Sari la conținut

Accident Jeff


mihai.grizzly
 Share

Postări Recomandate

sal ia lasatil in pace pe constantean ca poate cand scrie pe topic a tras vreo liniuta, si este in extaz, si asa se elibereaza si se simte bine poate da si din coada daca are

 

 

jeff multa sanatate si sa ne anunti si pe noi cand va fi urmatoarea operati te rugam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aici toti ati luat-o razna si in special prietenii lui JEFF. M-am abtinut de la comentarii, dar vad ca lucrurile degenereaza si chiar nu inteleg de ce.

Va mai aduceti aminte de la ce a inceput totul? ...De la faptul ca cineva si-a permis sa intrebe "Cine este JEFF?".

...Si eu am vrut sa intreb lucrul asta, dar m-am multumit sa-i urez multa sanatate, pentru ca am vazut din ce an are permisul si pe ce fel de motor merge si mi-am dat seama ca este un om serios, iar in cazul lui nici nu se pune problema de teribilism sau alte lucruri de genul asta.

...Dar pentru ca nu-l cunosc, mi-a trecut prin minte sa pun si intrebarea asta si nu-mi vine sa cred ce raspunsuri as fi primit.

Pacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap

 

Erai curios pt ca dupa nume credeai ca este englez, sau dracu stie ce natie.

 

Dar acum te-ai lamurit, este bozgor, exact ca mine si inca multi de pe forum, ca doar asa ne-ai numit prin PM-urile romantice pe care l-ai trimis.

 

Acum poti sa scrii si lui lucruri frumoase, urari numai de bine de la constanta !! :grinbandit:

 

Si nu te mai plange ca o c..va, pt ca betigash si company au dreptate, ar trebui sa facem o colectie de PM-uri scrise de tine, poate te dau afara de pe forumul asta frustratule !!

 

 

Numai bine Jeff, sper sa treci cu bine peste toate problemele.

 

Borosz nu prea stie "vorbeste bine romaneste"...nici scrie. Am aruncat un ochi, asa cum m-a indemnat, la comunitati locale harghita-covasna. Ce am vazut: un chel mare si rau, urat cu spume, care in aproape toate pozele, apare de gat cu barbati -chiar si la sectiunea "sa ne prezentam motorul si femeia". Mai mult, il ameninta pe unul ca-i da vreo doua capete in gura, pe altul il intreba daca e cazul sa devasteze un bar....Borosz, tu ai fost iradiat de ti-a cazut parul la 30 de ani sau ti se trage de la spartul caramizilor cu teasta? Nu-mi raspunde, lasa-ma sa presupun...Insanatosire grabnica Jeff !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borosz nu prea stie "vorbeste bine romaneste"...nici scrie. Am aruncat un ochi, asa cum m-a indemnat, la comunitati locale harghita-covasna.

 

Ba da' mai termina-te!

Nu vezi ca ne faci natia de ras?! Sau chiar in halul asta n-ai simtul ridicolului?

 

Du-te de populeaza Insula Serpilor si n-o sa te mai supere nici o alta natie niciodata.

Si mai se devii patriot cu acte ca demonstrezi ca insula e pamant romanesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da' mai termina-te!

Nu vezi ca ne faci natia de ras?! Sau chiar in halul asta n-ai simtul ridicolului?

 

Du-te de populeaza Insula Serpilor si n-o sa te mai supere nici o alta natie niciodata.

Si mai se devii patriot cu acte ca demonstrezi ca insula e pamant romanesc.

 

Iti zic eu ca n-o sa termine, ca o tine tot asa de mai mult de o luna !!!

 

Si nu isi face natia de ras, se face singur de ras.

 

Oameni bolnavi ca el, nu tin de nici o natie !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai opriti...ca e el ,ca e altul ,ca sunteti voi.....gata ,acum o sa mai scrieti si va plangeti ca nu voi ,celalalt , ..gata ;haideti sa vedem ce mai face Jeff

 

Jeff se face bine, dar pana atunci o sa se plictiseasca de o sa-i sara capacele... daca nu intervenim.

Jeff, tragem un Quake prin retea? :goodposting:

Sau esti prea ocupat cu domnisoarele asistente? :agree:

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeff se face bine, dar pana atunci o sa se plictiseasca de o sa-i sara capacele... daca nu intervenim.

Jeff, tragem un Quake prin retea? :goodposting:

Sau esti prea ocupat cu domnisoarele asistente? :agree:

stai linistit ca eu stiu ce face Jeff , intrebarea era .......azi ii mai face o radiografie sa vada cum a evoluat "la intis" si al doilea femur...sa ne rugam sa fie o "poza" pe cinste a femurului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unguru' a vrut azi la o plimbare cu moto....

Zicea ca are ghidonul deja montat la picior, i-am imprumutat doar casca, pe care si eu o imprumutasem pt o zi de la pacasaca de pe net....

 

Ce ziceti, seamana cu un ghidon de Virago ce are jeff montat acolo?

post-5192-1222538577_thumb.jpgpost-5192-1222538571_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unguru' a vrut azi la o plimbare cu moto....

Zicea ca are ghidonul deja montat la picior, i-am imprumutat doar casca, pe care si eu o imprumutasem pt o zi de la pacasaca de pe net....

 

Ce ziceti, seamana cu un ghidon de Virago ce are jeff montat acolo?

post-5192-1222538577_thumb.jpgpost-5192-1222538571_thumb.jpg

 

haha, bun asa. puneti mana si mai duce-tii o plasma, un filmulet cu-n drum moto, o bagare-n seama c-o asistenta pt o pastila de morfina (sau 2) si gata plimbarea....de fapt cu pastilele nici plasma nu-i mai trebe. ideea e sa nu ia vre-o curba prea brusc din ghidonu' ala, ca sa vezi atunci durere pe "motoreta" aia...

 

bafta mane, sa speram ca_cand vine primavara nici n-o sa-ti mai aduci aminte, asa recuperat sa fii

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Jeff. Am vazut intr-una din poze mouse-ul de la laptop. Stiu ca vei citi ce voi scrie si sper din tot sufletul sa te ajute sa treci de durerile si neputinta fizica care te macina in aceste momente. Acum cativa ani (in 2004) am fost internat la ortopedie. Nu o sa te plictisesc cu detalii privind accidenul meu; ce m-a frapat in timp ce eram internat, era situatia unui copil de 13 ani, care se nascuse cu picioarele strambe. Evident, nu avea nici cea mai mica posibilitate de a putea merge vreodata. Suportase 6 operatii la spitalul Budimex din Bucuresti, un doctor faimos, Brunei sau Burnei, il operase, iar dupa ultima operatie ii fusese instalat un fel de cadru circular in jurul fiecarui genunchi si respectiv glezna. Cadrul avea cate 4 tije cu filet, care, la un capat erau fixate pe os iar la celalalt aveau cate o piulita. In fiecare seara, baiatul, cu o cheie, strangea piulitele din capatul celor 4 aparate pana lesina de durere. Facea asta constient ca nu putea umbla vreodata, stiind ca era sortit sa-si petreaca restul zilelor intr-un carucior cu rotile. Trecea prin chinuri doar pentru a avea picioare drepte. Stiu ca sunt momente cand te apuca disperarea si , indiferent de durerea si chinurile prin care treci, gandeste-te ca tu, spre deosebire de copilul ala, o sa ai picioarele drepte si, o sa poti umbla iar. O sa poti chiar calari. O motocicleta...si alte chestii. Sper ca ti-am smuls macar un zambet; iti doresc insanatosire grabnica. Sa participi la concursurile alea cu funia, sa aduni lemne pentru foc, sa faceti poze, sa le postati, sa le vad si eu...Si nu te mai lasa exploatat. Pune-i pe toti sa stranga resturile unei petreceri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Jeff. Am vazut intr-una din poze mouse-ul de la laptop. Stiu ca vei citi ce voi scrie si sper din tot sufletul sa te ajute sa treci de durerile si neputinta fizica care te macina in aceste momente. Acum cativa ani (in 2004) am fost internat la ortopedie. Nu o sa te plictisesc cu detalii privind accidenul meu; ce m-a frapat in timp ce eram internat, era situatia unui copil de 13 ani, care se nascuse cu picioarele strambe. Evident, nu avea nici cea mai mica posibilitate de a putea merge vreodata. Suportase 6 operatii la spitalul Budimex din Bucuresti, un doctor faimos, Brunei sau Burnei, il operase, iar dupa ultima operatie ii fusese instalat un fel de cadru circular in jurul fiecarui genunchi si respectiv glezna. Cadrul avea cate 4 tije cu filet, care, la un capat erau fixate pe os iar la celalalt aveau cate o piulita. In fiecare seara, baiatul, cu o cheie, strangea piulitele din capatul celor 4 aparate pana lesina de durere. Facea asta constient ca nu putea umbla vreodata, stiind ca era sortit sa-si petreaca restul zilelor intr-un carucior cu rotile. Trecea prin chinuri doar pentru a avea picioare drepte. Stiu ca sunt momente cand te apuca disperarea si , indiferent de durerea si chinurile prin care treci, gandeste-te ca tu, spre deosebire de copilul ala, o sa ai picioarele drepte si, o sa poti umbla iar. O sa poti chiar calari. O motocicleta...si alte chestii. Sper ca ti-am smuls macar un zambet; iti doresc insanatosire grabnica. Sa participi la concursurile alea cu funia, sa aduni lemne pentru foc, sa faceti poze, sa le postati, sa le vad si eu...Si nu te mai lasa exploatat. Pune-i pe toti sa stranga resturile unei petreceri.

 

 

wtf!!?? ai luat-o razna mane?

 

bai jeff, tu nu esti "bozgor"? ori nu esti, si-a aflat si StanciuC, ori a s-a dus el pe copca si-a luat-o razna... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Jeff. Am vazut intr-una din poze mouse-ul de la laptop. Stiu ca vei citi ce voi scrie si sper din tot sufletul sa te ajute sa treci de durerile si neputinta fizica care te macina in aceste momente. Acum cativa ani (in 2004) am fost internat la ortopedie. Nu o sa te plictisesc cu detalii privind accidenul meu; ce m-a frapat in timp ce eram internat, era situatia unui copil de 13 ani, care se nascuse cu picioarele strambe. Evident, nu avea nici cea mai mica posibilitate de a putea merge vreodata. Suportase 6 operatii la spitalul Budimex din Bucuresti, un doctor faimos, Brunei sau Burnei, il operase, iar dupa ultima operatie ii fusese instalat un fel de cadru circular in jurul fiecarui genunchi si respectiv glezna. Cadrul avea cate 4 tije cu filet, care, la un capat erau fixate pe os iar la celalalt aveau cate o piulita. In fiecare seara, baiatul, cu o cheie, strangea piulitele din capatul celor 4 aparate pana lesina de durere. Facea asta constient ca nu putea umbla vreodata, stiind ca era sortit sa-si petreaca restul zilelor intr-un carucior cu rotile. Trecea prin chinuri doar pentru a avea picioare drepte. Stiu ca sunt momente cand te apuca disperarea si , indiferent de durerea si chinurile prin care treci, gandeste-te ca tu, spre deosebire de copilul ala, o sa ai picioarele drepte si, o sa poti umbla iar. O sa poti chiar calari. O motocicleta...si alte chestii. Sper ca ti-am smuls macar un zambet; iti doresc insanatosire grabnica. Sa participi la concursurile alea cu funia, sa aduni lemne pentru foc, sa faceti poze, sa le postati, sa le vad si eu...Si nu te mai lasa exploatat. Pune-i pe toti sa stranga resturile unei petreceri.

Ti-ai revenit, StanciuC ! Ma bucur ! Te iert si eu !

Editat de adrianm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf!!?? ai luat-o razna mane?

 

bai jeff, tu nu esti "bozgor"? ori nu esti, si-a aflat si StanciuC, ori a s-a dus el pe copca si-a luat-o razna... :)

 

Betigashule am o banuiala in legatura cu animalele alea de le oferi spre vanzare pe mononumona.hi5.co. Probabil ca au toxocaroza si ti-a afectat deja creierul. In dorinta ta de ati face reclama gratuita, vad ca te bagi in orice discutie, postezi pe orice topic, indiferent daca esti sau nu in tema. Poate asa reusesti sa agati un cumparator pt ciumpalacii tai patrupezi. Asta e totusi un forum dedicat motociclismului nu comertului cu animale. Iti recomand petz.ro, vanzarianimale.com, imperecheri.ro etc. Oricum, in ce fel arati la "personalphoto" sigur ai toxocaroza. Ai bani de vaccin sau facem o cheta?

 

Ti-ai revenit, StanciuC ! Ma bucur ! Te iert si eu !

 

Tu sa te abtii. Nu ti-am cerut sa ma ierti. Parerea mea pentru tine ramane neschimbata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...