Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Cand va hotarati la o intalnire, sa anuntati aici, vreau si eu sa vin. Nu de alta dar vreau sa va arat c uru la zzr. Ar fi misto o intalnire cu o noapte cazare undeva sa bagam si un sprit.

0727.777.059 Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

treceti la treaba baieti!

Otto au venit cauciucurile,placutele ?

post-33534-0-26397000-1400739103_thumb.jpgpost-33534-0-75237600-1400739139_thumb.jpgpost-33534-0-06870900-1400739214_thumb.jpg



cristi esti rdy pt hungaro ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treceti la treaba baieti!

Otto au venit cauciucurile,placutele ?

da, totul este gata am si costum nou, totul pregatit .astept sa ne vedem.

 

propun wk 7-8 iunie sa ne vedem

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e programul meu in iunie...

 

Screenshot_2014-05-22-16-50-12-1.png

Deci din nou mai mult pauza decat motociclism...ai mai multe motoare decat timp pt ele;)

 

da, totul este gata am si costum nou, totul pregatit .astept sa ne vedem.

 

propun wk 7-8 iunie sa ne vedem

Pe strazi Otto sa dam de gaz sau la beri si mici?:) eu pana pe data aia urc din nou in sa,iar apoi gaz cat incape:) deci astept propuneri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci din nou mai mult pauza decat motociclism...ai mai multe motoare decat timp pt ele;)

 

Pai de aceea vreau sa dau o tura pana pe Rarau, in weekend. Cica s-a asfaltat drumul de la Pojorata pana acolo si-s niste serpentine interesante... :rolleyes:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Pai de aceea vreau sa dau o tura pana pe Rarau, in weekend. Cica s-a asfaltat drumul de la Pojorata pana acolo si-s niste serpentine interesante... :rolleyes:

 

da , e f meserias, dar cand am fost eu in 2012 in acele de par erau pietricele,nisip fin (puin,dar suficient cat sa te tavaleasca daca nu esti atent)

 

atentie si la bizoni care taie toate curbele, mai ales ca-i ingust drumu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Ma duc impreuna cu prietena, cu Hornetul. Nu ma duc sa fac pe eroul, dar merci de "heads up!".

 

eu eram singur si tot la plimbare, dar de asta iti zic, ca nu tre sa te arunci tare, ca sa ti-o furi :) oricum sunt f stranse curbele alea, unele sunt gen Cheile Bicazului (daca stii cum is alea),singura diferenta e ca pe Rarau asfaltul e nou si f ok, la Bicaz e ca dracu drumul :)

 

Dupa ce termini de urcat, mai ai vreo 2-3 sute de metri de pietris pana la cabana , eu am urcat si ala cu motorul. Acu poate or fi mai aranjat bucatica aia mica.

 

oricum e foarte frumos, merita vizitat. Iar drumul pana acolo e tipla, dupa cum stii, ca oricum esti din zona :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

georgica, pai eu asa fac- intai gaz si apoi berile...

Booon:) atunci ne auzim peste vreo 2 saptamani si poate facem o miscare pe undeva,sa-mi vina si mie motoreta;)

 

@crazy:http://m.ebay.co.uk/itm/180837748008?nav=WATCHING_ACTIVE

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca se schimba schimbarea. :crack: S-ar putea sa ma duc la liceu vineri, 6 iunie, astfel incat sambata si duminica (7 si 8) as putea sa ajung la Sovata. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Booon:) atunci ne auzim peste vreo 2 saptamani si poate facem o miscare pe undeva,sa-mi vina si mie motoreta;)

 

@crazy:http://m.ebay.co.uk/itm/180837748008?nav=WATCHING_ACTIVE

eu am mai gasit astea.

http://www.ebay.co.uk/itm/Eazi-Grip-Tank-Traction-Grip-Pads-Ducati-998-2002-2004-Clear-/151135061464?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item23305a05d8#shpCntId

 

 

vezi ca sunt in piata la obor...

ok. ms mult. cand ai timp, sa te duci sa-mi iei tu cateva :P

 

l.e.

am gasit

 

http://www.ebay.co.uk/itm/170811069259

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt deja taiate pt modelul acela,sunt ok,ce-ti daduse George era tot foarte bine insa trebuia sa le tai tu ,daca tu cumperi 2 sheet`uri si-ti mai raman bucati din ele ,le mai poti pune pe bascula din spate daca atingi cu gheata ,pe colo pe colo ... cum crezi,ambele sunt foarte bune si nu atata pielea de pe costum ,testate de mine weekendul acesta 2 zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...