Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

pozele le am pe tel si nu stiu de ce nu recunoaste bluetooth-ul laptopului,putina rabdare va rog.Niculae, asta mere si singura mai...

In cazul asta cumpar si eu una daca merge singura,si pot sa o las mai moale cu pregatirea fizica zilnica:P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele le am pe tel si nu stiu de ce nu recunoaste bluetooth-ul laptopului,putina rabdare va rog.Niculae, asta mere si singura mai...

Tataie, te depaseste tehnologia. :D La fel o sa te depaseasca si tehnologia de pe BMW.

Hai ca te ajut eu cu poza, am facut upload direct de pe tel. :haha:

post-28093-0-59674700-1395861225_thumb.jpeg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nota 10.văd că să ţinut de cuvânt.

A zis că deocamdată nu mai intră pe japoneze

Te aşteptăm la hungaroring..

Vi cu bătrânul viespea,stai în spatele lui şi prinzi câte ceva.

Sau la brano,slovacia ring acolo poţi vedea performantele bmw-ului,că pe stradă nu ştiu dacă le atingi vreodată ...

Acuma tu şti mai otto ce vrei,poate nu eşti curios de performantele bmw-ului ...ciao tutti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Va salut,

Stie cineva starea drumului dintre reghin si tg mures?

din ce am vazut pe maps parea cam in paragina

Mersi frumos

E in regula. Se mai lucreaza pe ici-colo, dar se merge bine.

 

Felicitari Otto, dupa ce ca esti cel mai rau din curtea scolii iti mai iei si cea mai performanta scula!:)

Cand spui "cel mai rau", faci referire, si tu, la skill-urile lui. Nu? :haha:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uai serpentinarilor, ce fel de go pro folosiţi voi şi ce recomandaţi? Am găsit pachet de Go Pro 3 White parca, la vreo 1100lei nou. daca nu ma insel era cu wi fi. Şi nu ştiu ce sa fac. Mai erau şi alte tentative (Denver) la vreo 3-400 lei, care nu arătau asa rău.

Merita sau nu?

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uai serpentinarilor, ce fel de go pro folosiţi voi şi ce recomandaţi? Am găsit pachet de Go Pro 3 White parca, la vreo 1100lei nou. daca nu ma insel era cu wi fi. Şi nu ştiu ce sa fac. Mai erau şi alte tentative (Denver) la vreo 3-400 lei, care nu arătau asa rău.

Merita sau nu?

Go pro 3 black edition si go pro hero2...astea se folosesc la baia mare si isi fac datoria,evident cu un mic plus pt hero3 black.din cate am vazut si auzit nu as lua nimic altceva decat gopro hero 3.pt diferenta de pret pana la black,fa un efort si ia unul invloc de white...parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu ...se pregateste crazy pt.filmarile periculoase ce vor fi pe hungaro

nici gand.intai trebuie sa fiu sigur daca o sa vin, ca dupa aia oi vedea daca e nevoie sau nu de camera.

eu doar vazusem intr-un magazin si ma cam tenta pretul. dar am analizat situatia bine si am ajuns la concluzia ca (personal) nu merita. am telefonul care-mi poate filma Full HD 1920x1080 (30fps) sau 1280x720 (60fps) la care am chiar si adaptorul de trepied sau suport de parbriz. (acea "piulita")

ce-i drept, nu e waterproof, dar la cat ma intereseaza filmatul pe timp de ploaie, putin ma intereseaza.

dar, am sa vad cu se descurca, iar daca nu-mi place, cel mai probabil imi voi lua un Go Pro. trebuie doar sa-i gasesc motovatia. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

dar, am sa vad cu se descurca, iar daca nu-mi place, cel mai probabil imi voi lua un Go Pro. trebuie doar sa-i gasesc motovatia. ;)

Vezi ca Hero-ul are lentila wide si filmeaza la 170 de grade.

 

Citeste pe aici: /index.php?/topic/685709-camere-pe-moto/?p=1333102

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...