Sari la conținut

R.i.p. Cutzi :(


Vizitator motosh2
 Share

Postări Recomandate

Poate eventual sa va bantuie o perioada, sa nu mai dormiti noaptea vreo cateva luni, un an, pana o lasati in pace.. . ceea ce va si doresc din suflet. .Sa va perpeliti noapte, de noapte, de noapte, saptamani, luni, sa nu puteti inchide geana, sa va perpeliti lac de sudoare, toata noaptea, pana la sfarsitul anului. . sa auziti zgomote prin casa si cum va trage de picior o mana nevazuta, si va trage spre un Q7 sa il conduceti fara sa vedeti nimic, intr-o bezna absoluta pe marginea unei prapastii la 2000 de metri pe un drum ceva mai ingust decat masina, si sa va urle in creier voci din alta lume, vaiete si plansete si suspine si tanguiri. . .

 

Deja o dam in telenovele ... hai mai nene raptor ... meri la circuit si trage cateva ture, o sa te calmezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 300
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

grownuppunk, ma mira atitudinea ta de om care are un copil mic. faptul ca locuiesti in Amsterdam ar fi putut sa-ti mai clarifice atitudinea de scelerat de care dai dovada pe aici.

 

Rekine, alooo, la 300 plus HP, nu e nevoie sa dai blana ca sa sari de la 50 la 120. :think:

 

Ptr 45 de ani....cred ca esti cam superficial....sau probabil...exista o criza a barbatului de 45.....in fine..nu prea conteaza...o sa vad atunci

Ce ma mira....e ca ai ajuns la 45...avand in vedere cum vb de 300+ HP. Ar fi cateva explicatii...dar nu ma hazardez....ptr ca nu te cunosc.

Dar sa insisti in a gasi orice altceva de vina...de la masina..la sosea...la fatalitate...etc...in loc sa vezi ca 300+ HP nu sunt ptr oricine...si nu iarta mai ales....asta nu mia pot intelege.Ce pot intelege pustii de pe motociclism..(ca e plin de ei)? del a tine si de la dl cu loganul si avesnsisul de mai sus......nu se intelege decat ca dai blana....tragi de volan...ea se inclina cu maxim 5 cm....si daca ratezi curba dai reload.

pacat...credeam ca involutia cerebrala.....se instaleaza....dupa 60.

deh...viata grea..poluarea...junk food...si uite cum poti gandi la 45

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr 45 de ani....cred ca esti cam superficial....sau probabil...exista o criza a barbatului de 45.....in fine..nu prea conteaza...o sa vad atunci

Ce ma mira....e ca ai ajuns la 45...avand in vedere cum vb de 300+ HP. Ar fi cateva explicatii...dar nu ma hazardez....ptr ca nu te cunosc.

Dar sa insisti in a gasi orice altceva de vina...de la masina..la sosea...la fatalitate...etc...in loc sa vezi ca 300+ HP nu sunt ptr oricine...si nu iarta mai ales....asta nu mia pot intelege.Ce pot intelege pustii de pe motociclism..(ca e plin de ei)? del a tine si de la dl cu loganul si avesnsisul de mai sus......nu se intelege decat ca dai blana....tragi de volan...ea se inclina cu maxim 5 cm....si daca ratezi curba dai reload.

pacat...credeam ca involutia cerebrala.....se instaleaza....dupa 60.

deh...viata grea..poluarea...junk food...si uite cum poti gandi la 45

 

 

Dupa parerea ta savanta de tanar auto-proclamat intzelept, a prezenta si alta fateta a circumstantelor accidentului tzine de involutie. . problema ar putea fi ca sa ajungi la involutie, trebuie sa treci si prin evolutie. .ceea ce la tine este un proces cam lent, dupa cate se vede. Eu nu am zis ca ea este nevinovata, am zis ca pe langa vina ei, sunt si alti factori care au dus la tragedie. De fapt un cumul de factori negativi. . Cam cum se explica si in serialul despre catastrofe aviatice de pe NG>

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grownuppunk, ma mira atitudinea ta de om care are un copil mic. faptul ca locuiesti in Amsterdam ar fi putut sa-ti mai clarifice atitudinea de scelerat de care dai dovada pe aici.

 

 

"daca m-ar fi afectat personal o astfel de intamplare, faptul ca a platit cu viata mi s-ar parea nesemnificativ". Ar fi bine cand postezi, sa ai vreo cateva ore bune si ceva cola si potol la bord, dupa ultimul joint.

 

 

Am o dedicatie pentru tine, punk:

 

Lasati-o sa se odihneasca in liniste. . . nu o mai rascoliti atata ca e dincolo. . . .nu are cum sa va raspunda. Poate eventual sa va bantuie o perioada, sa nu mai dormiti noaptea vreo cateva luni, un an, pana o lasati in pace.. . ceea ce va si doresc din suflet. .Sa va perpeliti noapte, de noapte, de noapte, saptamani, luni, sa nu puteti inchide geana, sa va perpeliti lac de sudoare, toata noaptea, pana la sfarsitul anului. . sa auziti zgomote prin casa si cum va trage de picior o mana nevazuta, si va trage spre un Q7 sa il conduceti fara sa vedeti nimic, intr-o bezna absoluta pe marginea unei prapastii la 2000 de metri pe un drum ceva mai ingust decat masina, si sa va urle in creier voci din alta lume, vaiete si plansete si suspine si tanguiri. . .

 

Sper sa ti se intample asa cum am scris mai sus. . :D

 

 

 

 

 

 

 

Rekine, alooo, la 300 plus HP, nu e nevoie sa dai blana ca sa sari de la 50 la 120. :think: De fapt la 120 la ora, in Q7, ai impresia ca mergi cu 50.

Ai folosit un cuvant interesant..."impresia" !Asta te duce de cele mai multe ori la limita si aprecierea gresita a limitei te duce la nenorocire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata inversunarea asta a celor de pe aici este cauzata de un singur factor: Q7.

 

Daca intra cu ATV-ul sub autobuz, nu mai o aruncati in flacarile iadului pe Anca. Dadeati cu ripuri si lacrimi si trandafiri cu ghiotura. A condus Q7, o calcatzi in picioare. . Nu o mai acuzati atata pentru ce s-a intamplat. A fost O FATALITATE!!!!

 

corect bine zis , poate era masina unuia din baieti . poate era masina de la munca , poate era masina altcuiva . ce naiba sunteti mosi frustrati "vai doamne masina de mii de euro" hai sa nu mai fim comunisti in gindire intodeauna a existat inegalitate intre oameni , unul a avut 2 mere altul unu si altul niciunul . eu am un motor din 83 si nu fac urit cind trece unu cu o vitezana ca fulgerul pe mine , treaba lui ca merge pe o roata , pe un semnal sau pe o oglinda e motorul lui si face ce vrea nu ma apuc sa critic ca vai domne are motor de dupa 2000 ca nu avea experienta si ca de aia a facut accident sau ca vezi doamne face zgomot cind trece seara pe strada . mai e un user pe aici pe forum ce salasuieste intr-un orasel daca bagi mai tare mina in gaz in 10 de min ai intrat si iesit din orasel , el amaru are o mopirca veche + ca sta cu ea pe butuci in schimb juri ca e sfintul motociclist ,dar ce mai sare de poponeata in sus ca vai domne kinderii astia care au tobe zgomotoase si motoare puternice ( a se citi noi)fac rau motociclismului , dar ia sa vina el prin bucuresti sa vada cum o toba zgomotoasa face diferenta intre a fi intreg si a fi accidentat de un sofer neatent

on topic vrb lui ak raptor a fost o fatalitate a fost in momentul nepotrivit intr-un loc nepotrivit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@AK Raptor

"bezna absoluta" "2000 m" "drum valurit" "drum mai ingust decat masina"

Lasa tastele mai pune fundul in sea si vezi daca macar una din conditii se intrunesc la Posada pe DN1.

Nu-ti fie frica sa scoti motocicleta din oras, e greu la inceput. Sau ti-e frica ca te cheama Pizdi la ea!

Cum or fi fantomele unor cocalari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred ca unu care si-a batut joc de viata altor semeni merita compasiune, bataia de joc la adresa lui este chiar putin fata de cea ce a putut face altora, iar faptul ca este motociclist ce sa zic ... nu e o onoare sau vre-un privilegiu

 

eu ma bucur cand mai moare cate un prost, deja sau inmultit peste masura, cum zice cineva odata "prostia-i la putere"

 

Nu e vorba de compasiune. Eu tot nu inteleg cum poti sa te bucuri ca ai auzit ca a murit un om.. sau in cazu' asta 3. Cine esti tu sa decizi cine e prost si ca prostii nu au dreptu' sa traiasca? La fel de bine poti sa fii desteptu' desteptilor si e de ajuns sa ai o mica scapare. Sa faci o greseala. Sa platesti cu viata. Sa plateasca si altii. Sa lasi in urma niste parinti care numai ei stiu cum se chinuie acum. Tot ce pot sa-mi imaginez in cazul tau si al celorlalti care nu mai pot de fericire, e ca nu ati trecut prin vreo tragedie si ca n-ati pierdut pe nimeni drag voua. Poate nu intelegi ca pe cei 3 n-o sa-i mai vada nimeni niciodata. Nici parintii, nici prietenii, nimeni. Pur si simplu au disparut. Ieri au fost, azi nu.

Nu va cere nimeni sa-i plangeti sau sa va para rau pentru ei, dar aveti putin respect daca nu pentru ei (ca deh, nu aveti de ce) atunci macar pentru cei care i-au cunoscut si i-au iubit, care nu merita sa citeasca fraze de genu' : "bine c-au murit ca erau prosti si asa am mai scapat de cativa". Cine a facut threadul aici a zis ca soferita era o prietena a motociclistilor. Poate multi dintre cei care au cunoscut-o au aflat de pe forum de accident. Lasa-i pe ei sa-si exprime condoleantele si.. lasati-i sa se odihneasca!

Iar tu, grownup.punk sa stii ca pamantu' nu se invarte in juru' tau. Si tie ti se poate intampla, dar eu iti doresc din suflet sa NU treci prin asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@AK Raptor

"bezna absoluta" "2000 m" "drum valurit" "drum mai ingust decat masina"

Lasa tastele mai pune fundul in sea si vezi daca macar una din conditii se intrunesc la Posada pe DN1.

Nu-ti fie frica sa scoti motocicleta din oras, e greu la inceput. Sau ti-e frica ca te cheama Pizdi la ea!

Cum or fi fantomele unor cocalari?

 

Altul care nu a inteles metafora. .sau hiperbola sau orice vreti voi sa fie, prorocire, etc.

 

Si vezi ca de atributul Pizdi dispun si alte femei, mai apropiate de tine. Prietena, nevasta, matusha, ba chiar mama ta.

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca io is

scelerat
pentru o opinie,

pe fata asta cum o cataloghezi ? :D

 

1. eroina

2. martira

3. virtuoasa

 

 

 

 

 

repet, stiu ce inseamna sa iti moara un prieten,

insa nu eu am fenit sa ii fac parada intr-un loc public, de unde pana unde legatura intre motociclism si parada unui mort pe forum,

dpmdv initiatorul topicului este un fan ogrish, cred ca mai lipsesc pozele de la locul accidentului pentru a deveni un adevarat festin,

morti buni sau rai se tin in casa,

dar daca unora le face placere sa ii posteze pe forum si sa faca parada cu ei, la fel si mie imi face placere sa imi spun opinia referitoare la cea ce au facut in ultimele momente ale lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii compatimesc pe cei din autobuz dupa cele traite, bine ca sunt toti ok (probabil multi dormeau la ora aia)

 

cat despre cei din Q7, au avut o pedeapsa prea dura.... RIP

 

 

balanta a inclinat spre cel vinovat ceea ce se intampla foarte rar si atunci cand se intampla naste reactii ciudate...

 

 

fratilor, nu suntem la Romania-Lituania

 

 

accident

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ AK Raptor

Nu vad nimic metaforic la un accident de cocalari. Nu sunt ca tine asa ca nu ma apuca lacrimile, ma vaicaresc si nu ma pun in situatia lor. Poate o fi ura de clasa de vina. Urasc clasa cocalarilor.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite cum un accident fara nici ce mai mica legatura cu motociclismul face 20 de pagini intr-o zi

in conditiile in care un rider mort fara vina abia aduna 4-5 pagini

 

si totul pentru ca era o blonda in q7 . . . sa mai zica cineva ca motociclism.ro e altceva decat un tabloid

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea ta savanta de tanar auto-proclamat intzelept, a prezenta si alta fateta a circumstantelor accidentului tzine de involutie. . problema ar putea fi ca sa ajungi la involutie, trebuie sa treci si prin evolutie. .ceea ce la tine este un proces cam lent, dupa cate se vede. Eu nu am zis ca ea este nevinovata, am zis ca pe langa vina ei, sunt si alti factori care au dus la tragedie. De fapt un cumul de factori negativi. . Cam cum se explica si in serialul despre catastrofe aviatice de pe NG>

 

Stimate domn...alte fatete ai la David Coperfield. sau esti genul care doreste sa-si dea cu parerea de dragul discutiei? inteleg ca la motocicleta e mai important drumul decat destinatia, dar in viata....sa gresesti(in cazul tau o parere gresita) e omeneste....sa persisti in greseala cum faci tu.....e deja ........... dorinta de afirmare (online) si nu dovedeste decat ca ai internet si stii sa folosesti un browser de internet. Se pare ca asta e asha de greu ptr tine incat iti consuma toata materia cenusie.....si nu mai ramane si ptr a gandi ce scrii aici

 

PS: nu-ti mai raspund...ptr ca nu ma pot pune cu tine..ai mintea odihnita

 

Nu e vorba de compasiune. Eu tot nu inteleg cum poti sa te bucuri ca ai auzit ca a murit un om.. sau in cazu' asta 3. Cine esti tu sa decizi cine e prost si ca prostii nu au dreptu' sa traiasca? La fel de bine poti sa fii desteptu' desteptilor si e de ajuns sa ai o mica scapare. Sa faci o greseala. Sa platesti cu viata. Sa plateasca si altii. Sa lasi in urma niste parinti care numai ei stiu cum se chinuie acum. Tot ce pot sa-mi imaginez in cazul tau si al celorlalti care nu mai pot de fericire, e ca nu ati trecut prin vreo tragedie si ca n-ati pierdut pe nimeni drag voua. Poate nu intelegi ca pe cei 3 n-o sa-i mai vada nimeni niciodata. Nici parintii, nici prietenii, nimeni. Pur si simplu au disparut. Ieri au fost, azi nu.

Nu va cere nimeni sa-i plangeti sau sa va para rau pentru ei, dar aveti putin respect daca nu pentru ei (ca deh, nu aveti de ce) atunci macar pentru cei care i-au cunoscut si i-au iubit, care nu merita sa citeasca fraze de genu' : "bine c-au murit ca erau prosti si asa am mai scapat de cativa". Cine a facut threadul aici a zis ca soferita era o prietena a motociclistilor. Poate multi dintre cei care au cunoscut-o au aflat de pe forum de accident. Lasa-i pe ei sa-si exprime condoleantele si.. lasati-i sa se odihneasca!

Iar tu, grownup.punk sa stii ca pamantu' nu se invarte in juru' tau. Si tie ti se poate intampla, dar eu iti doresc din suflet sa NU treci prin asa ceva.

 

Ce noroc pe amaratii astia..ca au murit toti...si nu mai are cine sa-i planga

http://www.mediafax.ro/social/buzau-cinci-...ml?1688;3050293

 

eu m-as mai gandi in locul tau cand ceri respect ptr cei din masina.....ca oameni ca si cei din likk au murit fara vina...din cauza unui astfel de imbecil. si...daca in cazul de fata nu era autobuzul....la urmatoarea curba..poate era o familie.

 

repet, stiu ce inseamna sa iti moara un prieten,

insa nu eu am fenit sa ii fac parada intr-un loc public, de unde pana unde legatura intre motociclism si parada unui mort pe forum,

dpmdv initiatorul topicului este un fan ogrish, cred ca mai lipsesc pozele de la locul accidentului pentru a deveni un adevarat festin,

morti buni sau rai se tin in casa,

dar daca unora le face placere sa ii posteze pe forum si sa faca parada cu ei, la fel si mie imi face placere sa imi spun opinia referitoare la cea ce au facut in ultimele momente ale lor.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de compasiune. Eu tot nu inteleg cum poti sa te bucuri ca ai auzit ca a murit un om.. sau in cazu' asta 3. Cine esti tu sa decizi cine e prost si ca prostii nu au dreptu' sa traiasca? La fel de bine poti sa fii desteptu' desteptilor si e de ajuns sa ai o mica scapare. Sa faci o greseala. Sa platesti cu viata. Sa plateasca si altii. Sa lasi in urma niste parinti care numai ei stiu cum se chinuie acum. Tot ce pot sa-mi imaginez in cazul tau si al celorlalti care nu mai pot de fericire, e ca nu ati trecut prin vreo tragedie si ca n-ati pierdut pe nimeni drag voua. Poate nu intelegi ca pe cei 3 n-o sa-i mai vada nimeni niciodata. Nici parintii, nici prietenii, nimeni. Pur si simplu au disparut. Ieri au fost, azi nu.

Nu va cere nimeni sa-i plangeti sau sa va para rau pentru ei, dar aveti putin respect daca nu pentru ei (ca deh, nu aveti de ce) atunci macar pentru cei care i-au cunoscut si i-au iubit, care nu merita sa citeasca fraze de genu' : "bine c-au murit ca erau prosti si asa am mai scapat de cativa". Cine a facut threadul aici a zis ca soferita era o prietena a motociclistilor. Poate multi dintre cei care au cunoscut-o au aflat de pe forum de accident. Lasa-i pe ei sa-si exprime condoleantele si.. lasati-i sa se odihneasca!

Iar tu, grownup.punk sa stii ca pamantu' nu se invarte in juru' tau. Si tie ti se poate intampla, dar eu iti doresc din suflet sa NU treci prin asa ceva.

 

poate ca am gresit cuvantul "prost", spune-mi tu cum numesti o persoana care NU ESTE IN STARE sa mearga pe un drum public,

"statul" atat de "binevoitor" cu cetateni lui, mai ales cu cei "mentally challenge" a intocmit special un indrumar numit "cod rutier", pentru ai invata cum sa mearga in siguranta pe drumul public, tot in plus "statul", ii mai obliga sa urmeze si cursurile unei scoli auto/moto,

iar ei, cetateni, mai ales cei "mentally challenge" tot se fac praf la prima curba.... deci, cum numim o astfel de persoana?

 

 

sa sti ca m-am mai bucurat cand au murit si urmatorii: ceausescu, soldati US in iraq, soldati rusi prin cecenia, cate un kamikaza esuat, cate un mitocan care nu e in satare sa mearga pe un drum public fara sa se masturbeze (aka. viteza excesiva), etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-o sa se odihneasca in liniste. . . nu o mai rascoliti atata ca e dincolo. . . .nu are cum sa va raspunda. Poate eventual sa va bantuie o perioada, sa nu mai dormiti noaptea vreo cateva luni, un an, pana o lasati in pace.. . ceea ce va si doresc din suflet. .Sa va perpeliti noapte, de noapte, de noapte, saptamani, luni, sa nu puteti inchide geana, sa va perpeliti lac de sudoare, toata noaptea, pana la sfarsitul anului. . sa auziti zgomote prin casa si cum va trage de picior o mana nevazuta, si va trage spre un Q7 sa il conduceti fara sa vedeti nimic, intr-o bezna absoluta pe marginea unei prapastii la 2000 de metri pe un drum ceva mai ingust decat masina, si sa va urle in creier voci din alta lume, vaiete si plansete si suspine si tanguiri. . .

 

asta pe ce planeta se intampla?

 

 

 

auzi, nu te mai trage pe fese ca pe acolo incape lejer un suv si un autocar, basca ai indicator de limitare viteza exact inainte plus n-shpe mii de avertizari ... asta daca ai habar ce vor sa spuna alea si cum arata un indicator de limitare a vitezei .....

 

daca accidentul avusese loc la 4 dimineata atunci imi explici de ce la ora 10 inca era o armata de oameni care facea curat, trageau de fiare, acopereau uleiul si alte manevre cu fiare pline de sange? si da, era si autocarul acolo, nu sunt fan accidente si nu am inceput sa fac poze, sa vezi si tu in ce parte era lovit autocarul :D si in ce hal ...

 

o persoana, pentru care te zbati atata sa fie nevinovata si sa fie vina aluia cu autocarul, nu goneste de nebuna in toiul noptii pe serpentine, ca nu vezi mai mult decat iti bat farurile si deja inseamna ca te crezi la drift'n'race club ... si daca aia la 6 ore dupa accident nu mai curatau inca zona ... probabil ca eu nu as fi comentat nimic, dar cand vezi in ce hal erau amandoua, incepi sa te intrebi ....

 

soseaua nu e circuit ... esti raspunzator pentru cei pe care-i duci si trebuie sa ai respect fata de cei care circula, chiar daca la ora aia e gol pe serpentine nu se stie cum mai apare un virtuos ... daca nu ma insel in zona aia e limitare la 30 sau 40 ... dar "e" prosti gaborii astia si administratorii de drum ... cum sa mergi cu viteza aia de caruta ... mai ales noaptea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine este initiatorul acestui topic!!! Nu cred ca ea vroia sa deschida cineva un topic si sa se faca atata tam tam pe seama ei!!!

O cunosc (cunosteam) pe fata asta de vreo 5-6 ani! a fost vina ei pentru ce s-a intamplat si cred ca daca ar trai acum ar recunoaste si ea asta.

Era o mana de om plina de viata... prea multa viata avea in ea... mare pasionata de motociclism, atv-ista inraita, practica toate genurile de sporturi extreme... era mult prea plina de viata... si sincer nu mi se pare corect sa mori in halul asta!

 

Va rog mult inchideti topicul!!!!!

 

RIP Cutzy!!!

Pacat ca nu ai ramas la Ovidiu sa dormi acolo... nu avea nici un sens sa te intorci in Bucuresti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... daca nu ma insel in zona aia e limitare la 30 sau 40 ... dar "e" prosti gaborii astia si administratorii de drum ... cum sa mergi cu viteza aia de caruta ... mai ales noaptea

 

Ba chiar asa e ... dar e cu galben, adica limitare temporara, o fi crezut ca au terminat drumul ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa sti ca m-am mai bucurat cand au murit si urmatorii: ceausescu, soldati US in iraq, soldati rusi prin cecenia, cate un kamikaza esuat, cate un mitocan care nu e in satare sa mearga pe un drum public fara sa se masturbeze (aka. viteza excesiva), etc.

 

Nu cred ca poti face o comparatie intre soferita si cei enumerati mai sus. In fine, parerile sunt impartite, dupa cum era normal. Pe tine te bucura moartea unui om, pe mine ma bucura alte chestii :D. Nu suntem toti la fel. Iar lumea nu a devenit brusc un loc mai sigur si mai bun pentru ca au murit cei 3. Poate maine o sa faci tu o greseala la volan, who knows :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa-i trebuie, a facut-o cu manutzele ei...pacat ca a mai luat cu ea si pe altii. sorry pt cei care o cunosteau, insa nu pot sa am mila sau compasiune in cazul asta. Daca in autocar erau 49 de elevi in tabara si mureau vreo 15 dintre ei??? cum era???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...