Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

nu stiu la Mures,dar la MARAmures se vasleste cu mare pricepere si spor de 3 zile..numai bine,se spala drumurile :crack: :crack:

exact,pleaca mizeria de pe asfalt.

 

nu, ieri si astazi a plouat in reprize.

 

asteptam weekendul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Oradea deja ninge ca-n povesti...

Cine e pregatit de iesit cu mobra?

la Baia Mare zapada de cativa zeci de centimetri care a inceput sa cada azi noapte de parca e ianuarie :eek: :angryfire: dar de duminica vine primavara se zice....in orice caz,eu azi trebuia sa ma duc sa iau mobra de la mecanic sa o testez,dar inca nu am lanturi si cauciucuri cu crampoane si cuie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu am fost weekend-ul trecut la Vatra-Dornei, la ski. Maine ma duc iar. Am vazut poze la Florin pe la Cavnic. Deci, nicio sansa sa ne dam pe motociclete, in viitorul apropiat. :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost weekend-ul trecut la Vatra-Dornei, la ski. Maine ma duc iar. Am vazut poze la Florin pe la Cavnic. Deci, nicio sansa sa ne dam pe motociclete, in viitorul apropiat. :-L

GRESIT!!!Mesteacanul e curat curat :10: am fost ieri la o tura si pe Gutin,cu masina,si si ala e curat...dar parca a fost bombardament asa gropi sunt,si cu tancu` te pierzi in ele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atita imp cit nu esti in distributie intr-un film asemanator, e o placere sa te uiti. Si mie-mi place , dar ereu imi aduce aminte ca si eu fac parte din aceeasi categorie, si ma linistesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Daca vremea e buna, noi o sa mergem spre Cluj / Baia Mare. In fiecare an, pana n-a dat caldura, am mers pe drumuri mai putin virajate, pt a nu face pe nebunii si sa ne "dezmortim".

Hai cu vremea buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Absent .

Astept :gumele cu talon inalt,quickshifter,bujii iridiu, brembo 18-20+ alte maruntisuri (stop cu semnale integrate+++ bla bla bla)

Motorul in principu e gata..vrum vrummm :scooter:

Take care now ,bye bye then..ne vedem prin mai- iunie ..sau dupa...pana-n octombrie :D

You guys, have fun !

 

post-19031-0-28467200-1365617127_thumb.jpg

post-19031-0-19693200-1365617142_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu stop cu semnale integrate si pot confirma cele spuse mai sus. Se "plang" chiar si prietenii de drum. Nu se vede foarte bine nici cand semnalizez, nici cand franez. Mai mult, cred ca e o chinezarie, pt ca s-a ars semnalizatorul pe dreapta. Recomand sa lasi stopul stock si sa-i pui ceva lampi de semnal slim, pe LED. Mi-am pus pe 1000RR si erau vizibile de la distanta mare. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu stop cu semnale integrate si pot confirma cele spuse mai sus. Se "plang" chiar si prietenii de drum. Nu se vede foarte bine nici cand semnalizez, nici cand franez. Mai mult, cred ca e o chinezarie, pt ca s-a ars semnalizatorul pe dreapta. Recomand sa lasi stopul stock si sa-i pui ceva lampi de semnal slim, pe LED. Mi-am pus pe 1000RR si erau vizibile de la distanta mare. :cheers:

da-l dracu de stop, daca esti mereu in fata nu ai nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu stop cu semnale integrate si pot confirma cele spuse mai sus. Se "plang" chiar si prietenii de drum. Nu se vede foarte bine nici cand semnalizez, nici cand franez. Mai mult, cred ca e o chinezarie, pt ca s-a ars semnalizatorul pe dreapta. Recomand sa lasi stopul stock si sa-i pui ceva lampi de semnal slim, pe LED. Mi-am pus pe 1000RR si erau vizibile de la distanta mare. :cheers:

pe spate daca nu ma insel inca am "borcanele" alea originale.

 

desi imi liasem semnalizari, nu am reusit niciodata sa le montez :rusinica:

 

da-l dracu de stop, daca esti mereu in fata nu ai nevoie

pai tocmai aici e problema. daca mergi in fata..... ai sanse sa fii ajuns din urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...