Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

si uite ca se face al 4-lea weekend consecutiv in care Gremlin e prezent pe Mesteacan.si ghici ghicitoarea mea...gumele,care inainte erau peste 50%,acum se termina :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vrei, in 11, sambata, vin eu cu tine pe Tihuta. :rolleyes:

 

hmmm,. suna tentant. cred ca vin. sa mai caut pe cineva si vin. mii urat sa vin singur. dar ma bag, ca setea e mare. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm,. suna tentant. cred ca vin. sa mai caut pe cineva si vin. mii urat sa vin singur. dar ma bag, ca setea e mare. :))

Tine-ma la curent.

 

Nicule un Popas Gurmandu ceva?

Luna asta nu vin la Bucuresti. Luna viitoare, cu siguranta. Si cand am fost la SMAEB, tot acolo ne-am oprit si am mancat. :D

 

 

_______________________________________________________________

 

Mno, Crazy-devil, ajungi maine? Te astept pe undeva? :rolleyes:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dar pana de curand erati o groaza care doreau sa se dea pe serpentine,acum v-a inghitit pamantul!

 

clar ca e numai gura de unii

 

maine 10.00 plec spre Brasov, ma intalnesc cu niste amici si mergem la Danes

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, Crazy-devil, ajungi maine? Te astept pe undeva? :rolleyes:

 

ajung pana la humor sau campu lung cu "o" prietena. nu am avut cu cine sa vin mai mult. lumea nu vrea sa iasa. cu tipa asta nu pot veni pe motor si sa mai si trag, pt ca sta ca un copac. lasam pe august poate ne adunam toti dupa cum am tot vorbit. dar tare mii ca lumea se va da lovita.

 

in cel m ai rau/bun caz, daca reziliez treaba cu tipa, trag tot la deal.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajung pana la humor sau campu lung cu "o" prietena. nu am avut cu cine sa vin mai mult. lumea nu vrea sa iasa. cu tipa asta nu pot veni pe motor si sa mai si trag, pt ca sta ca un copac. lasam pe august poate ne adunam toti dupa cum am tot vorbit. dar tare mii ca lumea se va da lovita.

 

in cel m ai rau/bun caz, daca reziliez treaba cu tipa, trag tot la deal.

 

Hai incoace, si eu vin cu prietena, dar o las in partea cealalta si fac singur cateva ture. La 13:00 plecam incolo. :)

 

zeci de pagini pt nimic. de fapt, fiecare se da in zona lui.

Eu si George ne-am dat pe Bogata, Tihuta si Mesteacan. :rolleyes:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu si George ne-am dat pe Bogata, Tihuta si Mesteacan. :rolleyes:

Yep.deci @Jagi:lumea chiar se da...unii dintre noi;)

Nu prea este drum virajat in tara sa nu-l fi facut de cateva ori,pe putin...si aici nu vorbesc doar de zona mea;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai incoace, si eu vin cu prietena, dar o las in partea cealalta si fac singur cateva ture. La 13:00 plecam incolo. :)

 

Eu si George ne-am dat pe Bogata, Tihuta si Mesteacan. :rolleyes:

eu plec pe la 15:00 si cred ca la 16:30 sunt acolo. ma cazez in Vama. da-mi un semn daca e ceva ceva. (0747803556) ca m-as baga la un mestecanis. daca nu si maine, dar am inteles ca ai nunta si maine trebuie sa ma intorc. (in cazul in care nu caut cazare mai la deal si sa ma intorc luni)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu Denis ne-am dus si ne-am dat cu baietii de la Mures pe la Sighisoara, tu pe unde si cu cine te-ai dat? :blbl:

Da ce , io m-am laudat ca ma dau la Serres? Chiar m-am dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost, m-am dat si am mancat un bors de peste foarte bun. :D Maine ma duc la nunta, asa ca nu pot decat sa-ti urez distractie placuta! :wavey:

 

 

post-28093-0-27108200-1368295880_thumb.jpg

post-28093-0-88419300-1368295888_thumb.jpg

post-28093-0-32243900-1368295895_thumb.jpg

post-28093-0-97219900-1368295900_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e nu sa pui neaparat piciorul jos, ci sa apleci motoreta f mult. poti sa pui genunchiul jos sa ai 80 intr-o curba sau sa nu il pui si sa ai 180.

 

sunt convins ca baietii de pe Tihuta sunt pe varianta B.sper.

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu pe Mestecanis de ieri pana azi. frumos frumos frumos. noroc ca intamplator l-am vazut pe Ovidiu (Servant1980 de pe forum) cu VTR SP2 si am avut cat de cat cu cine sa ma "plimb"

imi pare rau ca nu am putut sa ne intalnim Nicule, ca tare mi-ar fi placut o ieseala cu tine. nu am putut nici eu sa trag tare pt ca nu am avut cu cine sa ma iau si nici asfaltul nu-l stiam.

 

pun si eu o poza, si am sa revin cu altele.

post-59565-0-38963700-1368364686_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz de-o scapi, te opresti pina-n parapet?

pfffff. grea intrebare. cred ca da, pt ca e o curba relativ larga care nu o iei chiar in viteza. iar distanta de unde sunt eu pana la parapet, e destul de maricica.

 

dar este riscul sa opresti in parapet. asta tine de dinamica accidentului. mi-a alunecat de cateva ori spatele,dar am redresat-o foarte usor. asfaltul e destul de aderent si fara crapaturi, denivelari sau peticit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am numarul tau, mai am pe prietenul din Suceava cu SP2 si sper sa mai gasim pe cineva. imi pare enorm de rau ca nu am venit de alaltaieri si sa urc ieri cu voi. dar.... avem timp. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfffff. grea intrebare. cred ca da, pt ca e o curba relativ larga care nu o iei chiar in viteza. iar distanta de unde sunt eu pana la parapet, e destul de maricica.

 

dar este riscul sa opresti in parapet. asta tine de dinamica accidentului. mi-a alunecat de cateva ori spatele,dar am redresat-o foarte usor. asfaltul e destul de aderent si fara crapaturi, denivelari sau peticit..

Nu o iei tu in viteza, dar la cit de larga pare curba, e de forja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...