Sari la conținut

BURSA LOCALA


smakalan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 590
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bun si asta, mai ales ca vand o groaza. Iar pt cei care vor ceva anume, sa nu uite ca am service si vanzari moto in Piatra Neamt, cu preturi mai mult decat prietenoase(Cocktail Tuning)

Acum am la un pret f f bun o casca Shoei XR100, Troy Lee Design, purtata de vreo 2 ori si tinuta mai mult pe post de bibelou, cu numai 230 euro. Pretul intreg pe Louis e de 470, cand nu e redus. Masura xl

post-7573-1218790273_thumb.jpg

post-7573-1218790293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun si asta, mai ales ca vand o groaza. Iar pt cei care vor ceva anume, sa nu uite ca am service si vanzari moto in Piatra Neamt, cu preturi mai mult decat prietenoase(Cocktail Tuning)

Acum am la un pret f f bun o casca Shoei XR100, Troy Lee Design, purtata de vreo 2 ori si tinuta mai mult pe post de bibelou, cu numai 230 euro. Pretul intreg pe Louis e de 470, cand nu e redus. Masura xl

preturi bune ;) am luat ulei de la el>>>recomand :cheers:

 

daca ai timp sa pui aici tot ce ai la vanzare.

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca vanduta, ocaziile bune nu stau prea mult

Pe stoc am permanent ulei motor cu toate specificatiile, antigel, lichid de frana, toate de la Motul, firma in care eu am cea mai mare incredere.

Filtre ulei K&N sau Hilfofilter pt majoritatea modelelor de pe piata sau pe comanda daca aveti un model mai ciudat in maxim 2 zile

Anvelope, piese de schimb sau de ce nu tuning, pe comanda in cel mai scurt timp.

In service-ul Cocktail Tuning se pot face urmatoarele operatiuni: schimb ulei, semeringuri, lant, bujii, rulmeti etc.

Pt alte detalii, care eventual mi-au scapat sau pt preturi, sunt prezent toata ziua cu raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In showroomul organizat la sediul firmei puteti de asemeni sa admirati sau sa cumparati una din motocicletele expuse spre vanzare:

-Kawasaki Ninja zx6r, 636 cmc, an 2004, 24.000km, modificari de aprox 3000 euro, cauciucuri ca noi, ulei si placute schimbate recent, pret 5900 euro

-Honda Hornet, an 2000, 3500 e

-Suzuki GSx-r 750, 2002, 3500 e

-Yamaha R6, 2002, 4000, consumabile si kit lant schimbate recent

-Suzuki gsx-f 600, an 2000, rosie, 2400 e

-Kawasaki Drifter vn 1500, an 2001, 6500 e, toba custom plus cea originala

-Kawasaki GPZ 500, an 96, 2400 e

Preturile sunt cele stabilite de propietari, eu doar le asigur cadrul necesar si ajutor la vanzare, daca sunt si altii interesati sa apeleze la serviciile mele va stau la dispozitie cu detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In showroomul organizat la sediul firmei puteti de asemeni sa admirati sau sa cumparati una din motocicletele expuse spre vanzare:

-Kawasaki Ninja zx6r, 636 cmc, an 2004, 24.000km, modificari de aprox 3000 euro, cauciucuri ca noi, ulei si placute schimbate recent, pret 5900 euro

-Honda Hornet, an 2000, 3500 e

-Suzuki GSx-r 750, 2002, 3500 e

-Yamaha R6, 2002, 4000, consumabile si kit lant schimbate recent

-Suzuki gsx-f 600, an 2000, rosie, 2400 e

-Kawasaki Drifter vn 1500, an 2001, 6500 e, toba custom plus cea originala

-Kawasaki GPZ 500, an 96, 2400 e

Preturile sunt cele stabilite de propietari, eu doar le asigur cadrul necesar si ajutor la vanzare, daca sunt si altii interesati sa apeleze la serviciile mele va stau la dispozitie cu detalii

 

pune si niste poze !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi pune si poze cu ce am la vanzare in momentul in care voi face ceva de calitate. Pana atunci , cine e interesat le poate vedea foarte simplu la sediu, pt detalii stau oricand la dispozitie.

Inca o veste buna pt bikerii din zona Neamtului, este ca am pus la punct si un sistem f simplu si user friendly, de rate direct la magazin, pt orice produs comercializat de noi, dar si asigurari RCA si casco pt moto sau atv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca-mi dai rate la Drifterul ala vin ACUM sa-l iau. Sau eventual daca-mi iei Vulcanu' la buy-back :cheers: Apropo, i-a schimbat farul?

 

La naiba. Dupa ce am dat submit mi-am dat seama ca umplu topicul cu discutii aiurea. Scuzele de rigoare, da-mi raspuns pe PM :banana:

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista o varianta de rate si la drifterul de 1500, care nu merita pierdut, daca stii ce inseamna. Adeverinta de salariu mai ai nevoie si detaliile le discutam la mine. Farul e un amanunt usor de rezolvat

 

Se vinde si un Ducati Monster Dark, an fabricatie 2000, in stare estetica si tehnica f buna, la pretul de numai 3200 euro, neg. Motor 600 cmc, extraordinar pt incepatori si nu numai

post-7573-1220604587_thumb.jpg

post-7573-1220604616_thumb.jpg

post-7573-1220604625_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bestiutza" de vanzare

 

YAMAHA VIRAGO XV 500

an 1992, 20 KW (27 CP)

 

...inmatriculata

...adusa din Austria, prim proprietar in RO

...custom painting, sa custom

...baterie noua

...bujii noi

...rulmenti furca noi

...filtru aer nou

...schimb ulei, filtru de ulei luna asta

...ITP 26.04.2009

...oglinzi noi

...semnalizari spate noi

...reglaj carburatoare recent

...sissy bar custom

 

cei interesati PM please

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi faci si mie rost de un electromotor de Bandit de 400 sau 600 second? :scratch:

Imi pare rau, dar la modele mai vechi e greu sa asigur piesele, depinde f mult de model aici. Dar am vazut in schimb tot pe forumul asta ca sunt cativa care dezmembreza, poate ai noroc acolo. La vanzari piese de schimb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bestiutza" de vanzare

 

YAMAHA VIRAGO XV 500

an 1992, 20 KW (27 CP)

 

...inmatriculata

...adusa din Austria, prim proprietar in RO

...custom painting, sa custom

...baterie noua

...bujii noi

...rulmenti furca noi

...filtru aer nou

...schimb ulei, filtru de ulei luna asta

...ITP 26.04.2009

...oglinzi noi

...semnalizari spate noi

...reglaj carburatoare recent

...sissy bar custom

 

cei interesati PM please

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai a trecut Uzi pe la mine si mi-a spus ca isi vinde gpz-ul cu 1500 in perioada asta, un pret destul de bun zic eu.

De asemeni si 636-ul meu se poate lua acum, desi i-am pus schimbat cauciucurile, uleiul si placutele, cu numai 5500.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi

Yamaha Virago 535cc din 1997, pret de toamna 2900 euro!

Detalii pe urmatorul link:

/index.php?showtopic=262012

Si poza:

post-25613-1222180886_thumb.jpgBig Bad Wolf!

Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In perioada asta, ca vremea tot nu prea va ajuta sa va ganditi la motocicleta, vin cu o oferta la produsele pe stoc, menita sa va amintiti de ea:

-spray lant Motul cu teflon, road sau off road, redus la 40 lei de la 45

-uleiuri motor de la 30 lei litrul, Motul

-ulei Castrol 2T, 30 lei/L

-manusi cross 100 lei

-manusi road use, 140 lei

-filtre ulei de la 30 lei

Preturile deja erau f mici, asa ca mai mult nu am ce face. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe stoc nu mai am nimic acum, dar am ceva cataloage din care aduc f repede sau pot sa dau comanda afara, daca tie itit este greu. In perioada asta sunt redduceri mari la magazinele on line si e pacat de pierdut ocazia pt cine are nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...