Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Adrian

Nu eram ironic doar că scriam de pe telefon, într-o stație, aşteptînd un maxi-taxi. Cred că a fost o eroare simplă de scriere, am eu alte scăpări gramaticale dar asta nu este una dintre ele.

 

Ma bucur ca ai oua sa recunosti ca nu a fost o ironie. Altul, depistand ca a gresit,si-ar fi ascuns greseala, punand-o pe seama unei pseudo-ironii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am trecut pe PM ca să nu mai poluez aici. Cer scuze pentru off topic :emoticonulcuberileciocnite:

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Otto cu ce vine iepurasul ?

sper ca saptamana asta vine, sa il asteptam! e un iepure nervos,oricum.

 

Ciao..otto.vin anu asta cu siguranta.pt.ca se termina pista pe la voi anu asta...acolo o sa fie misto...ne inatalnim toti nebuni si dai forje...dar pana atunci mai am vreo 200 litri de vin de baut

ma bag si eu la 100...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai mai baiatule ca Nicu si gasca numai spun ca vin pe aici si atat

Nicu si gasca au fost pe Tg-Mures - Sighisoara cu voi, in 2008.

Tu te lauzi ca ajungi pe Tihuta inca de pe vremea cand aveai motocicleta. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din 2009, acum 999 de ani :haha: , de cand s-a asfaltat Tihuta, ma tot "ameninti" ca ajungi aici. Mi s-a demodat echipamentul, am schimbat 2 mobre si tu tot n-ai venit.:D

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a demodat echipamentul, am schimbat 2 mobre si tu tot n-ai venit. :D

 

Da si acum nu mai e cazul pt ai hornet care e egal cu zero pe virajele de viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da si acum nu mai e cazul pt ai hornet care e egal cu zero pe virajele de viteza

Stai linistit, ca daca apare Otto, nu vin cu Hornet-ul. Cine stie cand il mai prind pe Tihuta, in urmatorii 1000 de ani. :D

Tocmai de-aia o sa pun si camere de filmat, sa ramanem cu o amintire. :rusinica:

 

L.E. Am postat odata cu Cristi, pe acelasi gand. :P

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da si acum nu mai e cazul pt ai hornet care e egal cu zero pe virajele de viteza

Te pot contrazice si Nicu iti poate confirma;) problema e sus pe Tihuta pe zonele drepte,acolo are probleme Hornetul fata de o carenata,nu pe curbele de 150+kmh.important e cine e la ghidonul Hornetului,cat cojones are sa traga de el:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

inca putin si-mi vand Aprilia si mai pun bani sa-mi iau si eu un Hornet din asta, vad ca e spaima vitezanelor,nu de alta....la ce citesc pe aici :)))))))

 

 

daca o sa ma intalnesc vreodata cu un Hornet pe drum,o sa-l ocolesc si nici n-o sa-ncerc sa-l depasesc :( n-as suporta umilinta sa ma ''faca'' :(

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca putin si-mi vand Aprilia si mai pun bani sa-mi iau si eu un Hornet din asta, vad ca e spaima vitezanelor,nu de alta....la ce citesc pe aici :)))))))

 

 

daca o sa ma intalnesc vreodata cu un Hornet pe drum,o sa-l ocolesc si nici n-o sa-ncerc sa-l depasesc :( n-as suporta umilinta sa ma ''faca'' :(

Mda...din nou te-ai simtit dator sa arunci o ironie ieftina si jenanta...de unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca Otto sa ma depaseasca pe Tihuta, trebuie sa se indeplineasca toate conditiile de mai jos:

1. Otto sa-si ia S1000RR si sa vina cu gume noi.

2. Eu sa vin cu Hornet-ul si gumele pe care le am acum.

3. Otto sa depaseasca frecvent in virajele fara vizibilitate pt a ma prinde din urma.

 

Cum doar punctele 1 si 3 sunt posibile, Otto o sa aiba o filmare de maxim 15 secunde, cu o camera montata pe codita mea, orientata in spate. Dupa care farurile lui Otto o sa se faca mici, mici, mici. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Mda...din nou te-ai simtit dator sa arunci o ironie ieftina si jenanta...de unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere;)

 

ca sa-ti intorc replica aia foarte inteligenta cu frustrarea: iti revarsi frustrarea pt ca ai avut Hornet si simti cumva ca-ti jignesc fostul agregat ?:))

 

nu stiu care din noi o ia personal si care nu stie sa tina la gluma :))) lasa ma,bine ca e suficient la tine,cat si pentru mine :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nicule,sa nu crezi ca otto nu e un motociclist de nedepasit,trebuie atacat pe franare...te invat eu.

Umbla vorba prin sat ca nici pe viraje nu stie si poate fi depasit pe exterior. :D

 

 

Singura serpentina pe care a vazut-o Adrian, este cea de la cazanul de tuica :crack:

:lool:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...