Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai eu am o scuza ca nu mai postez d-astea, ca "am sarit parleazul" la noroiosi, da' voi...? :D

Hai cu poze de pe serpentine, ca de aceea mai intru si eu pe aici, sa-mi mai clatesc ochiul.

 

P.S. Sa stapananesti sanatos 1098-ul! Frumoasa jucarie! :rolleyes:

 

 

:lool:

 

 

 

attachicon.gif976468_10201248505755402_668915250_o.jpg

 

Peste o luna pot pune. Intai trebuie sa o invat, ca e diferita de 998. Dar da, e faina tare.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

A avut loc si a 2a intrunire, a fost pe Lepsa. Nu am avut norc cu vremea, dar, am plecat de acasa

 

Urmatorea va fi pe Tihuta cu cazare in Vatra Dornei in periada 18-21 August. Am scris pentru cine citeste si se gandeste. Lista este deschisa. Veau oameni hotarati, nu din aia care se baga in seama aiurea :)))

 

Am avut o perioda in care ma gandeam sa ma las din cauza ca nu aveam cu cine sa ma plimb, stiu senzatia

Care vrea :- nr telefon in privat si-l bag in grupul de pe whatasapp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A avut loc si a 2a intrunire, a fost pe Lepsa. Nu am avut norc cu vremea, dar, am plecat de acasa

 

Urmatorea va fi pe Tihuta cu cazare in Vatra Dornei in periada 18-21 August. Am scris pentru cine citeste si se gandeste. Lista este deschisa. Veau oameni hotarati, nu din aia care se baga in seama aiurea :)))

 

Am avut o perioda in care ma gandeam sa ma las din cauza ca nu aveam cu cine sa ma plimb, stiu senzatia

Care vrea :- nr telefon in privat si-l bag in grupul de pe whatasapp

A dracu ea de data..cum ati pus-o voi. Nu mai vreti sa vin si eu :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar daca e cu genunghiul pe jos, sa-l satisfaci pe @stau de 6 ))

Uraciosuleeeeee! :D

 

 

Ontopic:

Pun si eu o poza cu motocicleta ta avand cel mai mare unghi de inclinatie:

 

post-28093-0-51158900-1501962645_thumb.jpg

 

Da, e acolo in stanga, sta pe cric. :lool:

 

 

 

 

Ontopic 2:

Mai pun o poza, daca tot suntem pe topicul de serpentinari, de pe vremea cand incepusem sa imbatranesc si ma dadeam cu Hornet-ul:

 

post-28093-0-72304300-1501962764_thumb.jpg

 

 

 

Traiesc cu speranta ca in 18-21 august n-o mai mai aveti probleme legate de vreme, fotografi & altele, si puneti niste poze frumoase de pe curbe. Altfel, postez eu poza d-astea, ca tot aia e:

post-28093-0-76322600-1501963129_thumb.jpg

 

:troll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bre, le arati ce stii si cat poti. Nicuşor, tu faci cat poti, nu te grabeste nimeni.

Nu despre mine e vorba pe topicul asta, ca eu nu mai sunt "serpentinar". De aceea astept poze cu voi pe curbe, ca sunteti bravi si tineti steagul sus. :D Daca vreau sa vad poze din fata restaurantelor si peisaje, ma uit pe topicurile celor care merg touring. :lool:

 

 

 

hahahahahaha

 

you made my day!!

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Crazy-devill, daca tot ai postat pe facebook patania, da si tu amanunte despre intimplare. "Misto" parapetii de fier de pe marginea drumului, esti la un pas de melc sa ramii decapitat. Si Kyp 76 are o poveste de spus, si e nasoala si aia. Macar la el nu a fost pe serpentine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a tacut. Abia su t 24 ore de cand am cazut. Banuiesc ca nu trebuia sa raportez de acolo. Bele picioare rupte la tibie. Stangul cu tibia si peroneu fractura deschisa cu deplasare, si pe dreptul doar fractura. Motoreta nu e asa grav datorita vitezei mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta distrusa sau nu, e ultima ta grija. Ti-am zis, poate doar sa trisezi cu niste steroizi ca sa grabesti recuperarea.

Practic, ai intrat cu picioarele in bara continua a parapetului?

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...