Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Eu si bubucaty spunem prezent de vineri...inca de la pranz! :D

Bai nene dar daca tot m`am pus in cap si fund la serviciu sa pot pleca si eu dupa masa nu puitetzi amana plecare pt dupa masa :rolleyes: sa ajungem acolo undeva pe la ora maxim 17 ??? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu plec sambata dimineata. Cat de dimineata, depinde la cat ma trezesc :D Cred ca mai plec cu un chopper si cu un CB500. Viteza la limita regulamentului :rolleyes:

 

Pana la urma, e vreun grup care pleaca din bucuresti? Nu tin mortis, ca ma descurc si singura... dar daca e....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, e vreun grup care pleaca din bucuresti? Nu tin mortis, ca ma descurc si singura... dar daca e....

 

O sa plecam 2 motocilete din Bucuresti spre Rasnov vineri la ora 11 a.m. Prietena mea , un prieten si eu. Daca vrei mergem impreuna. Cel mai probabil o sa plecam din Benzinaria Lukoil de pe Barbu Vacarescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi (eu +prietenul meu) plecam vineri seara pe la 17 de la Apasu cel mai probabil. Nu vom depasi viteza legala pentru ca se preconizeaza multe serpentine, iar eu ,incepatoare fiind, vreau sa ajung intreaga si sanatoasa la Rasnov :rolleyes: . Care mai vrea e bine venit la o bere non alcohol inainte de drum. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca poate anunt tarziu, unii poate pleaca maine spre Rasnov si nu mai citesc, da mi-a adus aminte postu de mai sus. Cei care veniti pe "scurtatura" care ocoleste Brasovu' (Predeal-Paraul Rece-Rasonv) aveti grija pe serpentinele care coboara de la Paraul Rece spre Rasnov, asfaltu nu e asa grozav in curbe, sunt o serie de gropi chiar la intrarea intr-o curba si daca va place sa intrati mai rapid in ele s-ar putea sa va suparati suspensiile, daca nu mai rau. Deci un pic de atentie pe tronsonul ala. Drum bun si sa ne vedem cu bine maine. Ride on... :ph34r: :D :D :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca poate anunt tarziu, unii poate pleaca maine spre Rasnov si nu mai citesc, da mi-a adus aminte postu de mai sus. Cei care veniti pe "scurtatura" care ocoleste Brasovu' (Predeal-Paraul Rece-Rasonv) aveti grija pe serpentinele care coboara de la Paraul Rece spre Rasnov, asfaltu nu e asa grozav in curbe, sunt o serie de gropi chiar la intrarea intr-o curba si daca va place sa intrati mai rapid in ele s-ar putea sa va suparati suspensiile, daca nu mai rau. Deci un pic de atentie pe tronsonul ala. Drum bun si sa ne vedem cu bine maine. Ride on... :ph34r: :D :D :rolleyes:

 

 

Ptr noi nu e tarziu, multam de sfat, ne vedem la petrecere,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti mai vine si CHOPPER ACADEMY, plecarea sambata la ora 10:00 din fata Academiei Romane.

:D :rolleyes: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia cu stirile sunt chititi pe motociclisti+pistol+scandal?

ca sa nu mai zic ca cei de la Realitatea sunt enervanti rau!

chiar simt o adversiune fata de fenomenul moto din partea lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Oh my god,sunt faimos!pacat ca doar pentru 4 secunde (0:36-0:40) :D

A fost frumos,pacat ca nu am putut sta decat cateva ore,am plecat la 8 seara din comanesti,bacau si am ajuns la rasnov pe la 12:30...si apoi la 7 dimineata am plecat iar spre casa...restu probabil mai beau si acum:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia cu stirile sunt chititi pe motociclisti+pistol+scandal?

ca sa nu mai zic ca cei de la Realitatea sunt enervanti rau!

chiar simt o adversiune fata de fenomenul moto din partea lor!

cand ajungi la 12 noaptea si te infigi cu mecla in trancanele "mascatilor" cred ca gandesti altfel ... am ramas doar pentru ca era tarziu si aveam chef de :D

 

asta e prima impresie care mi-a fost lasata ...."coae iar se smardoiesc astia in gun-uri si sabii ... e mai rau ca in pampas" ... dar am ramas si s-a dovedit o petrecere reusita

 

 

felicitari organizatorilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina atmosfera, desi am stat putin (o ora de la 12. 30 la 1.30 in noaptea de sambata spre duminica). - era foarte tarziu si prea complicat sa desfac la bagaje

mi-a parut rau ca nu am venit de vineri seara si sa raman macar o noapte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...