Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut,

Stie cineva starea drumului dintre reghin si tg mures?

din ce am vazut pe maps parea cam in paragina

Mersi frumos

Am trecut acum pe acel traseu. Pe sensul Targu Mures - Reghin te deviaza pe un drum de tara, cam 1 km.

Daca vii invers, n-ai probleme. Se lucreaza la un pod si se circula doar pe un sens.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le am de la un prieten imprumut ,au fost folosite o singura data in iarna asta la schi/placa ,poate o sa mearga si pe mobra ,sunt tare curios daca a mai folosit cineva asa ceva pe mobra si ce feedback are

post-33534-0-46314200-1396360448_thumb.jpgpost-33534-0-95210800-1396360448_thumb.jpgpost-33534-0-50854100-1396360449_thumb.jpgpost-33534-0-13465700-1396360450_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le am de la un prieten imprumut ,au fost folosite o singura data in iarna asta la schi/placa ,poate o sa mearga si pe mobra ,sunt tare curios daca a mai folosit cineva asa ceva pe mobra si ce feedback are

attachicon.gifIMG_3672.JPGattachicon.gifIMG_3674.JPGattachicon.gifIMG_3676.JPGattachicon.gifIMG_3679.JPG

Nimic mai simplu.....fa o proba si da si cu parerea,doar stii ca cel mai important (ptr propria persoana) este ce crezi tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa deschid putin cutia Pandorei:

 

/index.php?/topic/709890-vand-kawasaki-z-1000-2008/&do=findComment&comment=3713055

 

Sper sa am timp sa-mi iau 3 pungi de pop-corn.....

Offtopic. Ce e cu asta?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Mures racing at his its best;)...pe serpentine...deci nu e chiar offtopic:P

 

Offtopic. Ce e cu asta?

 

nimic, stai jos, ai 4 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

nimic, stai jos, ai 4 :)

Yep,engleza mea inainte de baut prima gura de cafea:)

@crazy:la cat stai pe topic aici trebuia sa stii filmarea:P un fel de Biblie pt "curbarii" wanna be:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mures racing at his best;)...pe serpentine...deci nu e chiar offtopic:P

acum l-am vazut tot, dar nu-l stiam :D

 

nimic, stai jos, ai 4 :)

inchide! ca te suna unul dintre consultantii nostri :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo gara...nimeni n-are nimic de aberat?ca de o poza sau alte cele nu incape vorba:) asteptam caldura mergamd pe la RAR si suntem respinsi ca nu merge becu ce lumineaza numarul de inmatriculare:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea trimit omul sa-i faca ITP la 998 ca miercuri ajung in tara si vreau s-o duc la RAR. totusi, cand vad vremea, am un asa mare morcov in anus... de vai vai.. dar, sa speram ca se face mai frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea trimit omul sa-i faca ITP la 998 ca miercuri ajung in tara si vreau s-o duc la RAR. totusi, cand vad vremea, am un asa mare morcov in anus... de vai vai.. dar, sa speram ca se face mai frumos.

Si mie mi-a inghetat creierul in cap azi..norocul meu a fost ca ploaia a inceput exact in clipa in care am bagat motorul in garaj:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de facut un drum pana la Sovata la sfarsitul lunii mai la pensiunea unui motorist,si tre sa fiu road-legal;))

 

poti sa ma contactezi sa iti arat drumul daca nu il cunosti mures-sovata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

poti sa ma contactezi sa iti arat drumul daca nu il cunosti mures-sovata

Vezi ca George vine cu vitezana acolo si merge ca atare, asa ca n-are timp de touring. :blbl:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de facut un drum pana la Sovata la sfarsitul lunii mai la pensiunea unui motorist, road-legal;))

Da da...ne asteapta motoristu,a vb.si cu baietii din bistrita si vin si eu....totul e pregatit.ne asteapta...vin si baietii din mures...va fi caterinca mare...se lasa cu fripturii si dans...pregatitiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...