Sari la conținut

Intalniri, Excursii, Petreceri


johnson
 Share

Postări Recomandate

Pt sfarsitul de saptamana 15-17 sunt ceva propuneri? Ce stiu eu deocamdata: vineri seara party la Sestri, us usual si sambata duminica, intalnire Radauti

 

Din discutiile purtate cu amicii mei, nu se mai merge la Radauti, din mai multe motive , mai mult sau mai putin importante.

In schimb ramane ca duminca, cine vrea sa se dea pe circuit , sa mai invete ceva si la ora 15 sa urmareasca cursa de motogp, in conditii cat mai apropiate, este binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ar fi o idee, ca multi au ramas cu gust amar dupa intalnirile de anul asta, pot spune sigur ca numai la Targu Secuiesc mai merg si poate Radauti, dar vreau sa-mi spuna cineva de incredere daca trebuie sa-mi para rau ca nu am ajuns

 

propuneri pt weekendul 22-24.08?

Pana acum se vorbeste de Fia GT, Sighisoara cu festivalul traditiilor sau ceva de genul, adevaratul festival ce merita vazut, cel cu artele medievale a degenerat intr-un mare bazar. Trebuie tinut cont si de faptul ca se anunta canicula, pe mine nu m-ar deranja un cort pe malul lacului Bicaz si bine inteles o iesire la Selena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti despre ce e vorba, ca tot de o intrunire se pune la inceputul lui septembrie : /index.php?showtopic=254923

 

 

Ar fi o idee, ca multi au ramas cu gust amar dupa intalnirile de anul asta, pot spune sigur ca numai la Targu Secuiesc mai merg si poate Radauti, dar vreau sa-mi spuna cineva de incredere daca trebuie sa-mi para rau ca nu am ajuns

 

propuneri pt weekendul 22-24.08?

Pana acum se vorbeste de Fia GT, Sighisoara cu festivalul traditiilor sau ceva de genul, adevaratul festival ce merita vazut, cel cu artele medievale a degenerat intr-un mare bazar. Trebuie tinut cont si de faptul ca se anunta canicula, pe mine nu m-ar deranja un cort pe malul lacului Bicaz si bine inteles o iesire la Selena

ar fi frumos sa ne intalnim la brasov

baietii is de gasca

locatia e supeerba ....multe alea interesante in apropiere...

merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Microbul circuitului s-a infipt bine la unii dintre noi se pare, stii ca si eu votez la fel. E deschis pt oricine e interesat, avansat sau incepator, experienta castigata acolo, greu o faci pe strada. Fara figuri, smecherii , doar prieteni care vor sa se simta bine in siguranta. Pt incepatori asiguram si scolarizare specifica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa te sun inainte sa plecam, cu suficient timp sa te imbraci. Foarte probabil asta se va intampla duminica, se pare ca se voteaza pt weekend cu cortul, iar la intoarcere mergem sa ne dam. In jur de ora 4 sa plecam din Piatra, de la Rompetrol de ex, dar urmeaza sa stabilim clar. Prea devreme nu are rost, pt ca e f cald. Ma bucur ca te-ai hotarat sa mergi, e un pas inainte, nu o sa-ti para rau, sa ai echipament bun la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi la teatru in fata, in timpul saptamanii pe la mine la garaj sau la o bere la terasa. Nu obisnuim sa dam ture prin oras, traficul din august nu mai lasa loc de placere in sensul asta. Aici ma refer la grupul de baieti cu speeduri cu care ies eu de obicei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi la teatru in fata, in timpul saptamanii pe la mine la garaj sau la o bere la terasa. Nu obisnuim sa dam ture prin oras, traficul din august nu mai lasa loc de placere in sensul asta. Aici ma refer la grupul de baieti cu speeduri cu care ies eu de obicei

Ramane sa trec pe la garaj :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tonight chupita party strikes again. La Sestri. Poate reusim sa hotaram printre shoturi si ce facem weekendul asta, optiunile sunt:

-Selena intr-o proportie f mare, avand in vedere ca vin si baietii de la Bucuresti

-Ploiesti, intalnire moto, e o varianta sa combinam cu Bacaul cumva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sarbatori fericite tuturor bikerilor din zona Neamtului, indiferent ce conduc, daca au 2 roti sau nu, dar se simt motociclisti, sfarsitul de an sa ne gaseasca impreuna si fericiti cu cei dragi, iar anul ce va fi sa vina sa ne aduca tot ce ne dorim si un pic mai mult chiar. Craciun fericit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...