Sari la conținut

Ploiesti-republicii


dragos2002
 Share

Postări Recomandate

acu juma de ora mergeam pe jos pana la banca si ce vad:un kawasaki gri inchis cu numere de prahova cazut langa trotuar!

ma duc si eu sa vad care e treaba ca orice roman curios.si ce sa vezi: un dobitoc cu un logan alb de la paulas sau cam asa cv a tras dreapta si a intrat in fata motociclistului! nu stiu nimik de viteze sau alte chestii! acum motociclistul avea piciorul cam bulit iar motoru era cam sifonat adica carene sparte si zgariate!nu stiu cum o fi fost in rest k roata fata era sub masina!dak cunoaste cineva amanunte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu juma de ora mergeam pe jos pana la banca si ce vad:un kawasaki gri inchis cu numere de prahova cazut langa trotuar!

ma duc si eu sa vad care e treaba ca orice roman curios.si ce sa vezi: un dobitoc cu un logan alb de la paulas sau cam asa cv a tras dreapta si a intrat in fata motociclistului! nu stiu nimik de viteze sau alte chestii! acum motociclistul avea piciorul cam bulit iar motoru era cam sifonat adica carene sparte si zgariate!nu stiu cum o fi fost in rest k roata fata era sub masina!dak cunoaste cineva amanunte...

Dar unde mai exact pe republicii.. un nr de inmatriculare n-ai vazut??era ok motococlistu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am venit de la judetean, nu stiau nimic, ce sa zic o fi bine,

motoreta nu e acolo am trecut de 2 ori prin zona culmea e la 300 de unde stau

daca stie ceva sigur sa bage

bafta

motociclistul e ok...cateva julituri...asta multumita si echipamentului full pe care il poarta mereu (si care acum arata ca dupa razboi)

motorul insa e distrus...

pe scurt: un dobitoc cu masina pe banda 2 isi cauta loc de parcare ...Edi pe banda 1 in dreptul lui...in scurt cel cu masina a dat sa intre in parcare ,fara sa se uite....l-a lovit in roata fata si l-a aruncat sub una din masinile parcate...frumusete de kawa 1400zzr facuta zob :) ...

si inca 2 amanunte: Edi are full casco...dobitocul nicio asigurare...ramane doar sa-l strangem de gat daca nu plateste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul e ok...cateva julituri...asta multumita si echipamentului full pe care il poarta mereu (si care acum arata ca dupa razboi)

motorul insa e distrus...

pe scurt: un dobitoc cu masina pe banda 2 isi cauta loc de parcare ...Edi pe banda 1 in dreptul lui...in scurt cel cu masina a dat sa intre in parcare ,fara sa se uite....l-a lovit in roata fata si l-a aruncat sub una din masinile parcate...frumusete de kawa 1400zzr facuta zob :) ...

si inca 2 amanunte: Edi are full casco...dobitocul nicio asigurare...ramane doar sa-l strangem de gat daca nu plateste.

 

Nu trebuie sa plateasca Mihai, ca Edi avand Casco si-o repara iar soc de asigurari se indreapta cu regres impotriva vinovatului.

Nasoala treaba,au inceput evenimentele si prin Ploiesti.Credeam ca nu...............

Bafta Edi si sa e faci repede bine,

 

Celanimoto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a inceput sa se umple si Ploiestiul de dobitoci/e;sau erau si acum isi fac simtita prezenta;cum frate sa n-ai asigurare si pe masina de la firma?!?ce firma e asta?!?in plus asta e inca o dovada ca pe conservari ii doare-n c** de motociclishti;trebuie facut neaparat ceva in privinta asta;oglinda aia e pusa acolo de aerodinamicitate?!???...insanatosire grabnica Edi!!!numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isanatosire grabnica Edi , naspa faza sper sa-ti revii cat mai repede ,intradevar multi tembeli pe sosele,pacat si de zzr-ul ala da bine ca tu esti ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum vestitul '"Nu te-am vazut" merge si aici :blink: ,am patit-o si eu cred ca tot pe 16 sau pe 15 , una bucata conserva alba marca bineanteles DACIA pitesti 1900 toamna cand era bunicu tanar avand la volan maestrul emerit al sportului cu 4 rotzi ,medaliat la PRAHOVA -DAKAR land cu aur si premiu de excelenta ,a calcat "din greseala" linia DUBLAAAA CONTINUA de langa catedrala si a incercat sa imi faca un procedeu de MAIAUHINGHERII :) ,noroc ca nu aveam decat 20 la ora si am reusit procedeul EVITARETAMPIT ,aplecat la maxim pe mobra ,facut la dreapta ,oprit ,mers peste conservar zis de mama de tata de tot ce mai avea viu si mort :lol:) :lool: ,conservarul indignat "Ce vrei domne daca nu te-am vazut " ,Zic in gand :bine ca nu m-ai auzit ca acu eram cu flori in gura.In concluzie :) :laugh: :laugh: multa la domni cu multe pedale si putzin creierash.

 

P.S Si io are conserva da belesc cepele cand fac fro ilegalitate cat de mica .

 

Ride Safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...