Sari la conținut

Petricani Cu Fabrica De Glucoza


The Duck
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiu ca nu e de ras ... dar cat ghinion tre' sa ai sa patesti asa ceva?=)))

ma ce pot sa zic, uite atat... io am cazut de 2 ori in primii 300 de km la sfarsit de sezon (asta toamna adik :unsure:), dupa care am bagat-o service si pa motoreta pana asta primavara... ti-ai facut si tu botezu' de inceput... Doamne ajuta k n-a fost mai rau, pt. k fieru' se repara... insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ce pot sa zic, uite atat... io am cazut de 2 ori in primii 300 de km la sfarsit de sezon (asta toamna adik :angry:), dupa care am bagat-o service si pa motoreta pana asta primavara... ti-ai facut si tu botezu' de inceput... Doamne ajuta k n-a fost mai rau, pt. k fieru' se repara... insanatosire grabnica

 

Am reusit sa fac 2000 km cat am avut'o si n-am cazut deloc .. desi m-au alergat si cainii si eram cu picioarele in cap, am nimerit si in nisip de era sa scap motorul (nu l-am scapat:D), am reusit de fiecare data cu brio sa bag motorul in curte desi pe strada mea e piatra care se pune la calea ferata... i-am evitat pe toti prostii si proastele care n-au nici o treaba cu sofatul si mi-au taiat fatza sau cine stie ce mai faceau... numai pe idioata asta n-am mai evitat'o si culmea nu-mi plac roscatele :unsure:).. puteam tousi sa sar peste ea:P...

azi am primit cireasa de pe tort de la asigurari la modul ca e posibil sa nu scot nici 1000e pe ea ... si daca ma judec cu aia nu am voie sa o repar .. si multe altele...

 

inca o intrebare ... asigurarile nu i-au parte si la vatamare corporala... ca asta mi-a cam dat cu flit azi... ori sunt eu batuta in cap si nu stiu cum se procedeaza ori ala facea pe prostul(zici ca e firma lu' masa)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multi habar nu au ce inseamna un 600, sa nu mai vorbesc de trafic! poti sa mergi f bine pe un 125 un sezon sau doua, iti faci mana!

 

in caz contrar..POOOOOOOOOK si doare rau!

 

mai sunt unii care dupa 1-2 luni se descura super ! sunt talentati si cu asta basta! nu este la fel ptr majoritatea!

 

aveti mare grija! IN romania sunt multi bikeri care au masini..si au acceasi " personalitate" si pe moto!

 

multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...