Sari la conținut

Breaza Biker Fest 2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu era umbra dar era racoare si numai bine acolo! frumoasa locatie! frumoasa organizare! imi pare rau ca a trebuit sa ma intorc din seara asta, dar la anu suntem tot acolo!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare breaza asta frate , la anu sper ca stefanu sa anunte publicul ca nu se mai tine ......si sa mergem asa ca pe vremuri.....10 prieteni si 2 gratare......get it ? :scratch:

Editat de OLY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce vad io nici aici nu-i umbra. oare s-or trezi "pezdele" masculine care cauta comfort la intruniri moto iar sa comenteze cum au comentat la brasov?

S-a trezit barbatia in tine mai fatalaule?Ar trebui sa faci diferenta intre un targ de vite cu nisip si zgura si iarba verde ce se vede in poza de la Breaza.Du-te tu in grajd ca mergem noi la iarba verde.Mars si ai grija ce vorbesti pe viitor sa nu te faka vreo pezda masculina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce vad io nici aici nu-i umbra. oare s-or trezi "pezdele" masculine care cauta comfort la intruniri moto iar sa comenteze cum au comentat la brasov?

 

Cârcoțel, am marcat umbrarele (cu mese, banci) cu rosu.

post-2950-1219571496_thumb.jpg

In miezul zilei erau locuri libere la mese o gramada, adia si vantul, dusurile erau aproape, etc. Lasa kkrea deoparte ca nu e cazul :scratch:

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a trezit barbatia in tine mai fatalaule?Ar trebui sa faci diferenta intre un targ de vite cu nisip si zgura si iarba verde ce se vede in poza de la Breaza.Du-te tu in grajd ca mergem noi la iarba verde.Mars si ai grija ce vorbesti pe viitor sa nu te faka vreo pezda masculina.

:scratch: :kali: :D :crack: :peace: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a trezit barbatia in tine mai fatalaule?Ar trebui sa faci diferenta intre un targ de vite cu nisip si zgura si iarba verde ce se vede in poza de la Breaza.Du-te tu in grajd ca mergem noi la iarba verde.Mars si ai grija ce vorbesti pe viitor sa nu te faka vreo pezda masculina.

 

hai, hai, calmeaza-te ca nu isi au rostul amenintarile tale. dar daca vreodata in loc sa bem o bere vrei sa schimbam pumni e treaba ta...

 

Cârcoțel, am marcat umbrarele (cu mese, banci) cu rosu.

post-2950-1219571496_thumb.jpg

In miezul zilei erau locuri libere la mese o gramada, adia si vantul, dusurile erau aproape, etc. Lasa kkrea deoparte ca nu e cazul :scratch:

 

 

si la brasov erau mese la umbra. ma uit in poze si nu vad mare diferenta. conteaza cum te distrezi, indiferent de locul unde esti. asta vroiam sa subliniez eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai, hai, calmeaza-te ca nu isi au rostul amenintarile tale. dar daca vreodata in loc sa bem o bere vrei sa schimbam pumni e treaba ta...

 

 

 

 

si la brasov erau mese la umbra. ma uit in poze si nu vad mare diferenta. conteaza cum te distrezi, indiferent de locul unde esti. asta vroiam sa subliniez eu.

 

mai bine nu faci schimbul ala de care spuneai. nu cred ca o sa iesi bine deloc.

doar parerea mea :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrunire reusita , cea mai frumoasa de pana acum la care am fost . mancare ieftna si pe alese , fara cozi interminabile , fara zgomot seara , fara pocnituri interminabile cocalaresti toata noaptea . vin si la anu` daca e vremea ok

 

din pacate nu pot pune pozele . : 'Max. single upload size: 1MB '

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine nu faci schimbul ala de care spuneai. nu cred ca o sa iesi bine deloc.

doar parerea mea :crack:

 

:scratch: stai linistit ca tot bem o bere pana la urma. chiar daca vrea schimbul, chiar daca nu :kali: tot o dam noi la pace :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai tare intrunire din acest AN 2008 ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...