Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care este cota la ora actuala????cu ce am gresit nu stiu,vrei sa zici ca tu ti pasul cu noi??uite care e treaba,vreau sa iti cumpar aprilia,zi ultimul pret...dar daca ti-o cumpar promite ca dispari pt.totdeauna de pe motociclism.ro.....ia zi pretu!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

care este cota la ora actuala????cu ce am gresit nu stiu,vrei sa zici ca tu ti pasul cu noi??uite care e treaba,vreau sa iti cumpar aprilia,zi ultimul pret...dar daca ti-o cumpar promite ca dispari pt.totdeauna de pe motociclism.ro.....ia zi pretu!!!!

 

grasule,canta la ala masa...

 

ia si da-te in competitii daca esti asa ''talentat''.

 

baiatul ala a intrebat doar daca se poate da cu voi (si cred ca mai degraba se referea la altii,nu la tine). Nu te-a intrebat daca poate tine pasul cu tine,ca nici nu-l intereseaza asta. Cum nici pe mine nu ma intereseaza.

 

Ti-au mai zis si altii,aici e topic cu serpentine,cu forja stradala. Du-te si uploadeaza-ti pozele alea cand te dai singur in cerc, pe alte topicuri :)

 

Iar n-am ce pret sa-ti zic, nu am nimic de vanzare.

 

Puneti si voi o filmare/poza ceva nou (chiar daca nu-i cu voi,si chiar daca nu-i de la noi din tara)... macar sa nu mestecam aceeasi guma all over again :)

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cbr 929 cu gume dunlop qualifier 2 pe serpentine am ceva sanse sa ma dau ca si voi? sau mai repede fac un tranta? :)

Cind va apucati de dat tare pe serpentine, cel mai bine e sa ai cele mai aderente cauciucuri, fiind la inceput, automat comiti erari mai mari. Cind esti avansat ca cei ce posteaza pe aici, poti sa pui orice opinci. Nu mergeti pe ideea ca :"lasa, merg mai incet, si am grija, ca de cele mai multe ori nu tine". 929 e un motor smecher rau pe curbe, e chiar cu mult peste alte modele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceti ca nu aveti bani de cauciucuri, cind se produce buff-ul costa mult mai mult pagubele, asta daca nu pui la socoteala si durerile. Se exclude din start discutia despre ce se intimpla daca cind ai cazut, te intersectezi cu masina(caz cunoscut de la un prieten bun care si-a pierdut cumnatul , care de regula mergea incet, dar a accelerat o data mai tare si s-a prapadit).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI ADRIAN ...TE SUN IMEDIAT SA TE GANDESTI LA PRET,VB.SERIOS VREU SA ITI CUMPAR MOTORETA...JAGI E LA INALTIME,TU MAI AI PANA TE RIDICI ADRIANE...IA ZI PRET SI MERGI AZI CU PRIETENA LA O PIZZA,SI VEZI CA VINE SI 1-8 MARTIE,AI SI BANI PT. DISTRACTIE LA PITI....IA ZI PRETUL.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adrian:man,observi ca esti singurul care "se ia la tranta" cu restul "grupului"?si daca nu-ti place sa mesteci aceeasi guma,te poti duce in alta parte linistit sa mesteci ce vrei tu...no offence dar nu esti funny deloc:)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

@adrian:man,observi ca esti singurul care "se ia la tranta" cu restul "grupului"?

 

sa-nteleg ca toti de aici sunteti un grup (inclusiv, suzuki73 si JAGI, in acelasi grup cu tine), iar eu sunt doar un prost care da din gura off topic?:)

 

Hai ca ma retrag, va las sa va lingeti reciproc cu poze repostate si lectii de ''pista'' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da unde te duci??

inca astept pretul mobrei

mergi la un somn de amiaza??

sau iesi de pe motociclism.ro de tot?

Pai tu nu ai poze de pe serpentine, nici circuite,

dar unde te plimbi frate cu motoru???

Editat de suzuki73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ok,si asa sunt din bihor,numa eram curios daca pot sa ma "plimb" pe serpentine cu aceste gume.pasul cu voi nu cred ca pot tine. cam ce presiuni recomandati? ca sa fie cat mai aderente? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

gen Adrian,don't let the door hit you on your way out :)


@Suzuki: ma plimb prin oras, cu a II-a, si mai cad pe pietris din cand in cand,pt ca nu stiu sa franez, blochez fata :( Si ma dau si pe o roata in borduri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ok,si asa sunt din bihor,numa eram curios daca pot sa ma "plimb" pe serpentine cu aceste gume.pasul cu voi nu cred ca pot tine. cam ce presiuni recomandati? ca sa fie cat mai aderente? :)

Pasul cu noi il poti tine,daca vi cu noi,sa te integram in grup si iti vom spune cum sa tragi de gaz..

Dar noi vom merge pe Hungaro,si daca vrei te putem lua cu cu noi..

La presiune mai vb.,depinde ce viteze abordezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in poza 3 pozitia e eronata

tu dupa ce te-ai luat?

 

bravo,vezi mai crazy,asa se merge...

in pozele alea am vrut doar sa-ti arat ca am fost pe circuit, nu ca ma dau sau nu tare ;)

 

care este cota la ora actuala????cu ce am gresit nu stiu,vrei sa zici ca tu ti pasul cu noi??uite care e treaba,vreau sa iti cumpar aprilia,zi ultimul pret...dar daca ti-o cumpar promite ca dispari pt.totdeauna de pe motociclism.ro.....ia zi pretu!!!!

cota e de 1:3

nu-ti va vinde aprilia pt ca nu poate sta fara forum. renunta la motor, dar la forum nu :lol:

 

 

baiatul ala a intrebat doar daca se poate da cu voi (si cred ca mai degraba se referea la altii,nu la tine). Nu te-a intrebat daca poate tine pasul cu tine,ca nici nu-l intereseaza asta. Cum nici pe mine nu ma intereseaza.

nu-i iau apararea, dar i-a raspuns cat de frumos s-a putut. nu se poate tine de cei cu GP sau Supercorsa. asta avand in vedere acelasi nivel de experienta.

 

sa-nteleg ca toti de aici sunteti un grup (inclusiv, suzuki73 si JAGI, in acelasi grup cu tine), iar eu sunt doar un prost care da din gura off topic?

 

Hai ca ma retrag, va las sa va lingeti reciproc cu poze repostate si lectii de ''pista''

baga o ceapa

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gen Adrian,don't let the door hit you on your way out :)

 

@Suzuki: ma plimb prin oras, cu a II-a, si mai cad pe pietris din cand in cand,pt ca nu stiu sa franez, blochez fata :( Si ma dau si pe o roata in borduri ;)

Aoleu...imi pare rau sa aud ca mai mult esti pe jos decat pe motor

E....lasa ca cresti mare si te inveti,succes...

Si vezi...dai a-3-a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...