Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragi buzoieni, am si eu o mare curiozitate...imi spuneti care TOP 5 in hard enduro la Buzau?

Sper ca nu v-am iritat cu aceasta intrebare :rolleyes:

Andrei

Tu esti pe primul loc, restul nu conteaza. :nono:

 

Pe regionala Buzau faci "furouri" . Ai venit sa te bagi in seama aiurea si in zona enduristilor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi buzoieni, am si eu o mare curiozitate...imi spuneti care TOP 5 in hard enduro la Buzau?

Sper ca nu v-am iritat cu aceasta intrebare :rolleyes:

Andrei

Draga Andrei, prima data tb sa treci testul de orientare cu make, apoi...ligamente cu bikeru si ovidiu, pe final un sfert de ora cu misu,......dupa care intri pe mana mea...

Cu drag, Dinu

 

Draga Andrei, prima data tb sa treci testul de orientare cu make, apoi...ligamente cu bikeru si ovidiu, pe final un sfert de ora cu misu,......dupa care intri pe mana mea...

Cu drag, Dinu

Era sa uit....pt sfertul de ora cu misu sa-ti iei kitul de reparatie complet(fastum gel, bandaje elastice, tador comprimate 2/zi, celebrex 1/8h, adeverinta de student, sfoara, sapun etc)....

Inca o data cu drag, cu 3km/h,

Dinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andrei, prima data tb sa treci testul de orientare cu make, apoi...ligamente cu bikeru si ovidiu, pe final un sfert de ora cu misu,......dupa care intri pe mana mea...

Cu drag, Dinu

 

 

Era sa uit....pt sfertul de ora cu misu sa-ti iei kitul de reparatie complet(fastum gel, bandaje elastice, tador comprimate 2/zi, celebrex 1/8h, adeverinta de student, sfoara, sapun etc)....

Inca o data cu drag, cu 3km/h,

Dinu

ce sa inteleg?ca topul ar fi in ordinea in csre i ai enumerat?oricum nu cred ca aici e topicul unde ar tb sa vb dspre asta...mai bine vb pe topicul din regionala bz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa inteleg?ca topul ar fi in ordinea in csre i ai enumerat?oricum nu cred ca aici e topicul unde ar tb sa vb dspre asta...mai bine vb pe topicul din regionala bz

Iti fac eu rost de pistol, vrei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand si pozele vor fi postate pe sit-ul nostru. Putintica rabdare

am auzit ca ati iesit si astazi si vb baietii prin cafenea ca celly a fost super rapid iar cobo a dat cu cornu in noroi .cand spun rapid ma refer la viteza de 4km pe ora!mult succes in continuare!poate pana la anul cely va colabora la crearea unei noi cutii de viteza care sa mearga cu 5000 rot~min ci 5 km la ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andrei,

 

Cam lovesti in baietii mei de la Xmraid. de ce nu iesi la lumina sa vedem ce poti. Nu e corect sa te iei de baietii, care chiar daca ies de doua saptamani cu motorul, se descurca f bine. Tine cont ca, Cobo a stat pe bara un an de zile, si nu e usor dupa un accident ca al lui sa incepi in forta. are nevoie de timp. si eu sunt convins ca in scurt timp Cobo va da fum in nas multora.

Hai sa lasam carcotela si sa ne vedem cu totii sambata la Monteoru.

Pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca ati iesit si astazi si vb baietii prin cafenea ca celly a fost super rapid iar cobo a dat cu cornu in noroi .cand spun rapid ma refer la viteza de 4km pe ora!mult succes in continuare!poate pana la anul cely va colabora la crearea unei noi cutii de viteza care sa mearga cu 5000 rot~min ci 5 km la ora

oameni buni ??!! ce aveti de impartit !?? de tot va "certati" ... mai bine mai pune cineva cateva poze !! :lol:

 

@ CAM - multumim pt poze !!! asteptam si altele daca reusesti sa descarci pana la urma :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM LE ZICI TU MOSULE ASA BATRINESTE.IA VINO MAI DRAGA SINBATA SA VEDEM CINE IA RUSINE!!!CA TE IEI DE GASCA NOASTRA SI SA STI CA CELI SE DA DE CITEVA SAPTAMINI TU ERAI MAI BUN SAU TU SI ACUM MERGI CA CELLY.TREABA TA DA TE CALCA CELLY CA HUSA LUI STIE RUSESTE.STI CARE E TOP 5!!!EU SINT CEL MAI BUN URC ORIUNDE...AAA SA NU UIT PE JOS NU CU MOTORU. :lol: APOI PE 2 TOT EU SI TOT ASA. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari tuturor concurentilor si organizatorilor acestui eveniment!!!...

 

iata cateva poze... :lol: ar fi mult mai multe, dar din pacate nu le pot descarca... :ok:

 

toate cele bune,

 

CAM

 

 

am auzit ca ati iesit si astazi si vb baietii prin cafenea ca celly a fost super rapid iar cobo a dat cu cornu in noroi .cand spun rapid ma refer la viteza de 4km pe ora!mult succes in continuare!poate pana la anul cely va colabora la crearea unei noi cutii de viteza care sa mearga cu 5000 rot~min ci 5 km la ora

INCEARCA SA NU MA INTILNESTI DELOC, MAI ALES PRIN PADURE,CA SA NU-TI PARA RAU.

Daca vrei neaparat o sa te caut cu 3-4km /h ... stai linistit ANDREI :P

Editat de cellyy06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa ma cauti caci te gasesc eu la Paducel sa ne dam cu motoarele :drink:

Draga Andrei,

Daca nu il gasesti pe celly sa stii ca eu sunt disponibil oricand.

Am descoperit un nou stil...catararea cu husabergul in copac si trasul de tije.

Cu drag,

Dinu

 

PS. nu stiu daca e vorba de pasiune sau de doctor neurochirurg si tratament adecvat dar cat timp am fost in anestezie am visat ca ma dadeam cu mobra pe o pista de bob.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drepturi DEPLINE doar tu ai...Eu sunt doar simpatizant:)

 

BLACKWOO-DOO VAD CA FACI PARTE DIN CLUBUL XMRAID. CE ONOARE!!! ESTI CU DREPTURI DEPLINE SAU DOAR SIMPATIZANT?

adevarul e ca nu fac parte din clubul vostru dar mi as dori!dc nu cer prea mult ,imi poti spune cum pot proceda?problema mea este ca deja lucrurile au luat o intr o directie usor gresita si in momentul asta nu cred ca este oportun..mai ales ca am primit avertismente de la toata lumea,inclusiv de la administratorii site ului ca ma reduc la tacere desi eu nu am jignit pe nimeni si in afara de mici intepaturi nu cred ca mi se poate reprosa ceva .

un scurt mesaj pentru pshul:iti doresc sa revii in padure cu husa cat mai curand!!!!!! ....sau in pub sa :drink:

p.s.va rog dc nu este legat de concurs sau de enduro sa facem un topic separat (ex;cine este blackwoo?)

in curand dezvaluiri senzationale din culise....blackwoo in direct la DDD(dan diaconescu in direct;asta dc adm o sa ma cenzureze)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...