Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in 2015 o sa mai faca strabunica. anul asta am luat initiativa dupa ce mai toti s-au tot udat sa facem si sa nush ce... un C A C A T, nimic altceva. am luat initiativa de unul singur si am organizat-o "PE BARBA MEA" si tot pe barba mea mi-am luat-o...

nu pot decat sa-i multumesc decat lu' Nicu (stau de 6) si lui Bogdan (free fly) dar si lui Ovidiu (Servant 1980) in rest.....

pacat de camerele care le-am platit si nu s-au ocupat. iesirea in sine a fost dupa cum o planuisem cu exceptia ploii de sambata. dar daca nu ne dadeam la bere, aveam timp si de o tura. voi reveni cu cateva poze, ca nu am avut timp de prea multe.

 

voi reveni si cu filmare de pe mestecanis.


» Post actualizat in 26 Aug 2014 07:35

post-59565-0-27638600-1408991416_thumb.jpg

post-59565-0-91146800-1408991468_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 2015 o sa mai faca strabunica. anul asta am luat initiativa dupa ce mai toti s-au tot udat sa facem si sa nush ce... un C A C A T, nimic altceva. am luat initiativa de unul singur si am organizat-o "PE BARBA MEA" si tot pe barba mea mi-am luat-o...

nu pot decat sa-i multumesc decat lu' Nicu (stau de 6) si lui Bogdan (free fly) dar si lui Ovidiu (Servant 1980) in rest.....

pacat de camerele care le-am platit si nu s-au ocupat.

Pe langa cei(printre care si eu) care nu am zis nimic si n-am venit...au fost si unii care au confirmat si nu au mai ajuns?sau de ce ai platit tu camerele ramase libere?cat despre implicare...eu personal am invatat mai multe,dupa ce timp de 3 ani am organizat adunari de Hornetisti in toata tara.unele adunari fiind cu participarea a peste 30 de persoane.organizatorul are cel mai mult de tras si de suferit de asemenea.ori nu vin cei ce au confirmat,ori nu le convine ceva,etc.oalele se vor sparge in capul celui cu cea mai mare reaponsabilitate.fiecare organizator trebuie sa se astepte la foarte multe si sa fie foarte dispus sa si-o fure.iar daca vrea sa mearga mai departe...lectiile la zi si cu fiecare "intalnire" organizata mai pregatit dinainte.numai de bine!

 

PS:haios finalul filmuletului,karate-kid style:P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost persoane care au zis ca vin, pe care ma bazasem 100%...... teoretic, cabana era full ocupata. si nu la doar cele 12 locuri (6perechi) cat e indicat, ci toate 14 cat e capabila.. si asta ca sa nu mai zic ca se discuta de cautat cazare pe langa..

din pacate nu a fost dupa asteptari. dar fie...

 

cat de camera.... de cate ori am descalecat, nu am atins-o... dar atunci... i-am dat de-am julit-o.... :)) doar ca mi-a fixat-o Nicu inapoi si eu am prins-o acasa cu super glue

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost persoane care au zis ca vin, pe care ma bazasem 100%...... teoretic, cabana era full ocupata. si nu la doar cele 12 locuri (6perechi) cat e indicat, ci toate 14 cat e capabila..

si asta ca sa nu mai zic ca se discuta de cautat cazare pe langa..

din pacate nu a fost dupa asteptari. dar fie...

vesnica poveste cu facerea de bine.....

sau

nici o fapta buna nu ramane nepedepsita!

 

dar asa e la noi,

mie personal imi pare rau, sorry

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La Hungaro gaseai mai multi tovarasi cu care sa te dai pe curbe.

stiu.. chestia a fost ca am vrut recreere cu iubita si linişte la munte. ceea ce la hungaro nu găseam. Dar am depins si de alţi factori. Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acum e cam rece pt zona aia. eu am fost la o saptamana cu masina si abia atunci am vazut cat de frumoasa e zona si traseul. de pe motor nu prea am avut timp. :tempted:

 

poate la anu se va mai aduna lume pt o iesire. dar tare mii ca va fi ca si anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acum e cam rece pt zona aia. eu am fost la o saptamana cu masina si abia atunci am vazut cat de frumoasa e zona si traseul. de pe motor nu prea am avut timp. :tempted:

 

poate la anu se va mai aduna lume pt o iesire. dar tare mii ca va fi ca si anul asta.

 

pai ,nu te supara, din moment ce nici nu ne cunoastem intre noi, nu vad ce asteptari poti avea?ca sa merg sa stau la o pensiune, mai bine ma duc cu familia, nu cu niste

 

persoane de care s-ar putea sa imi placa sau sa nu imi placa deloc.de aia nici altadata nu se vor strange nu-stiu-cati oameni.parerea mea.

 

toate bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea putin conteaza daca ne cunoastem sau nu intre noi , pasiunea pentru motociclism conteaza cel mai mult , alti nu pot veni ca nu au timp, sau au alte prioritati , alti din cauza problemelor financiare etc. ori care ar fi motivele nu trebuie sa ne suparam pe ei sau sa-i marginalizam .Asta este cine poate vine si cine nu...... data viitoare. :) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ,nu te supara, din moment ce nici nu ne cunoastem intre noi, nu vad ce asteptari poti avea?ca sa merg sa stau la o pensiune, mai bine ma duc cu familia, nu cu niste

 

persoane de care s-ar putea sa imi placa sau sa nu imi placa deloc.de aia nici altadata nu se vor strange nu-stiu-cati oameni.parerea mea.

 

toate bune !

iti respect parerea dar din punctul meu de vedere ai o parere/conceptie gresita.

desi e posibil sa ai dreptate, nu cred ca ar fi cineva care s-ar plange de problema asta.

cred ca din cei care au fost la iesirea respectiva, nu cred ca ar fi unul care sa se planga ca a fost unul din noi mai "neplacut" dar nici nu neg probabilitatea ca dintr-un grup de oameni sa fie si unul care sa nu fie pe placul celorlalti. dar sansele is mici.

cand ne-am intalnit cu Nicu la restaurantul respectiv, intr-adevar, au fost si cativa din grupul cu care am venit care au parut iritati. dar asta a fost din pricina traseului. ca unii din grupul lor au vrut sa mearga doar pana la un punct si intru-un anumit stil de mers, iar altii "m-au urmat" pe Tihuta. dar e alta poveste si au fost persoane cu care m-am intersectat doar la drum.

ceilalti cu care am chefuit; Bogdan(free fly), Nicu cu prietena sau Ovidiu(Servant) cu VTR care nu a putut sta peste noapte, au fost fara cuvinte.

restul.. nu mai conteaza

eu doar spuneam ca au fost persoane in care ma bazam eu si mi-au garantat ca vin, dar..... asa a fost sa fie.

» Post actualizat in 03 Sep 2014 16:54

prea putin conteaza daca ne cunoastem sau nu intre noi , pasiunea pentru motociclism conteaza cel mai mult , alti nu pot veni ca nu au timp, sau au alte prioritati , alti din cauza problemelor financiare etc. ori care ar fi motivele nu trebuie sa ne suparam pe ei sau sa-i marginalizam .Asta este cine poate vine si cine nu...... data viitoare. :) :hug:

asta cu "pasiunea pentru motociclism" nu mai tine in ziua de azi.

i-am inteles pe cei ce n-au putut veni si m-au anuntat din timp. sau nu mi-au dat garantia ca vin. inconvenienta mea a fost legat de cei ce mi-au garantat.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce credeti ca excursiile in secuime au asa mare succes de la o iesire la alta?!!????

moshnegutule te agiti pre tare pre ,pui prea mult suflet ,imi pare rau pt ce ai/ati patit,poate "taramul de joaca e unul ostil" ,nu am cum sa nu remarc asta atata timp cat participantii din secuime platesc x bani sa se dea,x bani pt cazare,iti dau cuvantul meu ca refuz in fiecare weekend plecarile prin Padurea Bogatii sau Cheia ,imi pare rau! te salut pre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cmd:nu are importanta locatia,trust me!in mare masura,treaba tine de organizator.oricum "uscaturile" se auto-elimina in orice tip de adunare;)

@crazy:povesti pe marginea subiectului vor fi destule.important e sa nu-ti pierzi determinarea;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

pai ,nu te supara, din moment ce nici nu ne cunoastem intre noi, nu vad ce asteptari poti avea?ca sa merg sa stau la o pensiune, mai bine ma duc cu familia, nu cu niste

 

persoane de care s-ar putea sa imi placa sau sa nu imi placa deloc.de aia nici altadata nu se vor strange nu-stiu-cati oameni.parerea mea.

 

toate bune !

daca nu plec in Vama, vin !

:rolleyes:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicule,eu nu am spus ca vin si nu am venit -daca tii bine minte.Si oricum, am fost in Vama.Dar spuneam ca impresie generala de ce cred eu ca nu au fost mai multi-asta pe langa problemele fiecaruia, care deja au fost enumerate de un coleg.


» Post actualizat in 04 Sep 2014 13:09

Nicule,eu nu am spus ca vin si nu am venit -daca tii bine minte.Si oricum, am fost in Vama.Dar spuneam ca impresie generala de ce cred eu ca nu au fost mai multi-asta pe langa problemele fiecaruia, care deja au fost enumerate de un coleg.

plus ca vad ca ai fost cu hornetul-pai asa iti intampini tu amicii motociclisti pe Tihuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus ca vad ca ai fost cu hornetul-pai asa iti intampini tu amicii motociclisti pe Tihuta?

LOL asta e unul din motivele pentru care n-o sa bat atata drum ..

Editat de Fatal Fury
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...