Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se inclina usor focusul? :P

La viteza astronomica pe care o aveam(vezi kilometrajul) eram cu coatele pe jos...:))))) mi-am pus casca sa nu stau ca un caine cu limba scoasa pe geam cand luam cele 300 de curbe pe care am fost:D(fostul meu loc de joaca-Gutinul,acum in ruine datorita autoritatilor:300+ de curbe fara carute,balega,oameni,sate sau orice fel de trafic...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a intrebat Moshnegutu de Tg Secuiesc aici mare revolta ce ati facut ca e offtopic ca topicul asta e pt serpentinari ca bla bla ,cu ocazia asta mi-am adus aminte si de bmw`ul "coca"

'totul se iarta ,nimic nu se uita'

noi asteptam si altele mai frumoase cu bratele deschise ,noi nu ne luam de voi :)



sunteti niste rai :) . Georgica si Levi "spusa la doamna" :)))

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a intrebat Moshnegutu de Tg Secuiesc aici mare revolta ce ati facut ca e offtopic ca topicul asta e pt serpentinari ca bla bla ,cu ocazia asta mi-am adus aminte si de bmw`ul "coca"

'totul se iarta ,nimic nu se uita'

noi asteptam si altele mai frumoase cu bratele deschise ,noi nu ne luam de voi :)

 

 

sunteti niste rai :) . Georgica si Levi "spusa la doamna" :)))

Man,...care e offtopicul?e legat de serpentine ce am scris eu,si am si detaliat(asta daca te uiti atent la ce am scris)...si e un post legat de topic,nu doua nu doua trei pagini despre circuit:) sa vina odata primavara pe bune:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

vreme naspa la voi,sau cum ?

Decenta,dar numai de iesit in oras,ori eu cum nu scot motorul decat pt afara din oras,nasooool:P

Nicule,baga poze sa vada ochiu' Hornet-style..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicule,baga poze sa vada ochiu' Hornet-style..

 

Am fost cu Hornet-ul doar pana acolo. Am luat BMW-ul lui Iosif si R6 lui Ovidiu la o tura. :D Foarte distractiv si Hornet-ul, o sa pun niste GP Racer-uri, cu siguranta creste factorul fun si mai mult. :rolleyes:

 

post-28093-0-90572700-1395682096_thumb.jpg post-28093-0-27331700-1395682110_thumb.jpg post-28093-0-47620400-1395682117_thumb.jpg

post-28093-0-71101000-1395682134_thumb.jpg post-28093-0-35562500-1395682169_thumb.jpg post-28093-0-98173400-1395682289_thumb.jpg

 

 

L.E. Offtopic: Sambata a fost prezentarea oficiala Crazy Snails Racing Team, echipa cu care vom concura anul acesta in RoSBK. :rolleyes:

 

post-28093-0-40581600-1395682621_thumb.jpg post-28093-0-92846800-1395682627_thumb.jpg

post-28093-0-33456900-1395682643_thumb.jpg post-28093-0-54287700-1395682653_thumb.jpg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am fost cu Hornet-ul doar pana acolo. Am luat BMW-ul lui Iosif si R6 lui Ovidiu la o tura. Foarte distractiv si Hornet-ul, o sa pun niste GP Racer-uri, cu siguranta creste factorul fun si mai mult.

 

DSC_9574.JPG DSC_9602.JPG DSC_9578.JPG

DSC_9522.JPG DSC_9628.JPG IMG-20140324-WA0008.jpg

 

 

L.E. Offtopic: Sambata a fost prezentarea oficiala Crazy Snails Racing Team, echipa cu care vom concura anul acesta in RoSBK. :rolleyes:

 

1.jpg 7010_1420771484840770_1428985599_n.jpg

10003831_1420769921507593_1973824981_o.jpg 10006023_1420344081550177_1129189305_o.jpg

This is why this topic has attenders:)) bine bah,cu alea doua stim toti ca se merge lejer...dar poza cu Viespea pe curba,unde e?:P

 

Offtopic:ghici cine lipseste?:(

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

This is why this topic has attenders:)) bine bah,cu alea doua stim toti ca se merge lejer...dar poza cu Viespea pe curba,unde e? :P

asta ma asteptam si eu sa vad. poze cu viespea si cu "janunghiu" jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca Otto sa ma depaseasca pe Tihuta, trebuie sa se indeplineasca toate conditiile de mai jos:

1. Otto sa-si ia S1000RR si sa vina cu gume noi.

2. Eu sa vin cu Hornet-ul si gumele pe care le am acum.

3. Otto sa depaseasca frecvent in virajele fara vizibilitate pt a ma prinde din urma.

 

Cum doar punctele 1 si 3 sunt posibile, Otto o sa aiba o filmare de maxim 15 secunde, cu o camera montata pe codita mea, orientata in spate. Dupa care farurile lui Otto o sa se faca mici, mici, mici. :crack:

amice,vezi ca punctele 1 si 3 sunt valabile la ora actuala dar crede-ma ca nici cu nimic nu ma depasesti poti sa iti iei racheta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

This is why this topic has attenders:)) bine bah,cu alea doua stim toti ca se merge lejer...dar poza cu Viespea pe curba,unde e?

 

Offtopic:ghici cine lipseste?

asta ma asteptam si eu sa vad. poze cu viespea si cu "janunghiu" jos.

Poze cu viespea pe curbe o sa fie dupa ce da caldura si schimb gumele.

George, reintregim echipa la Brno. :D

 

 

A iesit super Nicule,felicitari si succes ,cred o sa fie nasol rau cu bmw`ul ala printre pamanteni

Merci, sa fie! N-am apucat sa ma dau tare mult cu BMW-ul, dar, oricum, e de pe alta planeta. :rolleyes:

 

 

amice,vezi ca punctele 1 si 3 sunt valabile la ora actuala dar crede-ma ca nici cu nimic nu ma depasesti poti sa iti iei racheta

Ia, uite cum te asteptam noi pe Tihuta.

 

post-28093-0-07072400-1395693659_thumb.jpg

 

Mai montez doar camerele, sa filmez si sa te pun pe Youtube. O sa rada toata lumea de tine ca iei curbele din ghidon, desi te dai cu BMW-ul. :haha:

Te asteptam la vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iosif se baga cu aia grei anul asta??

Da, Iosif se da la SBK, eu si George la Rookies 1000 iar Ovidiu Marian se da Rookies 600.

 

 

pozele sunt frumose si sunt convins ca mergeti bine Nicusor, dar sunt niste ani de experienta in spate,sper ca asta nu ai omis din calculele tale

Tăvişor, vezi ca daca esti prea batran ai prea multi ani de experienta in spate iar nu e bine. Nici macar Rossi nu mai face mare treaba in ultima vreme. :haha:

Astept sa vina Florin si Viespea. Cu ei sigur ne distram mai mult, o sa mergem mai multi km impreuna. Pe tine te pierdem dupa primul :blbl:

L.E. Mai baga o fisa la mail-ul ala, mi l-ai trimis fara att.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb.cu viespea.anu asta a zis ca ataca titlul....va asteapta pe toti la SOVATA la un sprit si povestirii adevarate...

 

da, la povesti vanatoresti cred...

 

Da, Iosif se da la SBK, eu si George la Rookies 1000 iar Ovidiu Marian se da Rookies 600.

 

 

Tăvişor, vezi ca daca esti prea batran ai prea multi ani de experienta in spate iar nu e bine. Nici macar Rossi nu mai face mare treaba in ultima vreme. :haha:

Astept sa vina Florin si Viespea. Cu ei sigur ne distram mai mult, o sa mergem mai multi km impreuna. Pe tine te pierdem dupa primul :blbl:

L.E. Mai baga o fisa la mail-ul ala, mi l-ai trimis fara att.

vezi pe fbk am pus o poza.cred ca nici nu mai vin pana acolo ca o sa ma plictisesc, sa nu adorm pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi pe fbk am pus o poza.cred ca nici nu mai vin pana acolo ca o sa ma plictisesc, sa nu adorm pe motor

M-am uitat la poza, am intors-o pe toate partile si n-am vazut nicaieri vreo optiune de a merge singura foarte tare. Mai mult o incurci. :blbl:

Lasand gluma deoparte, e smecherie racheta! :rolleyes: S-o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...