Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Am eu stop cu semnale integrate si pot confirma cele spuse mai sus. Se "plang" chiar si prietenii de drum. Nu se vede foarte bine nici cand semnalizez, nici cand franez. Mai mult, cred ca e o chinezarie, pt ca s-a ars semnalizatorul pe dreapta. Recomand sa lasi stopul stock si sa-i pui ceva lampi de semnal slim, pe LED. Mi-am pus pe 1000RR si erau vizibile de la distanta mare. :cheers:

pe spate daca nu ma insel inca am "borcanele" alea originale.

 

desi imi liasem semnalizari, nu am reusit niciodata sa le montez :rusinica:

 

da-l dracu de stop, daca esti mereu in fata nu ai nevoie

pai tocmai aici e problema. daca mergi in fata..... ai sanse sa fii ajuns din urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vii sambata pe Mesteacan, la George? :wink: Eu ma duc. :D

 

Sa inteleg ca sambata ne vedem pe mesteacan??? da de data asta nu mai pun apa minerala in vin... ca si data trecuta cred ca a fost expirata apa

Editat de dobro_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata, de data asta nu raman la Baia Mare. :P

Cred ca apar in zona si sambata si duminica. Mi-e un dooooor. :rolleyes:

Ne auzim la telefoane, poate ne asteptati la Dej si mergem in turma. :wavey:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

racerii lu' peste prajit, vad ca nu scoate niciunul nasul din barlog

racerii lu` peste prajit au iesit sambata si duminca la ars benzina,dar fara aparat foto :crack:

@stau-de-6:se pare ca se grupeaza adunarea pe Mesteacan-ring(eu cu G te asteptam in Dej daca e ora buna de plecare) :pics:

@dobro_c:de la apa ta minerala ma dor genunchii,cred :crack:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

racerii lu` peste prajit au iesit sambata si duminca la ars benzina,dar fara aparat foto :crack:

@stau-de-6:se pare ca se grupeaza adunarea pe Mesteacan-ring(eu cu G te asteptam in Dej daca e ora buna de plecare) :pics:

@dobro_c:de la apa ta minerala ma dor genunchii,cred :crack:

e clar, ai facut apa minerala la genunchi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am dat ieri si alaltaieri,sunt antrenat pe ms-brasov.

plec maine cu familia la munte la Bran, ca trebuie...

weekendul viitor sunt unde spuneti voi, imi scot 2 fise de la bujii sa putem sa mergem impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa mergem impreuna, zi-mi, sa-mi scot bicicleta la lumina. :D

Pe Tihuta inca nu se poate urca, e "racoare". Dar cu siguranta dupa Paste o sa fie vremea buna si va asteptam aici. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am dat astazi pe Mesteacan, impreuna cu George si Cata. Se lucreaza pe alocuri si camioanele/utilajele aduc pamantul in drum. Se poate merge, dar inca nu foarte tare. Asteptam sa se curete ca lumea si revenim. :rolleyes: Mai mult mi-a placut tronsonul de la Dej la Mesteacan, cu niste viraje de toata frumusetea pe langa padure, asfaltul perfect. :P

 

post-28093-0-38103400-1366481210_thumb.jpg

post-28093-0-10120500-1366481217_thumb.jpg

 

Maine incercam sa urcam pe Tihuta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stau-de-6:niculeeeee....impresii mai multe si pareri se cer de la baia mare.a fost misto ieri,asa lights :rusinica:

azi am iesit iar o gasca frumusica(vreo 6 motoare),si am inceput sa dam pe ele un pic sa manance jar...fata de ieri s-a curatat mult Mesteacanul,speram la ceva ploi si sa inceteze cu lucrarile la drum...dar azi am polizat un pic asa de inceput de sezon.Gremlin s-a comportat exemplar,gumele evident se cer schimbate cu ceva pe masura lui :rusinica: in maxim o luna va fi distractie maxima :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am urcat si noi pe Tihuta. Din pacate, fiind zona de munte, am resimtit bine temperatura scazuta. Cauciucurile s-au incalzit putin, dar degeaba, asfaltul era rece. E mult praf pe drum. Inca nu e de forja aici. Asteptam...

George, situatia era la fel ca pe Mesteacan. :P

Una peste alta, e bine ca a venit primavara si putem sa ne dam pe mobre. Hai cu vremea buna! :rolleyes:

 

 

post-28093-0-43857900-1366568409_thumb.jpg post-28093-0-17936200-1366568418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am urcat si noi pe Tihuta. Din pacate, fiind zona de munte, am resimtit bine temperatura scazuta. Cauciucurile s-au incalzit putin, dar degeaba, asfaltul era rece. E mult praf pe drum. Inca nu e de forja aici. Asteptam...

George, situatia era la fel ca pe Mesteacan. :P

Una peste alta, e bine ca a venit primavara si putem sa ne dam pe mobre. Hai cu vremea buna! :rolleyes:

 

 

attachicon.gif919286_10201084212528174_1139630695_o.jpg attachicon.gif921502_10201084360691878_1725875786_o.jpg

 

 

Cam buna mincarea in zona voastra. :cheers:

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nicolai,pacat ca n-ati venit si duminica...situatia nu a mai fost la fel

Las' ca mai venim, de abia a venit caldura. :D

 

 

Cam buna mincarea in zona voastra. :cheers:

Doar nu vrei sa ne ia vantul de pe motociclete, nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...