Sari la conținut

Plimbari


Serbi
 Share

Postări Recomandate

daca se face vremea frumoasa inapoi, eu m-as baga la o cursa mai luga, gen transfagarasan sau altceva, poate veniti voi cu idei.

dar pot numai duminica pe 14.09... ca nush exact daca tre sa plec sau nu din oras si nu vreau sa promit aiurea.

 

DECI: duminica 14.09 se baga cineva la o plimbarica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Duminica mergem 2 motoare la obarsia lotrului, unde ne intalnim ku alte 7 din alba si deva, stam de baute mankate poze si tot takamu, dupa care intoarcerea acasa, care vrea sa vina sa se anunte, desi sunt mai mult decat convins ca nu o sa mai vina nimeni ca asa e vl dar nah, AM ZIS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekendul asta am fost si eu prin Valcea. venit sambata pana acasa la Francesti si plecat azi inapoi spre Bucuresti. drumul foarte bun, dar si cateva portiuni mai nasoale si cu gropi. am fost doua motoare si ne-am mai intalnit pe traseu cu alte 10 :unsure: , azi, ca ieri nici pic de motor nu am intalnit.

frumoasa plimbarea mea si poate data viitoare se anunta ceva din timp si ma bag si eu cu voi la o plimbare.

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica mergem 2 nebuni pe ruta: rm. vl - curtea de arges - campulung - rasnov - brasov (ev in poiana) - sibiu - home...

 

se baga cineva? hai mai baieti ca vine vremea urata si o sa paralizeze motoarele prin garaje sau prin fata blocurilor........

 

tel 0752318418 - serbi

 

 

waiting... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica mergem 2 nebuni pe ruta: rm. vl - curtea de arges - campulung - rasnov - brasov (ev in poiana) - sibiu - home...

 

se baga cineva? hai mai baieti ca vine vremea urata si o sa paralizeze motoarele prin garaje sau prin fata blocurilor........

 

tel 0752318418 - serbi

 

 

waiting... :disappointed:

 

 

Si acum sa iti raspund eu, ca doar am promis, NU O SA MAI VINA NIMENI :() si nu ma mir, ca vad ca prin valcea doar noi facem plimbari in afara orasului in rest toata lumea se plimba prin oras, apropo ieri cand ma intorceam de la babeni am fost placut surprins sa vad o gasca de 7-8 motoristi din vl p care iam salutat si au raspuns claxonand, uneori ma intreb daca ei nu stiu de forum sau pur si simplu nu vor sa mearga la plimbari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da stim de forum dar io sunt cam singuru care il frecventeaza , tu erai cel cu Hornetul care l-am salutat deci.. :) am facut o plimbare pe Horezu si imprejurimi atunci cand ne-am intersectat.... duminica vor iarasi sa iasa restu pe Transfagarasan din cate am inteles daca e vremea frumoasa io ma duc pe la pitesti pe la finii mei si din pacate nu pot sa ajung :) dar asta e mai o sa mai vina vreme frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da stim de forum dar io sunt cam singuru care il frecventeaza , tu erai cel cu Hornetul care l-am salutat deci.. :) am facut o plimbare pe Horezu si imprejurimi atunci cand ne-am intersectat.... duminica vor iarasi sa iasa restu pe Transfagarasan din cate am inteles daca e vremea frumoasa io ma duc pe la pitesti pe la finii mei si din pacate nu pot sa ajung :) dar asta e mai o sa mai vina vreme frumoasa

 

Da, eu eam . Noi am fost duminaca asta la brasov, a fost superb, si duminica viitoare planuim ceva daca e vremea buna, daca vrei sa vii cu cea mai mare placere, si poate kiar si in tp saptamamanii, de ex noi am fost la pitesti sa mancam la KFC :)) bine ca am fost pt plimbare dar nah, nu prea ma tine inima sa stau acasa pe vremea asta frumosasa cat o mai tine...daca vrei baga id meu si mai vb pacolo poate iesim la plimbare seara la o bere ceva, fara alcool binenteles... crisit21 id meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da stim de forum dar io sunt cam singuru care il frecventeaza , tu erai cel cu Hornetul care l-am salutat deci.. :) am facut o plimbare pe Horezu si imprejurimi atunci cand ne-am intersectat.... duminica vor iarasi sa iasa restu pe Transfagarasan din cate am inteles daca e vremea frumoasa io ma duc pe la pitesti pe la finii mei si din pacate nu pot sa ajung :) dar asta e mai o sa mai vina vreme frumoasa

 

salut,

 

nu esti chiar singurul care fregventeaza forumul dar uite ce propun, noi suntem mai mullti motociclisti in ostroveni si ne cam facem veacul pe la Pizza Bar, asa ca eu zic sa ne lasam id-urile de messenger aici si dupa ce o sa facem schimb de id sa lasam nr de tel si numele,dar puteti sa le lasati si aici daca nu va deranjaza,in felul asta ne organizam putin si fiecare o sa aiba o lista in mess si cand se anunta vreo iesire (E CAM TARZIU ACUM :) ) putem sa ne contactam inainte cu o 1 zi 2 si nu ar mai fi probleme de genu asta. Ce ziceti?

 

id mess Dimitrys_xxl / nume : Dimitrys / tel: 0749933432

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Chiar a intrat toata lumea in Hibernare????????

Asfalt Uscat

nici vorba..noi ne dam de ceasul mortii prin padure,cu gandul ca in curand ninge si..ne dam oricum si atunci..teoretic in fiecare sambata si duminica in jur de 11 ne strangem la dacos si ne intoarcem cand se intuneca..asta e valabil strict ptr enduristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici vorba..noi ne dam de ceasul mortii prin padure,cu gandul ca in curand ninge si..ne dam oricum si atunci..teoretic in fiecare sambata si duminica in jur de 11 ne strangem la dacos si ne intoarcem cand se intuneca..asta e valabil strict ptr enduristi

mmm .. eu am venit intro duminica acum o saptamana sau doua dar cam pe la unu nu mai era nimeni mi-a zis cineva ca ati plecat am incercat sa va prind dar nu am mai reusit! pe data viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmm .. eu am venit intro duminica acum o saptamana sau doua dar cam pe la unu nu mai era nimeni mi-a zis cineva ca ati plecat am incercat sa va prind dar nu am mai reusit! pe data viitoare

pai da fratioare si tu un telefon..0745798927 stef

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Aaaalllooooo trezirea....caut si eu mai multa activitate pe strada k baietzii de la free bike team au inceput in fortza. Pe strada nimic.....haidetzi mai baietzi dezmortzirea!!! Astept si alte intalnirii fara o asemenea importantza k 1 mai. Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut, eu maine 21.04.2009 pe la 10-11 as pelca pe la Sibiu sa mai caut cate ceva pt echipament si sa fac si o plimbarica frumosa si lejera. Astept inscriei sau bip sun eu, sau sms 0742006371. Respect si Asfalt Uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut valceni, sa va arat pe unde am dat eu o tura aku 2 sapt, /index.php?showtopic=384085 poate ii mai vine la careva vreo idee, eu sunt dispus oricand sa retraiesc experienta. Respect si Asfal Uscat!!!

Editat de dumi_meseriasu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Transfagarasean cineva? sambata, o sa fim vreo 4 moto , inca nu sunt sigur in seara asta postez numarul exact de participanti , plecarea de dimineatza desigur si ma gandeam sa ne si intoarcem in aceeasi zii asta in limitele bunului simt daca nu se poate nu se poate ne cazam undeva , maine o sa caut si o sa dau niste telefoane in legatura cu cazarea sa vad daca este liber undeva si cat costa sa ne odihnim o seara :lol: , daca e cineva interesat 0747 676 851

 

 

 

 

 

P.S.- sper sa fie deschis drumul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In weekend-ul acesta,adica 11,12 si 13 septembrie,la Tismana-Gorj,va avea loc intrunirea motociclistilor veterani activi din Romania.Daca cunoasteti vreun motociclist "expirat" de vreme care inca mai motocicleste,anuntati-l,sau daca voi aveti dorinta sa ne cunoasteti si sa impartasim idei...sinteti asteptati cu binecunoscuta ospitalitate olteneasca! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...