Jump to content

Din Campina Nu E Nimeni?

Recommended Posts

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pai... sa vedem... 3 choppere pleaca spre mare pe 2 dimineata... adica eu + doi pretenari...

joi spre vineri sau vinei spre sambata la 2 noaptea???

Pe unde o luati spre vama, pe drumul clasic (Slobozia etc)? As mere si eu (din Ploiesti)... dar pe seara o sa ma hotarasc 100% ca am inteles ca-i rost de ploaie... si blugii nu rezista prea bine la apa :D

Edited by mantheone

in aceasta minivacantza....fiecare pleaca care incotro..numai ca ploua ,dar ce motociclist nu a luat apa in tropotei :D :D ..ne-am strans si noi adica eu fane sami si acre o mai merge , sa plecam spre cheile bicazului lacul rosu, apoi spre sovata , sighisoara si acasa. o tura de doua zile.sa speram ca nu o sa ne poua prea rau.cand o fi sa ne intoarcem care d pe unde am fost haidetzi cu poze fratzilor...sa auzim de bine si asfalt uscat. :D :D ;)

• 1 month later...

Se pare ca o parte frumoasa din al nostru oras nu o sa mai existe.... stimabilii nostri conducatori de municipiu va invita la super concursuri gastronomice si concursuri care premiaza minunatele balcoane inflorite (de traditie pentru Campina de altfel)

Linkul de mai jos zice totul....

http://ziaruloglinda.blogspot.com/2009/06/...ins-scopul.html

Se pare ca o parte frumoasa din al nostru oras nu o sa mai existe.... stimabilii nostri conducatori de municipiu va invita la super concursuri gastronomice si concursuri care premiaza minunatele balcoane inflorite (de traditie pentru Campina de altfel)

Linkul de mai jos zice totul....

http://ziaruloglinda.blogspot.com/2009/06/...ins-scopul.html

hai fratilor sa facem noi ceva sa atragem atentia. facem un mars ceva. eu unul de mic am mers la concursurile de motorcros de pe Muscel si chiar as simti lipsa.

:D

Pai deja am vorbit cu niste oameni, un prieten a facut niste afise(le-am atasat mai jos)... si prin weekend o sa umblam sa le lipim prin diverse locuri din Campina poate se sesizeaza cineva...

caltabosh, vino joi seara la Casa Tineretului,unde se strang motocicistii, sa povestesti mai multe si poate organizam o campanie mai ampla...

Din pacate in cursul saptamanii stau in Bucuresti pt ca pe aici lucrez si prin Campina ajung doar in weekend. Oricum gasim o modalitate sa anuntam oamenii si sa facem ceva organizat...si in primul rand un lucru organizat trebuie foarte bine gandit asa ca cine are idei il rog frumos sa posteze...

Foarte buna ideea cu afisele care sunt si sugestive

treaba e ca nimeni nu prea da importanta unor afise si ar fi mai bine sa atragem atentia si in alt mod

ideea mea e sa facem un miting si tot atunci sa dam si afisele ( treaba e ca pentru asa ceva pare'mi'se ca trebuie autorizatie :-? )

Manastirea aia nu stiu sigur a cui e , dar stiu ca in zona aia e vila lui Florin Anghel , si cladiea aia de birouri tot a lui e ...

ma intreb cum de cei de la Britmar nu zic nimic ... ca in ultima vreme ei s'au ocupat de traseu .

Hai sa aratam ca putem sa facem mai mult decat poate un deputat cu bani !

Salut! Pe la ce ora va intalniti? Ieri am stat ceva pe acolo.......intre orele 17 si 18 si.......nimic sau s-a mutat locatia intalnirii.

Salut !

Pai , joia de pe la 6 jumate , 7 , la Casa tineretului :rolleyes:

draci campineni, baiatul al carui monster fusese furat din campina si l-a recuperat.(detalii /index.php?...;#entry1976109). Hotii erau din baicoi. Nu-i a buna daca au inceput sa vina in campina la furat. :D

In cazul in care joi e vreme de cacao si nu se aduna multa lume, ma intereseaza cine, cum si cand merge

la predeal, si daca ne organizam sa plecam in stol?

In cazul in care joi e vreme de cacao si nu se aduna multa lume, ma intereseaza cine, cum si cand merge

la predeal, si daca ne organizam sa plecam in stol?

asta vroiam sa intreb si eu. sau daca hoarati ceva, sa puna cineva pe net. Eu as pleca sambata spre predeal, si mai vine un prieten din bucuresti. Vineri ajung in campina.

eu plec sambata pe la ora 15- 15.30, mai devreme nu ajung... poate printr-o minune sa vin si vineri o fuga dar nu raman noaptea. lucrez sambata! zetule... sa tii un loc de cort :laugh:

asta vroiam sa intreb si eu. sau daca hoarati ceva, sa puna cineva pe net. Eu as pleca sambata spre predeal, si mai vine un prieten din bucuresti. Vineri ajung in campina.

Poate imi lasi cortul ca sa ti-l montez

eu plec sambata pe la ora 15- 15.30, mai devreme nu ajung... poate printr-o minune sa vin si vineri o fuga dar nu raman noaptea. lucrez sambata! zetule... sa tii un loc de cort :blink:

Poate imi dai cortul ca sa ti-l montez

Scuze, in loc sa-i scriu lu' Dragos ti-am scris tie :laugh:

salut si eu sunt tot din campina! ce ati spune copii de un bike fest la anul undeva in imprejurimi?eu acum sunt in germania si discut cu niste baieti de aici si s-ar parea ca am avea ceva suport si o gramada de invitati de aici din suedia si din olanda!daca aveti ceva idei,sugestii sau daca vreti sa ajutati dati un semn! eu ma gandeam ca valea neagra ar fi ok ca locatie!va salut!