Sari la conținut

Vreau Un Sfat


bezmetikul
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor, de cand cu atatea masini si de cand cu inceputul maturizarii mele (sper) m-am gandit sa ma orienten de la o sportiva la un supermoto. Placerea pe care o simteam acum 2 ani cand mergeam cu moto a inceput sa dispara cand vad ca este coloana de la Victoriei pana la Unirii :bounce: si trebuie sa mergi printre masini, iar motoreta e gata sa se topeasca la 100 de grade. M-am gandit sa-mi iau un supermoto mai ales ca nici nu ies din oras foarte des. Am un prieten cu un DR-Z 400 SM care mi-a placut destul de mult si cred ca este o alegere buna sau Honda FMX 650. Va rog sa ma sfatuiti :rock:

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

monsterul se topeste doar pe la 180 de grade. in plus, chiar e motocicleta de strada. ia incearca una.

 

 

Nu-i rau deloc Monsterul,imi place modelul dar ma simt mai atras de ceva supermoto..asa cum am mai zis ma gandesc ca e din cauza inceputului maturizarii mele :bounce: Sportiva se incinge mult prea tare si zic eu ca o mananc coapta mult mai repede ca sa nu mai vorbesc de pozitia de mers care-i chinuitoare printre masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rau deloc Monsterul,imi place modelul dar ma simt mai atras de ceva supermoto..asa cum am mai zis ma gandesc ca e din cauza inceputului maturizarii mele :bounce: Sportiva se incinge mult prea tare si zic eu ca o mananc coapta mult mai repede ca sa nu mai vorbesc de pozitia de mers care-i chinuitoare printre masini.

 

Salut, incearca mai bine la "Coltul Enduristilor". Acolo se discuta mult si bine despre supermoto.

 

Monsterul e... Monster, o motocicleta care a facut istorie, un naked-muscle-allrounder DAR un supermoto e mai pretabil pentru oras datorita faptului ca e mica, subtirica, fashneatza, suspensii care iti permit sa sari borduri, gropi, sa urci scari, si tot ce se mai nimereste in jungla asta infecta de beton.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...