Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vezi ca George vine cu vitezana acolo si merge ca atare, asa ca n-are timp de touring. :blbl:

Da da...cu vitezana cu bagaje cat pt un concediu:)) ne dam cu genunchiu pe jos,si cu restu pe jos:ghiozdan,tankrucsak si probabil genti laterale...harley-style:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

mi se spunea ca fac offtopic aici la un moment dat, cand cat de cat se vorbea despre moto........acu o dam in laba din asta prieteneasca ,cu bautura, femei,etc.......

 

da ce plm, doar suntem intre '"prieteni"",atunci nu se pune :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se spunea ca fac offtopic aici la un moment dat, cand cat de cat se vorbea despre moto........acu o dam in laba din asta prieteneasca ,cu bautura, femei,etc.......

 

da ce plm, doar suntem intre '"prieteni"",atunci nu se pune :)

"Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam" - Ring ma' bells! a bell?

 

 

Si "Lui" asta... nu stie ca are o nevasta cam usuratica???

:crack:

 

Scriu aici pt cei cu care n-am vorbit ieri la telefon si ziceau ca s-ar putea sa vina la etapa RoSBK de la Hungaro. S-au afisat preturile: 340 Euro (plata in avans cu 40 de zile), 360 Euro (20 zile) sau 380 la circuit. Etapa e de 3 zile (!), 22-24 august. Practic, e mai ieftin decat un trackday.

Eu ma duc maine sa pun banii in cont. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm. nu e asa scump.

azi vin in tara si am sa ma interesez poate ma lipesc cu cineva sa vin. singur nu am cum ca mi-ar fi foarte greu(scump) sa vin cu un motor. poate ma lipesc cu inca 1-2 la o platforma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam" - Ring ma' bells! a bell?

 

 

:crack:

 

Scriu aici pt cei cu care n-am vorbit ieri la telefon si ziceau ca s-ar putea sa vina la etapa RoSBK de la Hungaro. S-au afisat preturile: 340 Euro (plata in avans cu 40 de zile), 360 Euro (20 zile) sau 380 la circuit. Etapa e de 3 zile (!), 22-24 august. Practic, e mai ieftin decat un trackday.

Eu ma duc maine sa pun banii in cont. :P

Pana sa ne adunam la Hungaro,Mesteacanul,Tihuta si alte drumuri ne asteapta incepand din luna mai(vine vremea de drumetii:P)

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?src=db&act=view&tip=am&ID=565568

Se vinde Gremlin...

Poate la Sovata ajung cu altceva..bagati un ochi si poate ma ajuta careva sa trec la ceva mai nou:)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa facem o lista cu nr de telefon a serpentinarilor , poate asa ne gasim mai usor de acum incolo.Doar cei care vor, nu e obligatoriu.

 

Niculae, te rog, te poti ocupa tu de centralizator??

 

Incep eu- Otto- 0732.301.112

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa facem o lista cu nr de telefon a serpentinarilor , poate asa ne gasim mai usor de acum incolo.Doar cei care vor, nu e obligatoriu.

 

Niculae, te rog, te poti ocupa tu de centralizator??

 

Incep eu- Otto- 0732.301.112

Otto-0732.301.112

George-0751.413.371

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Otto-0732.301.112

George-0751.413.371

 

Bogdan - 0747.803.556 (sunt in tara pana pe 7Mai)

 

p.s. e bun sa dam Quote de la ultimul, doar ca sa metinem lista.

 

Ia legatura cu AEM Tuning de la Botosani. Poate va combinati 2 la un bilet(legal), si iesi la max 200euro participarea la pista, la clasa C.

sa vad cum am timp si am sa trag o fuga zilele astea pe la ei. ar fi singurii din zona cu care as putea sa ma lipesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a-nviat!vin si eu cu prima poza(nedemna putin de topic ca sunt doar in stand by,dar nu cred ca se supara nimeni)...sper sa aveti toti un sezon lung si frumos fara incidente si plin de amintiri frumoase:)

post-35274-0-88757400-1398117306_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok Georgica ,Hristos a Inviat si un sezon plin de reusite,impliniri si cat mai lung 22ror.



*Adita insanatosire grabnica tie si prietenei, te asteptam sa ne "balacaresti" putin :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hallo popor. ce face baietii? ieri am fost plecat la Statiune la Durai, iar azi am ne-am intors pe pasul Mestecanis.. vremea a fost relativ buna, am reusit sa ma dau binisor ca pt inceput de sezon, chiar in ciuda temperaturilor nu chiar favorabile. asfaltul mai are nevoie de cateva ploi pt a fi curatat si ceva zile de caldura. dar e relativ ok.

am sa revin cu mai multe poze. astea-s doar asa, ca prezentare. :lol:

 

 

trebuie sa vad de unde imi cumpar un set de grip-uri pt rezervor pt ca nu ma simt bine cand ies din saua.

post-59565-0-76768900-1398283130_thumb.jpg

post-59565-0-93464000-1398283389_thumb.jpg

post-59565-0-20369500-1398284273_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hallo popor. ce face baietii? ieri am fost plecat la Statiune la Durai, iar azi am ne-am intors pe pasul Mestecanis.. vremea a fost relativ buna, am reusit sa ma dau binisor ca pt inceput de sezon, chiar in ciuda temperaturilor nu chiar favorabile. asfaltul mai are nevoie de cateva ploi pt a fi curatat si ceva zile de caldura. dar e relativ ok.

am sa revin cu mai multe poze. astea-s doar asa, ca prezentare.

 

trebuie sa vad de unde imi cumpar un set de grip-uri pt rezervor pt ca nu ma simt bine cand ies din saua.

Man...inclinam si noi motorul putin?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man...inclinam si noi motorul putin? :D

pozele is facute de "gura casca" si sunt facute la inceput. adica is niste poze facute cu telefonul meu, mai sunt pozele de pe sfarsit unde e si motorul. dar gadeste-te ca asfaltul e inca rece, era trafic, si motoreta asta un are setarile de pe 916 (suspensiile....) o calaresc de o saptamana si nu vreau s-o pun jos dintr-o prostie. oricum, nu ma asteptam iesi sa duc guma pe capat. ;)

las ca am sa-ti mai pun poze.

siudat e faptul ca ma dadeam mai bine/tare pe dreapta, ceea ce nu se intampla inainte. dar si asfaltul era mai curat pe coborare, fata de urcare. o simteam mult mai aderenta pe dreapta.

 

Nu ai vazut ca-i masinna linga el? Sa vezi la Hungaro ce te "face" .

mda, era ieri un trafic, de nu-mi venea sa cred. asta inseamna ca pretul benzinei de 6,13 lei nu se cunoaste.

 

aveti ideie daca gasesc in tara grip-uri de rezervor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...