Sari la conținut

BMW S1000 RR


dani31
 Share

Postări Recomandate

Inseamna ca dormiti. Ii dati gaz doar 1/10 din deschiderea acceleratiei, schimbati pina in zece mii de ture.

» Post actualizat in 29 Mar 2015 21:35

Exagerez, dar daca ii dai forja, crapa cutia mult mai repede ca la japoneze. Beleaua e ca costa piesele la BMW, dublu.

:crack: imi vine sa ma prapadesc de ras.nici cand merg la picnic nu schimb sub 10000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 572
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cred ca mai devreme sau mai tarziu tot la bmw s1000rr ,kawa zx10r `11 ,aprilia rsv4 aprc ... o sa ajungem (au pachetul electronic foarte bun)

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi cititi alte posturi, veti vedea ca apreciaez maxim performantele BMW-ului S1000RR. Insa , incet incet,ii observ si partile proaste, si anume costul intretinerii. Mai pe scurt, fereasca-te Sfintul sa dai toti banii pr BMW si sa crape dupaia ceva. Am vazut multe cu cutia crapata, altele si de 2 ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mai devreme sau mai tarziu tot la bmw s1000rr ,kawa zx10r `11 ,aprilia rsv4 aprc ... o sa ajungem (au pachetul electronic foarte bun)

 

Sau la Panigale! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca dormiti. Ii dati gaz doar 1/10 din deschiderea acceleratiei, schimbati pina in zece mii de ture.

» Post actualizat in 29 Mar 2015 21:35

Exagerez, dar daca ii dai forja, crapa cutia mult mai repede ca la japoneze. Beleaua e ca costa piesele la BMW, dublu.

Daca tine la Otto, tine la toata lumea!:)

 

Eh,o avea el un model fara defect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tine la Otto, tine la toata lumea! :)

 

Eh,o avea el un model fara defect.

sa stii chiar e ok motoreta,e drept ca am mers doar 6000 km cu ea.nici o problema si am mers, nu am iesit la plimbare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Un review foarte interesant facut de Marcel Irnie (pilot canadian de SBK), despre modelul S1000RR 2015. E putin cam lung, dar auzi multe lucruri interesante din perspectiva unuia care chiar stie sa foloseasca motocicleta aia asa cum trebuie :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2015, BMW S1000RR ramne principala alegere a pilotilor din campionatele zonale. E si cea mai puternica, si cu cele mai putine probleme. Yamaha R1 va mai trebui sa mai astepte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...