Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

las ca tocmai ce va luat baietu asta trofeul ... sa vad acu` care il ia inapoi ... :P

 

Care-i ala de mi-a pus iar camera pe motor, fara sa ma anunte, si posteaza filmuletele pe youtube? :D

 

Lasand gluma deoparte, baietii sunt de pe alta planeta. Riscurile sunt imense. Anul acesta au murit deja 2 rideri si inca nu s-a incheiat competitia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

bine cand esti singur singurel pe drum iti vine sa deschizi gazul total...

 

ai dreptate, asta ne lipseste tuturor :) sa fim singuri pe drum, in rest.......am merge toti ca Anstey :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i ala de mi-a pus iar camera pe motor, fara sa ma anunte, si posteaza filmuletele pe youtube? :D

 

Lasand gluma deoparte, baietii sunt de pe alta planeta. Riscurile sunt imense. Anul acesta au murit deja 2 rideri si inca nu s-a incheiat competitia.

E difuzata pe undeva competitia?

Ca anu trecut sau acu 2 ani a fost transmisa si de un post romanesc chiar, tv sport sau ceva de genu (post care bineinteles nu mai e in grila acu...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ai dreptate, asta ne lipseste tuturor :) sa fim singuri pe drum, in rest.......am merge toti ca Anstey :)

Cel putin ca el:))

Personal,cursele stradale moto sau auto(evident fara prezenta masinilor "civile") mi se par cele mai interesante curse dintre toate.real men with real balls,not pussys with pink panties;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine cand esti singur singurel pe drum iti vine sa deschizi gazul total...

asa e colegu, asa e....

si in viata asta niste riscuri trebuie asumate, nu? :)

eu am vazut pe pielea mea, cum inaintez in varsta, asa creste si instinctul de autoconservare.....

altfel merge omul la 20 de ani si altfel la 40+.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Info pt cei cu care nu m-am auzit la telefob: Etapa de la Brno pt Rookies este separata fata de "cei mari", in zilele de miercuri si joi (9-10 iulie), iar pretul este mai mult decat decent, 250 Euro, ce include antrenamente, calificari si cursa.

Eu am platit deja, nu cred ca mai prindem o ocazie de genul asta.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liniuta pe Bulevard, in Sovata. :D

Btw, am fost placut surprins cum arata Sovata, acum. Ultima data am fost acum 4-5 ani, iarna, in extra-sezon. Imaginea e total diferita fata de atunci.

Recomand zona si, fara nicio modestie, recomand vila lui Cristi-Racing si pe el gazda. Multumiri! Ne-am simtit ca acasa, o sa ne intoarcem. :cheers:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...