Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

DUPA intalnirea de azi s-au stabilit urmatoarele:

 

1. PLECAREA se v-a face din STATIA peco Petrom Baneasa la ora 08,30 mai devreme cu 30 de minute fata de ora stabilita !!!!!!!!! Ideal este sa ne strangem in jur de ora 08,00pana bagam gaz .......... se face de 08,30

2. S-au format trei grupuri care vom merge fiecare separat. Toate vor pleca la un interval de minim 5 minute intre ele. Ne vom intalni in punctele de oprire

Grupurile (de cate 6 moto)vor fi urmatoarele :

A. Florin-v lider..........inchizator Survolaj

B. Emil lider..........inchizator Ina

C. SDS( Dan) lider.............. inchizator Radu ( haiducu)

 

 

Va rog inca o data cei care au pliante sa le citeasca pentru a sti unde se fac opririle.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

DUPA intalnirea de azi s-au stabilit urmatoarele:Grupurile (de cate 6 moto)vor fi urmatoarele :

A. Florin-v lider..........inchizator Survolaj

B. Emil lider..........inchizator Ina

C. SDS( Dan) lider.............. inchizator Radu ( haiducu)

 

Grupa A.=desfundatori de injectoare / forjori

Grupa B.=grupa mare

Grupa C.=grupa mica

:D :rolleyes: :ph34r: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot citesc si nu mai inteleg pe unde o luati, poate fiindca nu am participat la sedintele de info.

 

Daca mergeti la Brasov m-as alatura si eu pana acolo... :D la grupul de forjatores

 

Mai citeste tu atent prima postare si vezi ca scrie si traseul !!!!

Legat de grupa de 'forjori" este o mistocareala. Mergem la plimbare nu la MOTO GP. Asa ca daca vrei forja nu cred ca ai cu cine sa mergi !

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste tu atent prima postare si vezi ca scrie si traseul !!!!

Legat de grupa de 'forjori" este o mistocareala. Mergem la plimbare nu la MOTO GP. Asa ca daca vrei forja nu cred ca ai cu cine sa mergi !

 

Eh, nu are cu cine sa mearga...pe linie dreapta e de kko - toti cred ca vom avea aceeasi viteza - dar pe curbe...acolo e distractia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,probabil mi s-a parut mie ca va tot suceati pe parcurs,de aia am intrebat, daca mergeti pe DN la Brasov nu ma intereseza. E pacat sa pierdeti Cheia, dar nu ma bag eu acum la sfarsit in excursia voastra.

 

Organizarea pe grupuletze incepe sa sune bine, un grup asa de mare si pestrit nu avea sanse sa mearga compact, ma bucur ca ati realizat asta. Plus regulile un pic prea dure pentru o plimbare de placere,de aia facem misto cu "Huo, Inchizitia!" :rolleyes:

 

Hai,sa aveti vreme buna si nici un incident! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locurile sunt limitate ( sau se liciteaza). :D

:rolleyes:

@ raducu: te rog trimite-mi si mie lista pe mail sau pe messenger... sa scriu si eu "catalin" in loc de "pasager ina" :ph34r:

 

Se mai poate rezerva loc la cabana ? Pot confirma sigur ca vin (eu+pasagera) . :D

voi veniti, ca s-o gasi loc... si, daca esti cu pasagera, sigur va ajunge si un loc :P

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,probabil mi s-a parut mie ca va tot suceati pe parcurs,de aia am intrebat, daca mergeti pe DN la Brasov nu ma intereseza. E pacat sa pierdeti Cheia, dar nu ma bag eu acum la sfarsit in excursia voastra.

 

Organizarea pe grupuletze incepe sa sune bine, un grup asa de mare si pestrit nu avea sanse sa mearga compact, ma bucur ca ati realizat asta. Plus regulile un pic prea dure pentru o plimbare de placere,de aia facem misto cu "Huo, Inchizitia!" :D

 

Hai,sa aveti vreme buna si nici un incident! :D

Ai dreptate, am cautat sa vedem parerile tuturor in ceea ce priveste traseul iar ieri l-am batut in cuie, nu foarte diferit fata de cel initial.

In ceea ce priveste regulile, eu cred ca nu sunt deloc un pic prea dure ci mai de graba sunt niste reguli de bun simt si toti cei care merg trebuie sa le ia la cunostinta ,ca sa nu existe motiv sa spuna pe urma ca ei nu au stiut sau ca nu le-a spus nimeni.

+ ca mai glumim si noi sa destindem lumea :ph34r: .............si multumim pentru urare( la fel si tie) :rolleyes:

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

@ raducu: te rog trimite-mi si mie lista pe mail sau pe messenger... sa scriu si eu "catalin" in loc de "pasager ina" :rolleyes:

 

 

voi veniti, ca s-o gasi loc... si, daca esti cu pasagera, sigur va ajunge si un loc :ph34r:

 

Oki...ne vedem maine dimineata. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am citit asta in ziar:

 

Circulația rutieră va fi închisă pe DN 67C, tronsonul Novaci - Rânca, între kilometrii 16 Âşi 23, în zilele de 5 Âşi 7 septembrie. În această perioadă se desfăÂşoară etapa a doua a Campionatului de "Viteză în coastă", Rânca 2008. Autoritățile avertizează spectatorii să păstreze distanța față de zona de concurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am citit asta in ziar:

 

Circulația rutieră va fi închisă pe DN 67C, tronsonul Novaci - Rânca, între kilometrii 16 Âşi 23, în zilele de 5 Âşi 7 septembrie. În această perioadă se desfăÂşoară etapa a doua a Campionatului de "Viteză în coastă", Rânca 2008. Autoritățile avertizează spectatorii să păstreze distanța față de zona de concurs.

 

 

ASA SI ?????????????????? Ranca este pe la TG JIU, ce treaba avem noi cu asta????/ Nu vad legatura

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUPA intalnirea de azi s-au stabilit urmatoarele:

 

1. PLECAREA se v-a face din STATIA peco Petrom Baneasa la ora 08,30 mai devreme cu 30 de minute fata de ora stabilita !!!!!!!!! Ideal este sa ne strangem in jur de ora 08,00pana bagam gaz .......... se face de 08,30

....

Florin, in concluzie... e 8 sau 8.30 :rolleyes:

(daca bag gaz din seara asta.... si ajung la 8.15 la petrom baneasa.... am timp de o gura de cafea si o tigara... si uite asa mai castig si eu 15 min de somn sambata dimineata) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florin, in concluzie... e 8 sau 8.30 :rolleyes:

(daca bag gaz din seara asta.... si ajung la 8.15 la petrom baneasa.... am timp de o gura de cafea si o tigara... si uite asa mai castig si eu 15 min de somn sambata dimineata) :D

 

 

LA 08 SUNTEM IN PECO ACOLO LA 08,30 PLECAM IDEAL ESTE SA FIM TOTI ACOLO CA SA STABILIM GRUPELE

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste tu atent prima postare si vezi ca scrie si traseul !!!!

Legat de grupa de 'forjori" este o mistocareala. Mergem la plimbare nu la MOTO GP. Asa ca daca vrei forja nu cred ca ai cu cine sa mergi !

 

lasa mai omul in pace nu mai intzepa atata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ratez iesirea asta, dar trag nadejde ca nu va fi ultima si revin la urmatoarea.

Asfalt uscat, vreme frumoasa, fir intins (de va bate gandul sa dati la peste) si plimbare cat mai reusita, fara evenimente neplacute!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ratez iesirea asta, dar trag nadejde ca nu va fi ultima si revin la urmatoarea.

Asfalt uscat, vreme frumoasa, fir intins (de va bate gandul sa dati la peste) si plimbare cat mai reusita, fara evenimente neplacute!!

:D

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...