Jump to content

Din Campina Nu E Nimeni?

Recommended Posts

salut si eu sunt tot din campina! ce ati spune copii de un bike fest la anul undeva in imprejurimi?eu acum sunt in germania si discut cu niste baieti de aici si s-ar parea ca am avea ceva suport si o gramada de invitati de aici din suedia si din olanda!daca aveti ceva idei,sugestii sau daca vreti sa ajutati dati un semn! eu ma gandeam ca valea neagra ar fi ok ca locatie!va salut!

vino in tara si discutam. o alta varianta ar fi satul de vacanta de pe muscel. ar fi cu ocazia asta si alte posibilitati de cazare in afara de cort.

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SALUTARE FRATILOR

DEJA AM 4 ZILE DECAND M-AM MUTAT LA BUCURESTI CU FAMILIA DAR INIMA MEA A RAMAS LA CAMPINA :)

IN CONCLUZIE O SA INCERC SA VIN CAT MAI DES POSIBIL SI IMPLICIT LA INTALNIRILE SAPTAMANALE DACA SE MAI TIN. :lol:

Samata in jurul orei 16 plecare spre Sighisoara spre Festivalul de Arta Medievala cu intoarcere duminica, pana acum 3 motoare de turing, deci se va merge ok, se mai baga cineva?

slutare fratilor...noi plecam din Ploiesti sambata dimineata la Sighisoara..poate vreti ne strangem acolo , ne campam cu cortul, daca vreti sa veniti sa stam cu totii.....ma puteti suna sa vorbim 0724537523- Cosmin Nmai bine!

C.

Edited by Cernobal
slutare fratilor...noi plecam din Ploiesti sambata dimineata la Sighisoara..poate vreti ne strangem acolo , ne campam cu cortul, daca vreti sa veniti sa stam cu totii.....ma puteti suna sa vorbim 0724537523- Cosmin Nmai bine!

C.

Noi o sa ajungem pe seara din cauza ca eu lucrez, dar va sun, poate la intoarcere venim toti.

Te sun. Al meu e 0723607456, Cristi.

Asfalt uscat!

• 4 weeks later...
Da, pana acum s-a tinut in fiecare Joi, cu mai multi sau mai putini participanti.

trebuia sa ajung miercuri in campina, si as fi vrut sa ajung si eu. dar se pare ca voi ajunge vineri in campina, asa ca voi participa alta data la intalnire. :cheers:

• 4 weeks later...

Salutari tuturor motociclistilor Campina!

Din pacate m-am mutat in Bucuresti de ceva timp :blink: dar la sfarsit de saptamana mai ajung prin Campina si caut colegi pentru ture on si off-road prin imprejurimi.Eu sunt incepator... :(

Daca e cineva interesat pm.

Asfalt uscat!

• 3 weeks later...
  • 4 months later...

pentru toti posesorii de trotinete din Campina, si nu numai, in 8 august se pleaca intr-un tur al tarii :crack: de 6-7 zile, in principiu pana acum sunt 5 motoare, oricine este binevenit.

Edited by zetu'
pentru toti posesorii de trotinete din Campina, si nu numai, in 8 august se pleaca intr-un tur al tarii :wacko: de 6-7 zile, in principiu pana acum sunt 5 motoare, oricine este binevenit.

HAI FRATE DEZVOLTA SUBIECTUL...DESCHIDE UN TOPIC NOU.....SA PUTEM CITI INFORMATII STRICT LEGATE DE ACEST TUR......

SI IN ACEST FEL SE POATE MARII ECHIPA....BINEINTELES DACA SE DORESTE ACEST LUCRU...SI EU AS FII INTERESAT....

RESPECTE THEO

HAI FRATE DEZVOLTA SUBIECTUL...DESCHIDE UN TOPIC NOU.....SA PUTEM CITI INFORMATII STRICT LEGATE DE ACEST TUR......

SI IN ACEST FEL SE POATE MARII ECHIPA....BINEINTELES DACA SE DORESTE ACEST LUCRU...SI EU AS FII INTERESAT....

RESPECTE THEO

salut

Traseul pleaca din Campina (logic) si dureaza 6 zile, trece in mare prin: Brasov- Gheorghieni- Bicaz - Vatra Dornei-Bistrita - Cluj - Alba Iulia- Sebes-

Hateg - Caransebes - Cheile Nerei - Baile Herculane - Baia De Arama - Tg. Jiu - Valcea - Curtea De Arges - Transfagarasan-Sibiu - Sighisoara - Fagaras - Zarnesti - Bran - Rucar - Campulung -Targoviste - acasa

se va dormi la cort.

am facut si u traseu detaliat, dar e destul de lung si probabil o sa deschid alt topic, motoarele de pana acum sunt de toate natiile: turing, naked, chopper, deci traseul e pentru toata lumea

Mesaj completat

Suna bine ! Mai multe detalii... traseu, cheltuiala, corturi?

Traseu am dat deja

Corturi : Da

Cheltuiala...fiecare cat se intinde, cheltuiala este pe cont propriu.

DACA NU DAU MIERLA PANA IN AUGUST SUNT AL 6-lea ....... :wacko:

TOATE CELE BUNE SI SA AVEM UN NOU AN MOTO CAT MAI PLIN DE KM. SI AVENTURA.THEO (ROMICA)

DACA NU DAU MIERLA PANA IN AUGUST SUNT AL 6-lea ....... :P

TOATE CELE BUNE SI SA AVEM UN NOU AN MOTO CAT MAI PLIN DE KM. SI AVENTURA.THEO (ROMICA)

bun venit :bounce: , dc imi dai un mail iti trimit traseul complet cu obiective si harta .

Toate cele bune.

daca nu intervine nimic ... sper sa fac si eu cu voi macar prima parte a traseului... pana in alba iulia. vorbim... :bounce:

dragos, tie ti-l dau personal la magazin, dc treci pe aici.

Mesaj completat

continuare aici:

/index.php?showtopic=495232

am atasat si harta.

Acum ca tot a dat caldura si s-a facut nisip pe toate drumurile :drink: reluam intalnirea saptamanala la

Campina?

Propuneti ziua si locatia!

Eu unu as prefera sa ne intalnim in fata la casa de cultura in loc de casa tineretului, ziua si ora ramane de vazut.

:wink: