Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Am iesit si eu ieri la o tura scurta. Cred ca in 2 saptamani putem sa ne dam, asa, lejer. Primele ture o sa le dau spre Baia Mare, pe Mesteacan, in recunoastere. :P

Cred ca si George s-a dat astazi. :D

buna ideea cu tura spre Baia Mare...si mai buna treaba cu recunoasterea,o sa ai nevoie,sa nu iti prinzi urechile cand o sa trec pe langa tine...sa stii in ce parte sa o iei :crack: :crack: yep,am iesit si eu asa lejer in jurul blocului,pfff....acum bagam motorul la servisat si,la fel zic si eu,in doua saptamani ne vedem "pe teren" :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna ideea cu tura spre Baia Mare...si mai buna treaba cu recunoasterea,o sa ai nevoie,sa nu iti prinzi urechile cand o sa trec pe langa tine...sa stii in ce parte sa o iei :crack: :crack:

In care viata? :blbl:

P.S. Vezi ca maine si joi sunt la Baia Mare, bem o bere. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In care viata?

P.S. Vezi ca maine si joi sunt la Baia Mare, bem o bere.

in viata asta,si in aia ce urmeaza.si cam in oricare viata:)) si de ma reincarnez in copac si tot te fac pe Mesteacan :crack: :crack: hai tu numa aici,ca berile le "lovim" noi cumva :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesteacanul ala e facut super de vreo 5 luni incoace :D

da da,din pacate am prins prea putina vreme buna,terminandu-l de facut abia pe sfarsit de septembrie...dar imediat vine vremea buna si o sa fie ceva "forta" :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Min 3:11

sunt situatii cand mai ajungi la mana celorlalti participanti la trafic. (din prostia ta - vezi cazul de fata, sau de nevoie)

 

soferul ala a salvat ziua.

 

ce mi se pare tare e ca dupa incident respectivul nu s-a potolit.

parca sfideaza putin niste chestii.. :)

 

personal, ma duceam dupa tipul cu golf(sau ce masina era) si-i strangeam mana, macar atat. ;)

 

a, da, si niste scuze ar fi mers.

 

oare intru in categoria motociclistilor adevarati? (nu cred, doar scrie pseudo-motociclist sub user :laugh: )

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu ma mir ?La ce trase adopta...bine ca n-a luat pe cineva cu el.

Imi pare rau pt el ,ca n-a avut un sfatuitor bun.

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Min 3:11

deci nu cred ca vrei sa ne compari cu mascaricii aia;nu luam asa curbele nici cand faceam scoala de soferi.

motoretele noastre sunt servisate la zi si nu se compara cu prastiile din filmare

pentru a va convinge va asteptam pe traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg cum dupa atata iarna nu aveti chef de iesit,vor fi 15+ grade.de fapt e o singura explicatie idioata pe care tot o aud- nu am motorul pregatit si prostii de astea.pai motorul trebuie sa fie pregatit 365 din 365.si 24 din 24.care e baietas.

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu e gata de drum otto dar parca as mai profita de placa asa putin pe sfarsitul sezonului. dar bineinteles daca toata lumea iese cu moto doar n-am sa lipsesc tocmai eu. asa ca unde se strang mai multi acolo merg. apropo 15/50 ala tie nu ti e bun in motor :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu e gata de drum otto dar parca as mai profita de placa asa putin pe sfarsitul sezonului. dar bineinteles daca toata lumea iese cu moto doar n-am sa lipsesc tocmai eu. asa ca unde se strang mai multi acolo merg. apropo 15/50 ala tie nu ti e bun in motor :))

am pus repsol 10/30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg cum dupa atata iarna nu aveti chef de iesit,vor fi 15+ grade.

La Bistrita sunt 11 grade si ploua. :angryfire:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg cum dupa atata iarna nu aveti chef de iesit,vor fi 15+ grade.de fapt e o singura explicatie idioata pe care tot o aud- nu am motorul pregatit si prostii de astea.pai motorul trebuie sa fie pregatit 365 din 365.si 24 din 24.care e baietas.

oamenii e diferiti. :)

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...