Sari la conținut

Adevarata Lupta La 125 :)


ce motor ati alege?  

1.621 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 741
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

iata un sondaj foarte folositor...Nu vreau sa deschid un topic nou in sensul asta asa ca intreb si eu aici.. daca ar fi sa alegeti intre chopperele de 125...cam care ar fi optiunea voastra?

 

PS: Sper sa nu se supere initiatorul topicului :hug:

sa stii ca am deschis eu un topic cu asa ceva.Se numeste 'o intrebare pt chopperisti' si e pe la incepatori. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Poate ca n-o sa ma credeti.... dar... mitolic-a meu are 33 000 km cu o segmentare. 20 000 cu motoru stock.

Si eu ii dau acc ca disperatu'. I-am schimbat segmentii cand imi scotea mult fum. :friends:

 

 

Later edit: Nu mai intrebati ce s-a intamplat apoi ca asta vara am avut pont de kit 160 cmc si am schimbat motoru'.

Editat de Andi Sabin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Poate ca n-o sa ma credeti.... dar... mitolic-a meu are 33 000 km cu o segmentare. 20 000 cu motoru stock.

Si eu ii dau acc ca disperatu'. I-am schimbat segmentii cand imi scotea mult fum. :lol:

Later edit: Nu mai intrebati ce s-a intamplat apoi ca asta vara am avut pont de kit 160 cmc si am schimbat motoru'.

 

1.Se strica mito cu kit?!

2.Rs face fata?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consider cea mai buna motocicleta yamaha xt125.eu am una si sunt foarte multumit de ea din toate punctele d vedere.spre deosebire de o aprilia rs stai mult mai comod si poti sa iesi si de pe asfalt si e mult mai iertatoare ca rs-ul.

xt e foarte bun pt drumurile de la noi. (foarte multi renunta la motociclete supersport din cauza aceasta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

E logic ca fiecare cioara sa isi laude puii :peace:

 

 

bah acum u ti-ai zis parerea insa eu sunt un mare fan enduro si deaceea am zis k xt e cel mai fain.

acum conteaza c stil ii place fiecaruia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviu.C daca se chinuia putin iti era tata!!!Daca asa ai fost invatat acasa sa vb,asa vb cu toata lumea!

Bafta BAH!

 

 

1: nu inteleg cu ce l-am jignit p Silviu. C

2: i-am spus d consider xt cel mai bun

3 NU inteleg la c t bagi u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie......... bha da esti RETARD? devi eenervat bai c o b r a ...........sufer prea mult si abuzezi de faptu ca ai moderator la sectiunea asta

Alexutzz,omul mi-a raspuns la incertitudinea mea! Daca ti-e iti convine sa umpli topicul de off-topicuri este FIX problema ta si "datoria" mea sa tin totul curat,sa sterg totul ce nu are nici o legatura cu topicul respectiv.Nu abusez de faptul ca sunt moderator, ci doar imi fac datoria unuia si aia este de a tine sectiunea pe care o moderez pusa la punct.Daca ai alte intrebari iti voi raspunde la sectiunea " DISCUTII GENERALE".Eu iti sfatuiesc sa lasi insultele la adresa,nu le iau in seama ca nu are rost...nu imi amintesc sa zic eu ceva gen "retardat",etc la adresa voastra,dar cum ti-a fost insusita educatia asa o aplici

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Adevarata lupta ... :crack: :lol:

Oameni buni ... pentru CBR'ica 125 2007 se poate opta pt.editia REPSOL ? :| ca pe site'ul din RO nu am gasit...si nici un pret CIP/DDP ... nimic ! numai poze ! :| ..

Apropo ... Aprilica a scos ceva facelift pt.RS in 2007 ? Am vazut pe un site de dincolo ... o Aprilica plina de stickere...cik ar fi 2007 :| ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarata lupta ... :crack: :lol:

Oameni buni ... pentru CBR'ica 125 2007 se poate opta pt.editia REPSOL ? :| ca pe site'ul din RO nu am gasit...si nici un pret CIP/DDP ... nimic ! numai poze ! :| ..

Apropo ... Aprilica a scos ceva facelift pt.RS in 2007 ? Am vazut pe un site de dincolo ... o Aprilica plina de stickere...cik ar fi 2007 :| ...

La rs125 2007 sunt doar stikerele schimbate Spains No.1.

La noi nu a aparut deocamdata CBR`ul nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...