Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

E normal, se misca si el mai greu, dupa atita efort depus :D :D :D

 

Normal, ce munca duc eu cu voi dar merita tot efortul depus ca drept dovada am fost si nas aseara :D :D !!!! Nici la serviciu nu muncesc atata !!!!! :blbl: dar de departe cea mai frumoasa excursie din seria "Plimbare" , nu???

Incet, incet deschidem si un club cu acelasi nume " clubul plimbaretilor"

 

Si cum s-a anuntat un septembrie calduros ce ziceti de una la sfarsit de luna???? incep sa studiez harta,nu ???

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte smechera a fost "Plimarea" si trupa :D , voi pune si eu maine cateva poze !!!

 

Si totusi Transfagarasanul nu are chiar asa astfalt distrus ,nu e de reising , dar pentru peisaje chiar merita . :D

Este adevarat ca ai ce sa vezi pe Transfagarasan, dar in partea argeseana...nu prea ai timp de privelisti...plin de damburi...sigur avem nevoie de un masaj de relaxare...in rest cea mai tare plimbare, cei mai buni prieteni, cel mai bun organizator "TRAIASCA NASU"...mii de multumiri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey nene ..deci Neamtu' are o privire pierduta intr-o poza ... :D

ce ne-am mai dres cu zeama de varza pana am dat in alte alea :D

Florine fa una de doo zile ca nea' Survol dupa ce l-ai plimbat cu VTR-ul s-a bagat la nani :D dar altfel era fresh azi dimineata nu ca altii (nu dau nume ) :D

 

f misto formatia

imba plimbarea...as fi bagat si eu un Siriu :D dar a fost mai mult decat ok pe valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus-o pe o parte ca boul aproape de pe loc, s-a rupt scarita mea din stanga, apoi, cu ajutorul lui Ionut(cu Triumph-ul negru) am luat-o pe cea de la pasager si am lasat-o pe Alina sa se descurce :D ... pun maine filmul ca a filmat Alina :D ceva poze mai sunt?

 

Ce ai patit cu scarita Vic?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey nene ..deci Neamtu' are o privire pierduta intr-o poza ... :D

ce ne-am mai dres cu zeama de varza pana am dat in alte alea :D

Florine fa una de doo zile ca nea' Survol dupa ce l-ai plimbat cu VTR-ul s-a bagat la nani :D dar altfel era fresh azi dimineata nu ca altii (nu dau nume ) :D

 

f misto formatia

imba plimbarea...as fi bagat si eu un Siriu :blbl: dar a fost mai mult decat ok pe valcea

 

 

Pe Valcea am fost si stiu cum era, pe Siriu nu am fost niciodata asa ca ma atras mai tare. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce batalie pe zeama de varza!!! Neamtu canta la doua pahare!!!!! :huh:

 

Ati vazut ce gest a facut bucatareasa !!!! Daca nu calarea ea motorul lui Vic nu vedeam noi zeama!!!!

Victore scarita erea deja fisurata de la bucatareasa cred :eek: :eek: :D :D

 

Florine fa una de doo zile ca nea' Survol dupa ce l-ai plimbat cu VTR-ul s-a bagat la nani :D dar altfel era fresh azi dimineata nu ca altii (nu dau nume ) :blbl:

 

A fost uimit te VTR, de nervi ca nu are si el s-a dus la somn ! :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...