Sari la conținut

Accident Mortal


bogdan boeru
 Share

Postări Recomandate

acum am vazut topicul, si vroiam sa zic ca mi-e tare frica de cai. am avut si eu accident ceva de genul asta. la 30 km/h mi-a sarit un cal in fata (eram cu masina) si a sifonat-o tare ..chiar ma gandeam ce s-ar fi intamplat daca se implanta calul ala intr-un motociclist. imi pare sincer rau ca am aflat raspunsul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum am vazut topicul, si vroiam sa zic ca mi-e tare frica de cai. am avut si eu accident ceva de genul asta. la 30 km/h mi-a sarit un cal in fata (eram cu masina) si a sifonat-o tare ..chiar ma gandeam ce s-ar fi intamplat daca se implanta calul ala intr-un motociclist. imi pare sincer rau ca am aflat raspunsul.

 

Zilele astea a mai murit un tanar in judetul nostru, fiindca un cal i-a sarit in fata. Sa tinem cont ca tanarul conducea un BMW. Motociclistul la impactul cu un cal este moarte sigura :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Condoleante familiei

Din pacate nimeni nu s-a intrebat daca in loc de cal putea sa fie un oarecare animal salbatic rezultatul fiind acelas.Stiu ca nu-i bine a invinovatii pe nimeni insa sant de parere ca lumini mai adecvate puteau salva situatia.E una dintre cele mai importante investitii in motoare.Lumini , claxon si viteza mai limitata

Dumnezeu sa-o ierte pe domnisoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti :rock: ? Nu isi au loc glumele aici.

Asa e in romania ...si unei rude de-ale mele i-a intrat odata un cal in fata .

R.i.p :rock: :blbl:

si calu a patit ceva?

 

Cine e ma Radu ... eu intelesesem ca a intrat o fata intr-un cal ...

Pe cal il chema Radu ?

Nu mai inteleg nimic ...

 

ce prost esti , culca-te

 

RIP fetei , sincer imi pare rau , si nu e la misto cand intreb daca calul a patit ceva. el nu are nici o vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand veneam de Tg Jiu catre Buc, noapte fiind, am pus o frana de vreo 40 m pt ca sa evit un cal care a tasnit din bezna si sa oprit chiar in mijlocul drumului.., numa ca eram in tr-o Skoda si ABS-ul si-a facut din plin datoria, in 13 ani de taxi nu am avut o asemenea distanta de franare.., proprietarul lor ar trebui inchis pe viata, nemernicul! Mare pacat pt fata care a murit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vreo cativa ani se tot vorbeste de astfel de evenimente...nu mai comentez nimic, decat : AMR, ce face, doarme?Va tot bateti cu pumnii in piept, ca faceti, ca dregeti....PENTRU CE COTIZATI FRATILOR?

AMR- Asociatia Martalogilor Romani, aia sunteti!

 

 

Sa-i fie tarana usoara fetei!

 

PS:urasc replici de genul "asa am patit si io", "tot asa mi s-a intamplat si mie".....e un topic despre un accident fratilor, nu despre povestiri cu intamplari asemanatoare....dar ce sa-i faci..n-ai cu cine domn'....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...