Sari la conținut

Endurocross La Copsa Mica In Data De 24.08.2008!


Postări Recomandate

etapa a-3-a din Campionatul National de Endurocross in 24.08.2008 la Copsa Mica!!!!va invitam cu drag-clubul MotoXtreme din Medias-

inscierile cum se fac ne uitam pe frm...sper ca taxa de participare sa nu se scumpeasca..de la o zi la alta...sa fie aceeasi pana vineri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

etapa a-3-a din Campionatul National de Endurocross in 24.08.2008 la Copsa Mica!!!!va invitam cu drag-clubul MotoXtreme din Medias-

 

Salut !

 

Am 2 intrebari :

 

1: Examenul medical se poate face la fata locului ?

 

2: Inscrierile se pot face si duminica ?

 

Mersi,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

etapa a-3-a din Campionatul National de Endurocross in 24.08.2008 la Copsa Mica!!!!va invitam cu drag-clubul MotoXtreme din Medias-

pentru mai multe detalii despre inscriere la presedintele clubului,Radu Pridon,tel.0746412990.vizita medicala nu se face la fata locului.trebuie sa veniti cu ea facuta,la un medic sportiv.detalii puteti primii si de la federatia Romana de Motociclism,al carui nr.de tel.il gasiti pe frm.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima tura de poze, cele cu motoare iar in aprox 30 de minute o sa pun pe net si pozele cu ATV-uri si QUAD-uri .. desi in concurs au participat doar 5 (parca :scratch: ) ... a plouat de a rupt in timpul cursei de QUAD-uri.

 

POZE Endurocross Copsa Mica - Etapa V - 24 august 2008

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-8477974.jpg

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-186901220.jpg

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-2070824802.jpg

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-507213094.jpg

 

 

 

 

 

Si mai jos e adresa spre pozele cu ATV-uri .. pe o ploaie torentiala .. creca mai eram eu si inca vreo 15 oameni .. maxim :kali:

 

POZE Endurocross Copsa Mica 2008 - ATV & QUAD

 

2-atv-quad-endurocross-2008-1216087.jpg

 

2-atv-quad-endurocross-2008-1503551982.jpg

 

2-atv-quad-endurocross-2008-1525106842.jpg

 

 

Sper sa va placa .. in total sunt 140 de poze, am mers si spre padure in speranta ca o sa intre concurentii in padure .. dar din pacate am urcat pana sus pe deal si acolo am vazut ca ocolesc padurea .. pozele facute in padure, acum o luna in Sibiu, pe dealul din gusterita au iesit super si speram sa mai pot face si acum cateva... am ramas cu speranta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merg pozele :kiss:

 

:unsure:

hmmm mai are cineva probleme cu pozele?

 

Cante, pagina se deschide si nu apare imaginea ? sau nu se deschide site-ul www.sibiul.ro deloc?

 

PS. Daca recunoasteti rideri din imagini va rog adaugati un comentariu cu numele lor, sa il pot scrie in descrierea la poza. Mersi :angry:

Editat de ovisopa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase poze facute la clasa de experti ..dar la aia cu numere pe fond rosu nu a facut nimeni :angry:) aia asa mai palizi ...mai galbeni :unsure: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[......Sper sa va placa .. in total sunt 140 de poze, am mers si spre padure in speranta ca o sa intre concurentii in padure .. dar din pacate am urcat pana sus pe deal si acolo am vazut ca ocolesc padurea .. ....]

 

Pt cine s-a uitat asa e...dar cine a facut turul complet al traseului a vazut mai multe. Prin padure a fost super. Mai ales ca a inceput ploaia si sa vezi atunci ultimele 20 min cat am tras si impins de fiare sa treaca lumea. La quad din cauza padurii nu le-a dat drumul ca nu mai ieseau numai troliati.

Nu am facut poze pe ploaie ca era prea puternica dar spectacol era 100%.

Ia verificati aici http://picasaweb.google.ro/ladislau.takacs...ocrossCopsaMica

Editat de aplesa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai se deschide pagina si se tot incarca....si se tot incarca.....da, nu apare nimic! :kiss:

oare numa la mine e problema asta? :angry:

Ceva poze cu mine ai pe acolo?? :P (nr de concurs 223 )

 

Sunt si poze cu tine si BRAVO pt cursa .. chiar mi-a placut cum intrai in viraje .. parca special sa iasa pozele faine :(

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-251215101.jpg

 

2-endurocross-copsa-mica-2008-8477974.jpg

 

mai sunt si altele pe-acolo

 

frumoase poze facute la clasa de experti ..dar la aia cu numere pe fond rosu nu a facut nimeni :kiss:) aia asa mai palizi ...mai galbeni :unsure: :)

eu am ajuns numa pe la 2 acolo, la 2:19 am facut primele poze la startul probei de 2 ore... sorry :)

 

Pt cine s-a uitat asa e...dar cine a facut turul complet al traseului a vazut mai multe. Prin padure a fost super. Mai ales ca a inceput ploaia si sa vezi atunci ultimele 20 min cat am tras si impins de fiare sa treaca lumea. La quad din cauza padurii nu le-a dat drumul ca nu mai ieseau numai troliati.

Nu am facut poze pe ploaie ca era prea puternica dar spectacol era 100%.

Ia verificati aici http://picasaweb.google.ro/ladislau.takacs...ocrossCopsaMica

faine pozele din padure .. probabil dupa ce am ajuns in varf trebuia sa incep sa cobor pe dupa padure, probabil pe urma intrau prin ea .. dar din ce am observat de acolo sus era clar ca o ocoleau .. cel putin portiunea aia .. las ca stiu pe viitor cand se mai baga un enduro .. poate ajungi a padure mai repede daca o iei invers pe traseu, nu ?

 

apropo de ploaie , cum ziceam si in postul trecut a fost durere.. ploaie torential .. si in poze se vad ATV-urile pline de noroi, la inceput mai vedeai fiecare ce culoare are dar dupa o tura de circuit nu mai vedeai nici culoarea la atv.. nimic .. poate culoarea tricoului la spate :kiss:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

etapa a-3-a din Campionatul National de Endurocross in 24.08.2008 la Copsa Mica!!!!va invitam cu drag-clubul MotoXtreme din Medias-

superbe pozele lui Ovisopa si ale lui Aplesa.mersi,baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...