Sari la conținut

Hoinar


"Fanes"
 Share

Postări Recomandate

Salutare fratilor!

Ma gandesc serios sa incep un nou proiect daca o sa am timp ! Insa vreau sa va intreb si pe voi

daca se merita! Eu as vrea sa vand hoinarul insa pentru asta trebuie sa il pun la PUNCT! Am facut rost de toate piesele de care am nevoie ca sa il fac sa functioneze!

Cu cat se mai vinde un hoinar in stare buna de functionare??? (o sa revin si cu ceva poze, k sa vedeti si voi piesele )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer...uitate la Ioska,,,,,prima data cerea 300 Euro......acum 150......peste cateva zile scade la 100....nu il va cumpara niimeni ,,,sau doar daca il dai pe degeaba....sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer...uitate la Ioska,,,,,prima data cerea 300 Euro......acum 150......peste cateva zile scade la 100....nu il va cumpara niimeni ,,,sau doar daca il dai pe degeaba....sorry

 

Multumesc pt sinceritate! Dar eu nu vreau 300 de euro pe hoinar :grinbandit::laugh::blink::laugh::)

dar donatie nu fac... am muncit mult pt fieru' ala!

Editat de Sir_Fanes2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer...uitate la Ioska,,,,,prima data cerea 300 Euro......acum 150......peste cateva zile scade la 100....nu il va cumpara niimeni ,,,sau doar daca il dai pe degeaba....sorry

am eu cilindru chiulasa de hoinar ,daca te intereseaza .nu vreau bani pe ele .eventual ceva alte fiere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu cilindru chiulasa de hoinar ,daca te intereseaza .nu vreau bani pe ele .eventual ceva alte fiere

 

salutare frate! as avea nevoie de un cilindru si o chiulasa! ce as putea sa iti ofer in schimb?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am carbelitor daca vrei!!

 

frate ...carburator am ! as avea mai multa nevoie de un piston mai bun(poate niste sigurante; am si eu dar nu sunt intr-o stare foarte buna) si un rezervor cu robinet bun(am si dastea' dar tot asa, nu sunt foarte bune)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ...carburator am ! as avea mai multa nevoie de un piston mai bun(poate niste sigurante; am si eu dar nu sunt intr-o stare foarte buna) si un rezervor cu robinet bun(am si dastea' dar tot asa, nu sunt foarte bune)!

pistom am sigurante am bolt pe 10 da si pe 8 am!da segmenti CANCI!!aveam un teanc!cam de 20 de seturi dar i-am lasat in ploaie!si-s ruginitzi pana-n dintzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pistom am sigurante am bolt pe 10 da si pe 8 am!da segmenti CANCI!!aveam un teanc!cam de 20 de seturi dar i-am lasat in ploaie!si-s ruginitzi pana-n dintzi!

 

Segmenti mi-a promis cineva! a spus ca sunt noi, nefolositi, asa cum se faceau candva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer...uitate la Ioska,,,,,prima data cerea 300 Euro......acum 150......peste cateva zile scade la 100....nu il va cumpara niimeni ,,,sau doar daca il dai pe degeaba....sorry

Mihai .sincer pretul era tot asa cu suflet cat am pus in motor si de acolo se reflecta pretul.....nu vrea nimeni asta e nu ma supar merg cu el pana nu mai pote si sigur nu isi v-a da sufletul niciodata pentu k tin la fir si el tine la mine ..nu m-a lasat niciodata in drum .SI DAK O FACEA ...APROAPE DE CASA INTODEAUNA! Asa a fost sa fie! Nu mio lua in nume de rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioska...imi esti prieten.....si nu iti zic nimic in nume de rau!!!sincer dar vroiam sa spun ca numai vrea nimeni motoreta romaneasca hoinar!decat daca o fi pe degeaba......stiu ce hoinar ai...ai acelasi motor ca al meu(kit piston honda dyo de 41)numai ca al meu este si modificat....mere super si cred ca nu te-a lasat niciodata!dum nu m-a lasat nici pe mine al meu!mai bine tinel ca mai tarziu(peste cativa zeci de ani..)o sa vezi cum o sa fie.....Numai bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ioska...imi esti prieten.....si nu iti zic nimic in nume de rau!!!sincer dar vroiam sa spun ca numai vrea nimeni motoreta romaneasca hoinar!decat daca o fi pe degeaba......stiu ce hoinar ai...ai acelasi motor ca al meu(kit piston honda dyo de 41)numai ca al meu este si modificat....mere super si cred ca nu te-a lasat niciodata!dum nu m-a lasat nici pe mine al meu!mai bine tinel ca mai tarziu(peste cativa zeci de ani..)o sa vezi cum o sa fie.....Numai bine!!

Cred k ai deptate o sa-l tin in stare de functionre si v-a ajunge valoare istorica..... k si ultimul samaritean sau mohican!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...