 

 

Cat mai e pana la primavara....?? :banana:

haidi maaaaaa... nu s-o gasit o folie de nailon sa fie acoperite mobrele? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutu-v-as !!!

 

Eu mi-s "mirelios". Is nou prin domeniu, nu ma dau prea tare pe la curbe caci ma cam tem. Is (cum s-ar spune) cumpatat si circumspect.

Am un F650 ST de la BMW (doișland hehe!)si am luat-o ca moto de tranzitie.

Is metalist (adica n-ascult manele) si merg (de regula) la mai toate concertele cu trupe din vest consacrate, ceea ce va doresc si voua.

Imi place grozav sa ma dau cu moto si tot ce regret mai abitir e ca n-am inceput mai de timpuriu.[/i][/i]

Mesaj completat

Salutu-v-as !!!

 

Eu mi-s "mirelios". Is nou prin domeniu, nu ma dau prea tare pe la curbe caci ma cam tem. Is (cum s-ar spune) cumpatat si circumspect.

Am un F650 ST de la BMW (doișland, hehe!)si am luat-o ca moto de tranzitie.

Is metalist (adica chiar n-ascult manele). Poate tragem o fuga cu moto la AC/DC pe 16 mai, sau in vara la Metallica, Rammstein, Slayer, Anthrax, Manowar, Megadeth si cine-o mai veni...

Imi place grozav sa ma dau cu moto si tot ce regret mai abitir e ca n-am inceput mai de timpuriu.

Mesaj completat

Salutu-v-as !!!

 

Eu mi-s "mirelios". Is nou prin domeniu, nu ma dau prea tare pe la curbe caci ma cam tem. Is (cum s-ar spune) cumpatat si circumspect.

Am un F650 ST de la BMW (doișland, hehe!)si am luat-o ca moto de tranzitie.

Is metalist (adica chiar n-ascult manele). Poate tragem o fuga cu moto la AC/DC pe 16 mai, sau in vara la Metallica, Rammstein, Slayer, Anthrax, Manowar, Megadeth si cine-o mai veni...

Imi place grozav sa ma dau cu moto si tot ce regret mai abitir e ca n-am inceput mai de timpuriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare ar fi sa mergem cu un microbuz ceva, noi suntem vreo 8 care mergem, iti dai seama ce show ar iesi pe drum. Cu moto nu mai merg la Bucuresti in viata mea, mai ales acum cu noile radare si mai am cel putin 3 motive intemeiate sa nu fac asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salut. Sunt Marius din Piatra Neamt. Sunt proaspatul posesor al unei HONDA CBR 600 F4I Sport. Din primavara ne vedem pe sosele.

O sa ma dau mai mult prin Bucuresti pentru ca lucrez aici, dar cu siguranta ne vedem si la Piatra.

 

 

Salut din nou. Revin cu cateva poze cu noua culoare de la mobra.

post-54156-1271019576_thumb.jpg

post-54156-1271019593_thumb.jpg

post-54156-1271019668_thumb.jpg

post-54156-1271019674_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
hop si io! Andrei sau mole sau Atomic (stiu...suna pompos da nu lam ales io :angryfire: ), din Piatra. Am Virago de 250...mic da is mandru nevoie mare de ea.

 

post-25836-1219600640_thumb.jpg

...

 

 

sal !

lasa ca-i frumushica viroaga ;-) , dar zi-mi te rog , ce motoreta e cea albastra ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
sal !

lasa ca-i frumushica viroaga ;-) , dar zi-mi te rog , ce motoreta e cea albastra ?

 

 

Mno daca intrebi la 2 ani dupa ce pun poza, sper ca nu te superi ca raspund la 2 luni dupa ce intrebi:)). E un Ducati...Indiana daca nu ma insel...si are ceva ani si km sub roti...cauta pe Dracu din Bukowina MC pentru mai multe detalii, poate o mai are.

 

P.s. Viroaga e acu frumusica la altcineva, io am crescut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal !

lasa ca-i frumushica viroaga ;-) , dar zi-mi te rog , ce motoreta e cea albastra ?

 

Mno daca intrebi la 2 ani dupa ce pun poza, sper ca nu te superi ca raspund la 2 luni dupa ce intrebi:)). E un Ducati...Indiana daca nu ma insel...si are ceva ani si km sub roti...cauta pe Dracu din Bukowina MC pentru mai multe detalii, poate o mai are.

 

P.s. Viroaga e acu frumusica la altcineva, io am crescut :)

 

...damn forum...scuze de double post!

Editat de dr_moleu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

mda bree, acu sa ma laud si eu cu bicicleta mea.

cine sunt cred ca stiti cu totii, :grinbandit: ce mi-am luat :banana: se vede in poze :haha: si probabil ca unii ati vazuto si v-ati dat cu ea. :moto:

post-59565-0-44156000-1305739933_thumb.jpg

post-59565-0-75106100-1305739944_thumb.jpg

post-59565-0-93065300-1305740016_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Va salut pe toti sunt viorel mosu din Roman am 60 de ani vreau sa cumpar un ij planeta 5 sau iawa 350cm asa ca pentru buzunarul meu de pensionar ce ziceti se merita ? cine cunoaste la motoarele astea se mai gaseste piese ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti sunt viorel mosu din Roman am 60 de ani vreau sa cumpar un ij planeta 5 sau iawa 350cm asa ca pentru buzunarul meu de pensionar ce ziceti se merita ? cine cunoaste la motoarele astea se mai gaseste piese ?

se mai gasesc, cel putin poti gasi in piete(gen bazaru din suceava) sunt comecianti care adu pe comanda, sau gasesti si pe net. cel mai bine e sa intri pe sectiunea de comuniste. acolo gasesti prieteni care dezmembreaza si vand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

post-68036-0-47175300-1322904779_thumb.jpgSunt Viorel Paduraru din Poienari Roman am cumparat de curind un IJ Jupiter Planeta 5 va prezint si poze.sper sa ma intilnesc si eu cu voi pe la intrunirile care le faceti.post-68036-0-94884900-1322904754_thumb.jpg

de acum la anu cand se deschide sezonul cu intruniri, ca acum cam putini mai iese, si daca vrei sa iesi cu grupu iti va fi mai greu. multi au vitezane, sau motoare mai noi care se misca mai repede.. dar si comunista dumitale nu e puturoasa.:D si gaseti si prieteni care merg mai in raport cu a matale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...